Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hanzales
    Hm, tak mi to nedalo. Poslední nfs vlastním nové HP (koupeno v akci na stemu), z těch novějších mně bavil docela ještě Most Wanted, z těch starších všechny s Porsche v čele. Tuž zkusil jsem, kam to teda pokročilo, přetrpěl tutoriály, driftnul pár zatáček, vydržel jsem celých 25 minut a pak to smazal, ani jsem tomu nezamával a to jsem byl hodně trpělivý. I jako arkádě tomu něco chybí. V MP je to asi sranda na odreagování, ale fakt už by to měli přejmenovat :)
    • přesně, 30 minut utrpení a šlo to z disku hned
  • firebug
    Nejlepší závodní arkáda na PC je stejně pořád Flatout 2. Neřešte tady ptákoviny kolem téhle dávno mrtvé série a radši si předplaťte Next Car Game od Bugbear (http://nextcargame.com/). Protože pokud si myslíte, že pod značkou NFS vznikne na PC něco jiného, než odfláknutej port nezničitelných vznášedel, tak jste snílci (slušně řečeno).
    • ne uplne spatna arkada byl Dirt 3 .. akorat tak na par hodin, pak nuda .. a vlastne ani Shift 2 s modem na jizni model nebyla tak spatna arkada, dokud clovek jezdil a nebyl v menu nebo v cutscenach .. jinak asi jen GTR a RBR ..
      • Souhlas! RBR je top,hlavne na g27! Starsi hra u ktere clovek prosedi hodiny a hodiny
  • 8/10 ? Stop fet , co to recenzovala stara kurwa Merkelova ?
  • Až to bude tradičně za půl roku za 250CZK tak to zkusím... Jen aby to nebylo zklamání jako MW 2012, kde mě neskutečně prudila nesetřesitelná policie a až příliš okaté zaměření na DLC (chceš si zajezdit s tímle autem ? Kup si DLC pack (za cenu celé hry...) Hot Pursuit 2010 mne tedy bavil víc.
    • Jack1947
      Aha, no tak tady te bude policie stvat uz odzacatku, pocitej s tim ze nez budes lepsi tak se ji tak snadno nezbavis. *3*
      • Kinet1c
        Super, dik za info, toto teda vynecham, miluje rychle auta a vlastne auta vseobecne, ale ked si zmienil policajtov vsade a odzaciatku, tak dik neprosim si tuto hm "hru", dalej asi pojdem do next car game, ten vyzera aspon na to na co ma byt, ale a to zdoraznim a podciarknem mnohokrat, bez policajtov, to bude super
        • Jack1947
          Mozna to bude pro tebe lepsi jinak nikoho nechci odrazovat (nedej boze) jen rad uvadim veci na pravou miru a Policie at se to nekomu libi nebo ne je opet velmi doterna (nerikam ze se ji neda zbavit.Da mnoha zpusoby alespon kdyz ji neni tolik) a ten kdo ji prekousne dostane nakonec prekvapive dobry herni zazitek.
  • MP muže byt skvely ale pokud je tam porad žadne poškození vozu (mužete skakat ze strechy domu nebo čelne bourat a jede se dal) a catch up nahrazujici fungujici AI, tak bych tomu takhle vysokou znamku nedaval.

    P.S.
    recenze totalbisquita je hodne neprofesionalni, hodnotit hru podle tutorialu a že je to blby port. No holt vitejte v realite odkdy se delaji kvalitni porty.
    • Je to arkáda, ty retarde. Ty skoky a absence výraznějšího poškožení tam jsou úmyslně - takže nevidím důvod kvůli tomu snižovat skóre. Je sice krásné, že tebe to nebaví. Jiného to ale bavit může. Tak dřž pysk.
      • p1čo jenže i arkada ma jiste meze
    • Pilgrim66
      Pomilionte, TB nedela recenze
  • michaliuz18
    ti co tvrdia ze ja som odpad a nie hra su len bieberovske deti bud ofinate alebo zenstile, alebo len moc mlade co ich bavi rychlo jazdit a vsetko cestou burat, tak prosim vas pochopte ze my starsi skusenejsi hraci "sra*ky" nehravame a ked ano su to len vynimky co beru hru aka je aj napriek chybam
    tieto hry su proste o nicom zavodis jak pako iba ,po 20 rokoch takychto hier je to nuda

    fps fix na 60 ,spustite hru z parametrom
    “-GameTime.MaxSimFps 60 -GameTime.ForceSimRate 60″
    ak nepomoze tak neviem, mne to tiez nejak nejde stale len 25 a menej
    keby ste zistili ako na to lepsie tak napiste
    chcem tej hre dat aspon sancu a zahrat si ju viac zistit v com je dobra
  • Upřímně zcela přesně nechápu hate kolem téhle hry...Ale k věci...NFS: Rivals (myslím pořadové číslo 14 *8* ) jsem pořizoval jakožto jednohubku pro dlouhé večery, nic moc jsem od toho nečekal a vlastně jsem ani nečetl žádné informace co a jak by to mělo být...Co je opravdu neskutečně otravné, je zkrátka a dobře celý začátek hry, ten kdyby někdo vzal a vůbec ho tam nedal, asi by to nikomu vůbec nevadilo...Intro, které vás u závodní hry zajímá asi jako barva vaší ranní stolice, které se navíc nedá přeskočit, doslova debilní tutoriály, které taky nejdou přeskočit a taková malá třešnička je potom to, že musíte absolvovat oba tréningy (policejní a ten závodní...), až si tohle všechno vytrpíte a zjistíte, že jste přišli o dost velkou část stvého života, pořád není vyhráno - protože, pokud jste tak talentovaní, jako já, a neuděláte aspoň jeden z prvních úkolů a hru vypnete...Všechno to musíte absolvovat znova... *16* Nicméně když tohle všechno dokážete a nějak přežijete, myslím, že se k vám dostane pořád hodně slušná arkáda v otevřeném světě s krásným vozovým parkem a "chlupatýma"...Ano, je tady pořád spousta věcí, které vám hru zlehčují (už zezačátku máte například nitro, závodníci na vás doslova čekají, i když jedete jak s popelářským autem...), nicméně i přes to bych se nebál hru hodnotit dost vysoko, a to proto, že dokáže prostě a jednoduše bavit...Jízdní model je o zvyku, grafika mi přijde dost povedená (i když je pravda, že to vyhlazování tam opravdu mohlo být - na druhou stranu dneska každý výrobce GK tohle umí vynutit v ovladačích...), 30 FPS mi nepřijde jako nějak velký průšvih, je to o zvyku - navíc i tohle už se dá vyřešit...Pro mě osobně to byla jedna z mála her, která mě poslední dobou vyloženě chytla a opravdu bavila dokud jsem jí nedohrál, člověk by k tomu asi měl přistupovat jako k arkádě, která nějak moc neřeší fyzikální zákony a podobné věci, snaží se být především zábavná, i když každý tu zábavu bereme trochu jinak... *3* Já dorazím večer domů, udělám si kafe, jídlo, odjedu pár závodů, projedu se v autě, který nikdy mít nebudu a jdu spokojeně spát, takové to oddychové závodění tahle hra umí celkem dobře... *3* Moje "rada" pro všechny, kdo to nezkoušeli zní asi takhle - zkuste přežít ten opravdu nepovedenej začátek a dovolím si tvrdit, že dostanete pořád hodně slušnou závodní arkádu, která se nemusí po delší době stydět nosit jméno Need for Speed... *3*
    • Jack1947
      Souhlas, jeden hloupy zacatek jeste neznamena ze tak ma byt cela hra. Ta hra je hlavne jedina sveho zanru takze hate neni opravneny vuci ni.
      • Jenže podle mě právě ten začátek je u každé hry hodně důležitý. Mě pokud hra nechytne něčím hned na začátku, tak už prostě nemám tu trpělivost, abych s ní vydržel déle a odhalil tak třeba její krásy. Takhle u mě nejdříve pohořel např. Max Payne 3. Když jsem ho začal hrát a zjistil jsem, že z prvních 20 minut hraní jsou 19 minut videosekvence, které snad ani nešly přeskakovat, tak jsem tu hru prostě hodil zpět do police a ještě dva dny jsem na to nadával. Po pár měsících v době herního sucha jsem si to rozherál znova a dojel to dokonce a hru jsem si pochvaloval, ale prostě podobné otravné začátky u jakéhokoli titulu by si vývojáři mohli odpustit.
      • "jedina sveho zanru" LOL tos zabil :DDDDDDDDD
  • Je to jeden z nejlepších dílů...
    • letos *5*
  • Jj ti policajti a 4x rovnaka hra je naozaj svetaborne a nadpriemer...jaj pockat to je hra od EA....uz chapem to cislicko
  • Nevím , no . Hraju to druhý den na XONE a připadá mi to jako stále stejné NfS , nic převratného graficky ani jinak na tom neshledávám ..
    • kid - hraješ leda prd a ne na XONE a kdyby náhodou tak tě lituju, nemáš doma ještě set top box že sis ten sh*t koupil? *1*
      • Lítost si zasloužíš spíš ty , chudáčku .. Nejspíš už drahně let svíráš ovladač péesdvojky a nepohnul ses dál ..
      • Nezáviď . Samo že ho MÁM , není problém si ho sehnat , v mém případě německý Amazon ho doručil přes DHL v pá odpoledne .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší