Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No a je to tu, aneb jak to vidím já. V roce 2008 Blizzard pompézně oznámil, že od roku 2006 pracuje na Diablu 3. Miliony fanoušku jásali a čekali, že se v roce 2009 hry dočkají. Nedočkali. Bohužel se ji nedočkali ani v roce 2010. Když Blizzard vesele mlčel i v roce 2011, začala spousta fanoušku remcat, jak to ten Blizzard teda myslel a proč hru oznamoval tak brzo. Blizzard začal panikařit a zatlačil na pilu. Hra se posunula, ale v začátkem roku 2012 bylo spousta věcí opět překopáno. Podle mého názoru aby si Blizzard udržel dobrou pověst, narychlo zpíchnul zbytek a teď nám oznamuje, že po šesti letech vlastně ta hra nebude až zase tak dobrá a ať tak moc zase neočekáváme. Co se to jen s tím starým dobrým Blizzardem stalo? Staří dobří vývojáři odešli, přišli nový, co si s herními mechanizmy zase tak dobře nevěděli a místo aby ukázali trochu vlastní kreativity, udělali hru podle toho, jak chtěla největší skupinka hráčů. Možná mě budete mít za trolla, ale připomínám, že mě trollem nazývali i v roce 2009, kdy jsem tvrdil, že Diablo 3 nevyjde dříve než v roce 2012, což se nejen bohužel potvrdilo, ale D3 nejspíše vyjde až v roce 2013. Škoda, převeliká škoda. O značku Diablo 3 spousta lidí ztratila zájem stejně tak i já, který místo nadšené koupi z předobjednávky, počkám na recenze a když dopadnou kladně, tak hru koupím v nějaké zlevněné pozdější edici.
  • Porad to je ale jenom beta jenom ani ne 10% obsahu cele hry;)) Je jasny ze to je lehci vdyt Diablo 2 bylo taky ze zacatku 1 aktu lehonky;) v bete je max level 13 a kdyz jsi u Skeleton Kinga poprvi tak mas mezi 6-8 level takze je jasny ze lidi co maj 13 level v bete a behaj uz po desaty na skeleton Kinga ze jim to prijde jednodusi;)
  • A "ľudia z bety" o tom majú určite dobrý prehľad. *7* Hlavne preto, lebo v bete je dostupná až celá tretina prvého aktu najnižšej obtiažnosti.

    A dúfam, že mi tu nikto nebude hovoriť, že diablo 1 alebo diablo 2 bolo niekedy "hardcore" záležitosť.
  • mam takovej pocit ze to v zadnym pripade nebude hc zalezitost, ale spis ze to bude delany pro masy, věčná škoda, dokázal bych si představit unikátní specifický skill tree pro každou postavu, kdy budete muset opravdu přemejšlet kam investovat jakej bod, abyste se dostali dál.

    Pokud se nepletu taky i lidi z bety říkaj že je to moc lehký
  • Tiež si to myslím.
    Asi si slepý a stále platí, že gameplay > grafika.
  • Ethy
    Aha, no tak jsem asi slepej když nevidím v čem. Totálně mě to nudilo, takže si myslím že stále platí již tolikrát otřepané gameplay > grafika
  • Tak to bolo aj v diable 2.

    Bolo niekoľko dobrých buildov a tie boli založené na kombinácii istých highend predmetov. Rozdeľovanie bodíkov bolo úplne nepodstatné, lebo ak si chcel top build, tak si aj tak dával body stále do tých istých atribútov/skillov. Ak si ich dal inde, tak si mal subpar postavu, ktorá síce mohla byť originálna, ale rozhodne horšia v masovom vyvražďovaní obyvateľov pekla.

    A vôbec nebolo nezvyčajné, ak niektorí ľudia začínali novú postavu/build na základe toho, aký uberunikátny predmet našli so starým charakterom.
  • kostejnesmrtelny
    Počkej, a co se jim konkrétně nedaří? *1*
  • Sám si volovina. Titan quest v mnohých smeroch d2 prekonal o míle.
  • To sa samozrejme dá. Sám som betu hral a na 99% všetkých úkonov som využíval g700.
  • Malleth
    Healing systém - Možnost nakoupit si bez problému hromadu potionů dost zjednodušila/zkazila gameplay. Opasek navíc zbytečně zabíral čtyři rychlý klávesy.

    Skill tree - Člověk musel investovat body i do nechtěných skillů aby se dotal k těm co potřeboval. Některý skilly navíc byly úplně k ničemu, což při prvním průchodu hrou nešlo předem odhadnout a hráč neměl možnost ty ztracené body získat zpět.

    Našlo by se toho určitě víc. Obě to jsou ale věci (pokud je to pořád ještě pravda) který v D3 komplet překopali
  • Ethy
    Zrovna teďka hraju Titan Quest a teču u toho, neskutečná volovina s prominutím, zlatý Diablo 2. Grafika není všechno a i přes můj počáteční hejt wow grafiky u D3 jsem se už nějak přes to dostal a vůbec mi to nevadí.

    Diabla 3 se taky trošku bojím, ale jdu do toho s tím, že to nepřekoná dvojku, a tak by do toho s tím měl jít každý... Podle mě si myslím, že Bashiok naráží zrovna na tohle.
  • Ono stačí počkat na chvíli kdy se ti dostane hra do ruky a nebrečet nad videama :D
  • Mně nic jiného nezbývá, než soudit na základě videí. A nějaké tvé osobní postřehy z bety? Jak je na tom hratelnost s porovnáním Diabla 2?
  • prakticky ze hry odebrali vyvoj postavy, tak jak ho lidi znali z D2. ted neco zase vratili, kdyz zrusili runy jako predmety a nahraidili je ekvivalentem skill pointu ve forme runoveho efektu. bohuzel to je jen zase dalsi zjednoduseni. vysledkem je, ze jediny rozdil mezi stejnou tridou postav na stejnem levelu budou jen predmety. vse ostatni si muzete menit dle libosti. pro me to je treba nocni mura :D mel se to prerozedolovani rad i kdyz to treba bylo jen o jeden bodik nekde jinde, tak porad mel clovek pocit odlisnosti. ted je to opravdu jen o vybave a skillech a runach, ktere budete pouzivat a az hra ukaze jestli kazdy bude mit svuj unikatni styl a vybavu na to zamerenou, nebo to skonci tank, ze se proste pojede to co je nejlepsi na konkretniho moba, bosse. pokud to bude ta prvni moznost, tak se mame opravdu na co tesit. pokud spise ta druha, tak porad zustane farmeni predmetu :) spatna hra to urcite nebude a jako vse od blizzardu se to bude moc dobre hrat a kdo mel moznost si zkusit betu, tak vam to jen potvrdi.
  • Máš můj respekt že jsi dokázal svůj postoj obhájit a podělit se o svůj názor na rozdíl od Veskostav@tiscali I když s ním z cela nesouhlasím je to alespoň argument na rozdíl od takových lidí co začnou po ostatních plivat když nemají stejný názor jako je jejich *3*
  • Pro mě taky. Jako singleplayera mě nejvíc zklamaly nenaplněné sliby o nelineární kampani, arkádovitost misí a klišovitý příběh....
  • Odulin
    Škoda, že to není jako když vycházela dvojka nebo jednička. Net sem neměl..žadné přehypování nehrozilo. Prostě to přišlo skoro z čistýho nebe a bác byla to pro mě pecka. Takže teď nesleduji skoro žádné informace..videa už vůbec ne. Mám před očima dvojku a jedničku a jen na tom budu stavět. *3*
  • toto mala byt reakcia na Veskoslav@tiscali.cz, sory
  • Skor som mal namysli to, ze nie je mozne namapovat lubovolny skill na tlaciko mysi (len skill v danej kategorii, comu vobec ale vobec nerozumiem).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit