Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pilgrim66
    Jak může dát Games hře takhle vysoké hodnocení (ať nejsem obviněn z toho, že se hádám o čísla), co je loknutá na PC na 30 FPS a nutí člověka dokolat koukat na nepřeskočitelná 5 minutová videa.

    Nepochopím
    • Recenzent před dvěma měsíci udělil perfektnímu Europa Universalis IV 9/10. Jen tak pro informaci. Je to zřejmě pan Nekonzistentní.
      • Jack1947
        Expert na recenze, jenze nenapsal nikdy sam zadnou recenzi a zato vi jak recenzent hodnoti a nesouhlasi s nim v zadnem pripade tomu se rika svoboda slova, jenze to tahle tva komunisticka generace nezna, nelibi nekupuj. Smir se s tim i kdyz je to pro tebe horka porazka. *3*
        • 1. Narodil jsem se v roce 1991 ty nevzdělaný lemple.
          2. Recenze je jednoduchý žánr. Být tak strašidelně nekonzistentní během 2 měsíců je KOMICKÉ.
          3. Nelíbilo, nekupuju.
          4. Pro mě je jediná hořká porážka, že ti nemůžu přidat 25 bodů IQ, abych se s tebou mohl rozumně bavit.
          • Jack1947
            To bud v klidu, ja bych volit ani nesel. Nebyl schopny naucit se cesky no mozna tak v pisemne podobe, obcas ji nechapu pravda neprehanej svymi argumentacemi ty take nejsi uplne bez chyby. Zamrzl si nekde na pomezi budoucnosti a minulosti a tak to i vidis. *3*
          • Jack1947
            Stejnej rocnik ale tak sprostej a vztahovacnej, zaroven agresivitou kypici to se jen tak nevidi.
            Jedna vytka proti jeho osobe, hned je chaos ve meste. Pani. Nestacim se divil BTW ja te mel za nakyho zapsklyho komouse a ty jsi stejne stary. To je gol. Muzeme se bavit normalne ale zrejmne saham pod tvoji uroven jak jsme se jiz presvedcily. ( budiz ti utechou ze si naklikas plusko minuska a pomuze to tvemu jiz tak zranenemu egu).
            • Za 22 let života jsi nebyl schopný naučit se česky. Nenaučil ses ani diskutovat, ani prezentovat vlastní názor, ani pochopit cizí názor. Za 22 let jsi nepochopil naši společnost. Přál bych si, aby ti bylo odňato volební právo.
        • davidBray
          to, že někdo není kuchař, neznamená, že nemůže o naservírovaném lejnu říct, že je to prostě jen naservírované lejno. Podle tebe - nejsi kuchař tak mlč a žer... :)
          • Jack1947
            Muze, proc by nemohl znas vubec toho experta Trisektora uhlu jen aby jsme byli v obraze. Kdybys znal vedel by si ze mudruje dost casto.
            • V poslední době jsi ty jediný, kdo tu u VŠECH článků mudruje. A narážka na komunisticou generaci, no soudě podle tvého vyjadřování bych řekl, že podruhé opakuješ devátou třídu, a proto by ses neměl vyjadřovat k věcem, o kterých nic nevíš a které jsi nezažil.
    • Imbecil. Nepreskočivé videá boli na začiatku prvých 5 minút. Hodnotenie je adekvátne, dokonca by som povedal že v dobe kedy vychádzajú samé akože "next gen" grcky je 8 ešte aj málo. Je to pecka ! *4* Už roky ma nechytila žiadna hra tak ako táto.
  • Přibalují k tomu kondomy? Protože zákazníci by se měli chránit, když je někdo takhle oj****... Naprsto bezpředmětný zámek na 30 FPS.

    Kdo si to koupí by měl dostat přes hubu, protože je totální ovce a díky takovým spěje trh s hrami tam, kam spěje.
  • Odulin
    Stručně. Stáhnul jsem, zkusil a kvůli all-drive další den koupil. Vůbec nelituji, je to povedený koncept a tenhle díl za poslední roky řadím k těm lepším.
    • edit... k ježdění ti stačí klávesnice, nebo máš gamepad / volant?
      • Odulin
        jezdim na gamepadu
    • Tak taky stahuju abych si vyzkoušel optimalizaci (na svém 7 let starém PC.... :-/ ) ale od NFS 5 je tohle jediný díl, který mne zaujal a jestli to rozjedu, tak kvůli MP kupuju... A EA nemám rád pořád.
    • Moja reč, presne to isté som spravil aj ja. Sám tomu nechápem, ale takúto pecku som nečakal. Neviem sa od toho odtrhnúť. Ale vysvetli to tupcom čo na to kydajú na základe videí a ich vlastnej zakomplexovanosti. Nevedia o čo prichádzajú, ale dobre im tak *3*
      • Odulin
        Tak chápu, že každýmu se to líbit nemusí, ale já si fakt nestěžuju. Myslím, že se tenhle, v podstatě jednoduchej koncept povedl....a zamek na 30 mi tu radost fakt nekazi. :D
        • Mne tak isto. 30 fps sa mi zdá byť úplne plynulé, ako v tom problém naozaj nevidím. Problém je v tom, že niektorí pisálkovia to ani nevyskúšali, ale znechutení predchodzími dielami to hneď zavrhujú. Ale dobre im tak, aspoň si to nezahrajú, ja som fakt rád že to vyšlo, nikdy by som to nebol čakal že NFS ešte niekedy vstane takýmto NEXT GEN spôsobom z mŕtvych *4* Teraz si s nimi už robím čo chcem, za jeden závod viem nazvierať bezproblémov aj 300 tis bodov a to ma môžu naháňať vkuse, takmer vždy sa ich strasiem. Ja som už level myslím 17 *4*
        • Mne tak isto. 30 fps sa mi zdá byť úplne plynulé, ako v tom problém naozaj nevidím. Problém je v tom, že niektorí pisálkovia to ani nevyskúšali, ale znechutení predchodzími dielami to hneď zavrhujú. Ale dobre im tak, aspoň si to nezahrajú, ja som fakt rád že to vyšlo, nikdy by som to nebol čakal že NFS ešte niekedy vstane takýmto NEXT GEN spôsobom z mŕtvych *4*
          • walltar
            No tak já bych třeba hru co jede na 30FPS ani nestahoval ... to je bezcený nehratelný odpad co nemá na PC co dělat.
            • Odulin
              *1* *1* *1* Jistěě.
            • JohnyTheZik
              Tak zase dobry :)..
          • Tak už v Counter-Striku je totálně marný, pokud má jeden hráč ping 50 a druhý 5, s takovou odezvou ten první nemá v přímém souboji šanci. Takže ten zámek pro konfrontaci hráčů chápu. Pokud jde hra plynule, tak žíly nevytrhne.
          • Odulin
            Kdo ma chut, muzem se tam potkat.

            --> Origin nick: CZOdulin
  • ucho
    zase se tady děti hádají o čísla? :)
    no každopádně jsem rád, že je tady opět zajímavé NFS. rozhodně časem pořídím. díky za recenzi.
    • smejki
      ano, hádají, protože autora nenapadlo se v tom vrtat, aby si odemkl fps. Proto je podplacený a břídil.
      • Jack1947
        To je smesne, deti by uz si meli uvedomit ze nejde jen o jejich nazor a jsou i jiny lide nez oni.
  • Uzamknout FPS na PC je takova hovadina až to bolí......
    • Naprogramovat rychlost hry na základe FPS je hovadina až to bolí
      • trolo
        urobit nepreskocitelne cutsceny a tutose je hovadina az to boli
  • michaliuz18
    sledujte to video co sem dal mahcake
    a nielen to video tato hra je proste odpad a zas vidno jak pripeceno sa hry hodnotia
    teraz je ale v mode taketo hry kde staci drzat W a prejst celu trat bez problemu len oskreta kapota
    tak jak COD aj NFS je hnus a zrac penazi pre deticky
    pomaly ale isto aj BF
    • Ty si odpad ! Na základe toho videa z prvých 5tich minút hodnotiť hru ? Áno, aj mne to liezlo na nervy, že mi to za každým zastavý a vysvetluje, ale potom to celé začalo ! Je to perfektná hra a osobne som takúto pecku nečakal. Všetci čo na to kydajú a ani to nevyskúšali sú zakomplexovaní idioti, hento video je aj nejaké zrýchlené, možno to má chlapík fixnuté na 60 fps čo je nejde v poriadku, v 30 fps je to úplná paráda, nič netrhá, nič nelaguje, je to rýchle a plynulé. Samozrejme že by som prijal viac fps, mám nadupaný PC čo by zvládlo aj 80 fps, ale ako hovorím, ide to parádne aj na tých 30 fps. Nie ako GTA V na ps3 čo seká jak krava, miznú tam autá....
      • michaliuz18
        fps mi je jedno aj AC 4 mam na 25 fps a hram sa
        dobre uvidim aky je nfs skusim to osobne a ptm napisem no o nic lepsie to nebude
        z dojmov som uplne skepticky
  • Opět naprosto nesmyslná recenze plná blábolů. Tentokrát ale hodnocení nespraví ani vaše obvyklá dvoubodová přirážka pro populární herní značky, a to ani zdaleka. Tohle že je na 6/10? Jízdní model je možná lepší, než loni, ale stejně stojí za velké hnědé guwno, a s autem nemá pranic společného. Technické provedení hry je katastrofální a bude ještě terčem mnoha vtipů. Politika považovat hráče za retardovaného idiota se rok od roku vyhrocuje, přestože už dávno překročila únosnou mez. Hybridní singleplay/multiplay celkem zajímavý. Výsledné hodnocení 2/10. Jeden bod přidám, pokud bude napraveno ono naprosté selhání v technické oblasti.
  • Vydělte hodnocení dvěma a dostanete skutečné, nezkreslené hodnocení této nepovedené hry.
    • Práveže pri tomto NFS je to hodnotenie namieste. Predošlími dielmi ma NFS séria odradzovala natoľko, že som takmer urobil chybu a nevyskúšal RIVALS. Je to geniálna hra, povedal by som že z pomedzi tých prezentovaných "next gen" sračiek je práve RIVALS najväčším next genom. Perfektná grafika, perfektné prostredie, perfektné ovládanie, a neskutočne perfektný MP a SP v jednom. Po stiahnutí, vyskúšaní a následnému odpadnutiu z tejto genialitky som si nemohol dovoliť nekúpiť to. Minimálne takto by mali vyzerať NEXT GEN hry, samozrejme že to má aj chyby, ako slabý vizuálny tuning, pohľad c cockpitu a z kapoty chýba, čomu priznám sa nerozumiem, že prečo to tam už nemohli dať, ale aj napriek tomu je toto NFS naprostá pecka, na predošlé diely som nadával, priznám sa že som ich stiahol a po pár minútach vymazal, ale toto ??? Po pár minútach hrania som vypol ale len kvôli tomu aby som to rýchlo objednal ! *14*
  • Jack1947
    Jen si myslim ze ac policie se chova realne je zbytecne agresivni az prehnane obcas a nejvice nastve ty jeji nenadale likvidacni narazy ze zadu v tu dobu clovek dostane zlost. Kdyz ujezdi treba pres 100k sp a jeden naraz do zadku znamena ztratu vseho je to velmi neprijemne aspon ze policie se snazi honit i ostatni ucastniky i kdyz je hrac vetsinou znevyhodnovan jak tomu byva zvykem ze vsech nejvice. Zbrane jsou na tolik dulezite ze se bez nich neda takrka obejit, pouziva ji
    je protivnici i policie byl by clovek sam proti sobe kdyby je nevyuzil take.
    • Tak potom si asi veľmi slabučký jazdec, alebo si si nevšimol opravovne ? Mám odohratých cez 10 hodín a stalo sa mi možno raz, aby ma policajti chytili. Hlavne keď do save hausu vieš ísť a uložiť si body aj keď ťa naháňajú. To že je polícia agresívna je len dobre, je to výzva a ja si s nimi robím aj tak čo chcem. Mám na komplet vytunenú GT3jku, nemajú šancu *3*
      • Jack1947
        Ano jsem velmi slaby jezdec, no nerikej ja fakt o opravnach nevim *4* diky za radu jezdil jsem dost dlouho s jednim autem ze zacatku kdyz uz jsem mel otevrenych aut vice, protoze jsem nenedel ze se da "banknout" i tak mi ta policie obcas leze na nervy a to uz jsem na 12levelu.
  • strabo
    Hrál jsem cca 4h a zaboha si nemůžu zvyknout na prodlevu řízení. Hraju na Xbox ovladači a je to hrozná pruda. Má někdo podobný problém nebo jsem sám?
    • Jack1947
      Vzdyt to zalezi na autu, kdyz je rychle auto citlivost v zatackach je ponekud vetsi zato u silne obdoby muscle je rizeni tuhsi. Jde taky o zvyk, kazde auto se nejen chova trochu jinak a prilnavost k silnici ma jinak resenou ale taky vlastnosti a zvlaste treba na mokre vozovce jde do smyku oproti jinym co jeste muzou pritom "poslat" protivnika k sipku. Chce si to vybrat (ale ne zvykat na jedno auto) . Jenze pokud moc na gamepadu Xboxovem nehrajes tezko ti rict co a jak.
      • strabo
        Asi jsem to měl dopsat, na Gamepadu jsem hrál i Grid, Dirt 2-3, WRC 4, v časech před volantem i NFS:Shift 1-2, vždycky jsem byl schopen si nějak poradit (třeba nastavením citivosti atd což tu např naprosto chybí) a nakonec se danou hru naučit hrát. Ale tady ať mám jakýkoliv auto tak má řízení prodlevu cca 1s než zareaguje na pohyb páčkou, buď jde o fičuru jak pseudo-nahradit pocit reality (což teda u NFS nechápu) nebo je chyba techického rázu a proto se ptám.
        • Jack1947
          Nojo., to je mozne a treba pockat na Update co to opravi, nevim jak se chova PC verze ale jelikoz jsem hral The run na pc tak si dovedu predstavit, tam mi to lezlo na nervy to trhani co uz bylo v HP jenze to nema s ovladanim nic spolecneho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit