Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nepodporuje volanty?????? *8*
    • Pokud jsem si všimnul tak ani mys v menu nebo mapě a ty chceš volant :-DDDDDDDD
      • Jack1947
        Gamepad je na to nej.
  • Tak na tuhle hru jsem se velice těšil a chci jen upozornit a předem nahlásit, že na SP a hraji na PC.Mám rád "need for speed hot pursuit" a konečně jsem myslel že příjde pokračování.ALE a ALE nejdříve mě překvapilo nastavení FPS 30 a nic víc.Proč ? Na to je jednoduchá odpověď kdo za to může a to KONZOLE.Mě opravdu nezajímá jestli mají konzole slabý výkon, ale když si koupím hru a mám na to "našlapané"PC tak si to chci užít naplno a nechci být omezen.Jinak jízdní model je hrozný.Buď n NFS udělají, že auta plavou jako na vodě a nebo, že to může ovládat 4 leté dítě.Tak proč si kupovat takové hry.Call of duty ghosts (velikost 28 GB) je toho příkladem.Velké HRY strácejí na kvalitě a to hodně, ale peněz tady za to chtějí opravdu hodně.Vyšlo už víc článku na toto téma a hry se vyrábějí už v podstatě jen na konzole a podle toho to vypadá.
  • ááá nechutný catch-up... takže fízli opět z 0-300km/h za 0.5 sekundy? To mi stačí...další zabitý nfs. *12*
  • A ještě jedna věc: co tak čtu tak tady mají tupé dementní kecy asi jen ti co to stáhli a brečí tady nad singlem protože AllDrive neviděli ani z videa. A ten co tu psal že hry valí už 20 let či co...tak to asi taky nebude mit v hlavě normální starý fotr a háda se tady o hraní hry :-D Za mě je singl slabý.. Co ale děla hru zábavnou je právě ten AllDrive MP...To si kamarádičkové ale musíte zaplatit a ne žvanit nesmysly u Crack verze....
    • rakove namachrovane dnesni neuctive blbecky jako ty, bych bez milosti strilel, protoze je vas vic nez smeti!
      • a jeste: uz jen to, ze sis to koupil zcela dobrovolne ledacos o tobe prozrazuje....
    • Jack1947
      Ja tu vidim brecet tebe, jestli to bres tak ze kdo nekoupi je absolutni blbec kdyz ho treba mp u tehle hry moc nezajima. *3* Hraj si a nekecej z hladu, hlavne pal kde slunko nesviti. Nesud ostatni dle sebe.
  • Co to tu vy intoši píšete za sr.čky?? Jasně že NFSR je v singlu k ničemu, ale stahovat hry a kvuli ORIGIN apod kde si už multák jen tak nezahrajete umí každy 6letý smrad. A pak tady hodnotíte hru na základě singlu kde to vlastně hra ani není. Pořádný NFSR začína až v AllDrive. Hra se pak uplně mění. A co se týče tady těch keců zě před 10lety bylo to či ono promakanější...jooo bylo ale taky jste měli o 10let mín. Aspon já jsem se na to díval jinak. Byl čas, nebyli děti, a většinou byly hry dělány nebo propracovávany na single...Ted je uplně jina doba...ve všem.. a hodnotit hry jako NFSG, BF atd na singlu je tupost a debilita....nazdar
    • A jak se ti líbí overwatch?baví te jezdit a někoho honit a připojí se někdo a veme ti zbraně a zničí auto nebo vezme nitro.to je SUPER teprve.hrál jsem to a chmel jsem jak dbl takže v multaku se to hrát nedá a singl stoji za hvn
      • Jack1947
        Tak si stezuj na EA ne tady ty bozi umuceni. *15*
    • Tak to je masakr. Dalsi nefalsovany TVAROŽNÍK- presne ten ktery korporace typu EA primo miluji.
    • Jack1947
      Nazor jednoho cloveka, neovlivni verejnost... to ze mas radsi MP si cpi leda sobe. Zdar a uz se nevracej. *3*
  • Da sa tu nastavit manualna prevodovka ?
    • Nie
  • Sice jsem se zarekl, ze uz recenze na NFS nebudu cist, precejen me titulni obrazek recenze nalakal. Budiz, rikam si, zasmeju se, jak to zase zpatlali. Co to? Ctu recenzi, koukam na videa, a ono to vypada jako ty puvodni dnes uz zlatem cennene NFS?! Nevericne otviram diskuzi a ctu prizpevky... uff, je to v poradku, nic se nezmenilo, zase je to sraсka ;-). Priznejte se, kdo z vas podplatil recenzenta?
    • XindlCZ - jsi tupec...
  • Jack1947
    Presne jak jsem cekal, cim blize je clovek konci hry tim vice agresivni policiste a hlavne spolujezdci jsou... neprekvapuje me to , chapu herni doba se musi poraadne natahnout. (Tedy pokud se neblizi konci tak tim hur). Pak bych ale se poohlizel "jen kvuli tehle prkotine" jestli je tech 8/10 prave nejlepsi znamka pro tuhle hru, ja bych uvazoval i nad 7/10. Tedy zatim. *7* Pac si zacal uvedomovat, kolik casu clovek ztraci (nejen u teto hry) tim ze opakuje az do zblbnuti nejaky usek treba 20x , chapu 2x3x ale treba nekolikrat a fail to uz se v nem zacina varit vsechna krev.

    Hlavne posledni Grand tour (HARD) .
  • Horst_Fuchs
    Bohužel, tohle nejsou závody, to je Star Trek na silnicích.
    Po půlhodině prasojízdy jsem to smazal a pro srovnání si nainstaloval FlatOut 2, vedle nového NFS to působí téměř jako simulátor. *5*
    • Horst_Fuchs - Flatout 2? Takovou pitomost? To sis pomohl. Půl hodiny to si tomu moc nedal a děláš chybu, Rivals jsou perfektní hra.
  • Games.cz jde pomalu a jistě do..., co začali vydávat Level.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit