Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Core
    Mám objednanou sběratelskou edici a též nehodlám rušit.
  • Blizzard by nikdy nevydal nedodělanou hru, ano, to je možné ale taky blizzard nikdy nesplnil to co slíbil, nechápu jak jim to může někdo ještě žrát. To co slibovali u diabla 2 nesplnili ani zlomek z toho
  • Veskoslav
    Já nevím. Kdo chce zjistil informace, sleduje fora Blizzardu, kdo se chce akorát rozčílit a nezinfrmovat se, chodí jinam:) Já mám předobjednané Diablo III a nehodlám to rušit. Ty samé kecy jsem slyšel i u Sc II, k to bude špatné, nehratelné, že to nevyjde atd. A nakonec je to jedno z nejlepších RTS, co vyšlo na pc. Ať už zpracováním příběhu (matně si vzpomínám, která kampaň měla v posledních letech tak dobře zpracovaný příběh a do posledních detailů promyšlenou (obzvlášť Jubox či Herní automat s Vikingem jako spestření), až po masivní multiplayer, kdy člověk má X desítek mořností, co hrát, jak hrát, s kým hrát a co hrát. Pokud Diablo naplní to, co u mně naplnilo Sc II, nebudu se vůbec zlobit, ba naopak si tu hru užiju a koupím.
  • XorxoxTalarius
    A nebo taky ne :)
  • Core
    Tak nevím jestli člověk z Blizzardu sleduje filmový průmysl, ale přirovnání s Shyamalanem bych se rozhdoně drobet bál. Tento kdysi solidní režisér šel s posledními snímky pořádně do kopru a jeho produkce má velice sestupnou tendenci.

    Apropo, člověk se nestačí divit, co jednoho dokáže živit - manažer, který má na práci krotit přílišná nadšení komunity. Hell Yeah!
  • Neboj tohle sou jen chytry tahy aby to prilakalo lidi;) Raci sleduj oficialni web a uvidis ze ta hra neni spatna;) Prijde mi ze tady na gamestiscali pisou jen ty spatny veci co kdo o Diablu rek..
  • miker17
    Aha takže naslibují hory doly a když jsem jim to nedaří splnit tak za to můžou lidi....no toto *8*
  • genki.sudo
    Bože môj, poďte všetcia plakať ešte pred releasom.. A po ňom taktiež... A potom treba plakať ďaľších 10 rokov nech vydajú D4.. A potom plakať pred releasom D4 .. A potom plakať ........... oh my foCking god..

    Výjde hra, kúpim si ju, ako dlho ma bude baviť (vypadá to že celkom dlho), tak dlho ju budem hrať... Aké jednoduché, čo ?
  • Asharak
    Aaa tolik skromnosti! Heh, snad si to přečtou přední výrobci... AAA titulů *7*
  • Trochu mne zarazi tahle veta.. Dohromady už si však přejí jedno jediné: aby ta zatracená hra už vyšla. Splnit by se jim to mohlo letos v létě. To rikal Bashiok nebo to napsal autor toho to clanku s hlavy??Nebot pred tydnem Bashiok rikal mezi dubnem a cervnem coz neni leto ale jaro..;)
  • Ve skutečnosti na to Blizzard vyvinul program, kterej do diskuzních fór náhodně generuje odpovědi: ano, ne, možná *3*
  • Ahá už viem čo to je, ale Diablo III už vyšlo, akurát že ho premenovali na Dragonshard I.
  • Jo jo, jednicka byla na PS1 :)
  • To musi bejt zajimava prace, tlumit v lidech ocekavani :D Kolik za to plati?
  • Diablo III? To je nejaká konzolová rúbačka?
  • Začínám leštit svůj gamepad, ehm *1*
  • To, co delaji v poslednich tydnech me natolik odradilo, ze jsem zrusil ultimate edition... Co novinka, to nasrani
  • Historie se opakuje... kdyz vychazel D2 to bylo samy
    Tohle je jinak, tohle se neuchyti, tohle je blbe, ta hra bude spatna.

    Ted vychazi D3 a uplne stejne kecy se na forech objevujou znova a ja si jsem docela jisty, ze D3 bude zase k*revska zabava!
  • hehe.. novinky kolem diabla sou posledni dobou fakt zajimavy, ale tahle uz je fakt k smichu
  • nečekám od něj raději nic.plus to že přestávám věřit že bude

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit