Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • best PR bullšit evr ale tak o hypu okolo ďábla sem už psal v minulym příspěvku
  • SC2 je pro me zklamani desetileti. Ale neberu ti to.
  • To máš sice pravdu, ale taky to nevylučuje možnost nejlepší RTS a sát o takové kravině 9 řádků to tě obdivuji *3*
  • Veskoslav
    Soudit podle gameplay videí je trochu nesmysl (ale vcelku pochopitelný, při absenci dema). Měl jsem to štěstí hrát a nemyslím si, že by byla zastaralá. Už jenom jak jsou detailně zpracované trsky knihovny mi vyrazily dech.
  • Asharak
    No, tak za mě:
    Je to sci-fi od Blizzardu se skvělým pokračováním příběhu, pěkně vyprávěné a graficky příjemě pozměněné. Dále klasická strategie s 200 foodem, propracovanými jednotkami a dobrou balancí a nápaditostí ras. Kampaň je dobře zpracovaná, hlavně postupným získáváním jednotek (samo že je tam sem tam pár nepromyšlených věcí), ale tak minimum. Dále skvělé GUI (na lodi, posádka, různé věci aka upgrady, rozhovory, mini-game, archiv atp.). Každou hru můžeš hrát více styly hraní na 4 úrovně, které jsou skvěle nascriptované. Achievementy jako motivace hrát mise vícekrát, i celou kampan - a že sem to hrál víckrát, stejný pocit jako v RPG když jedete novou jinou postavu).
    Co dál? Fakt dobře propracované nastavení, kde je obrovský rozdíl mezi min/max a k tomu to vypadá na minimum celkem dobře.
    No celkově mám z kampaně fakt super pocit. Bavila mě, nepřestala mě bavit a klidně bych si ji zahrál znova, ať už proto, že to zvládnu líp a rychleji než minule *4* *5* A taky pro ty moviečka a nebo i samotné rozhovory před misí.
    Dál? Multiplayer... balance, komunita, světové soutěže, korejci, zastoupení v ČR, rozšířené... pak jak si zmínil různé mody, mapy na odreagování nejen od ladderu a kampaně *3* ale to by bylo na dýl a já už dojedl -.-
    Dík, aspoŇ jsem si to trochu srovnal a popřemýšlel o tom *4*

    Kdo má rád strategie, příběh a nevadí mu sci-fi, doporučuji koupit. *3* nebo alespoň vyzkoušet přes battle.net trial verzi.
  • když to tenkrát v roce 2009 slavnostně odhalili tak sem si napřed myslel, že si dělaj srandu a každou chvíli sem čekal na borazovce JOKE a pak nový video s pořádně ponurou atmosférou.

    Tohle vypadá jak kdyby se mi pokémon vystříkal na obrazovku.
  • Veskoslav
    No jenom to nastavení skillů na tlačítka myši. Já jsem měl přímo nabídku, kde co chci mí. Musel jsem sice stáhnout aktuální ovladače na svou herní myš, ale šli mi tam dát 3 kouzla:) (vím, že jedno z nich byl blesk, na zbytek si bohužel nevzpomenu:-D)
  • Když vidím videa z Diabla 3, tak já nevim. Jasný, že grafika není všechno, ale..........sakra vždyť i Titan Quest, který je starý 6 let má lepší grafický zpracování a o Sacred 2 ani radši nemluvim. Sice Diablo 2 taky mělo ve svý době zastaralou grafiku, ale grafický styl se mi líbil, bohužel u Diabla 3 se mi ani ten styl nezamlouvá. Možná to bude tím, že to dělají jiní vývojáři. Soudim podle videí, betu jsem nehrál. No uvidíme. Snad to bude stejně návykové jako jednička a dvojka.
  • Veskoslav
    Prosím Tě. Asi Tě neučili na základní škole pochopení psaného textu, takže Tě to naučím já:

    Jedno z nejlepších RTS se nerovná nejlepší RTS, jak jsi napsal. U slovního spojení jedno z nejlepších RTS se skrývá to, že i jiné RTS mohou být jedny z nejlepších a existuje i nejlepší RTS, kteé nemusí být nutně Sc II. Kdyžto slovní spojení nejlepší RTS, které jsi použil ty, už vylučuje možnost toho, že je někdo lepší. Takže se tu neztrapňuj a nepoučij mně o tom, co píšu, Jelikož já přesně vím, co píšu.
  • Asharak
    Až na steam slevy a indii, hm? *15*
  • Co mas konkretne namysli? Co, z toho co som napisal, nie je pravda??
  • Core
    Jo, přeně to jsem psal... Ten člověk z Blizzardu nemá soudnost *1*
  • A nakonec je to jedno z nejlepších RTS, co vyšlo na pc. Jsem ti to okopíroval co jsi napsal když ani si nepamatuješ co jsi psal před 10 minutama *1* A co jsem čekal od nejlepší strategie když ne kvalitní kampaň? Multiplayer? Se s kampaní ani nemuseli S r a t
  • Mne osobne ta mapa az tak nevadi, lebo som celkom zvyknuty z Titan Questu. Ale je to tiez dalsie nezmyselne rozhodnutie, z ktoreho neprofituje nikto.
  • Suhlasim s tebou. D3 si urcite zahram. Co ma vsak trapi je totalne nezmysleny dizajn niektorych veci(to GUI neviem co fajcili ale mali by s tym prestat) a orientacia cisto na loot a len na loot (RMAH). Obavam sa vsak, ze po vylevelovani jednej postavy uz nebudes mat dovod skusit tu istu postavu len s inym buildom (lebo tie tam uz nie su). Je to ako hrat BF3 MP, proste mate classy, mate predmety a mate level(vsetci maju vsetko, lisia sa len vyberom zbrani). A toto je velka skoda.
  • To je taky moznost:D a nebo spis se mu to tenkrat sekalo tak to ani poradne nehral:D:D a ani nevi ze je LoD a patch 1.13:D
  • Hairy_Ass
    Jestli D3 přirovnává k posledním filmům od Shyamalana, tak to potěš koště! *1*
  • Veskoslav
    Tak 21. červen už léto je. Aspoň to astronomické:)
  • Veskoslav
    Co jsem pročítal forum, tak nic takového. Navíc jsem si třeba u mága nastavil skilly na myš, sice jenom 3, ale nastavil.
  • zcela souhlasím nechápu ty runy proč je odemykat levelováním Naskákali tam tabulky jako u Fifa manageru mno hrůza a ještě ta mapa že se ti roztáhne cez celou obrazovku to jenom zabila *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit