Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ellendway
    Hru hraji a jsou to zase závody jako jsem hrál před X lety. Nedá se skoro nic hodnotit. 5 je číslo, které naprosto souhlasí.
    • Já před XX lety hrál Lotusy , ale dneska bych se u té stejné hry dvakrát nepobavil . Je pěkné , že se NFS vrací k přepíským scenériím dvojky a trojky , ale tak nějak nereflektují , že vrchol série byla pětka :( .
  • "(Proč nemůžete v určitém úseku předjet víc než deset aut, když na to řidičsky máte? " nejen v tomhle dile nfs. AI ma vzdy lepsi auto i kdyz ma stejny jako vy
  • Blbečci hodnotíte něco co ještě nevyšlo, takže hrajete cracklou hru, jste ubožáci jedním slovem, není co dodat. Série NFS začla trošku pokulhávat od MW, ale i tak všechny díly po zmíněném stály za to a vím že s The run to nebude jiné!!!
    • PRO NECHÁPAJÍCÍ - on nemluví k recenzentům, ale ke komentujícím, co už hru hráli. Ti žádnou novinářskou verzi nemají, takže hru jednoduše ukradli. V tom má pravdu.
    • Facepalm.....Lebo internetové magazíny pravda nedostávajú hry na recenzie skôr *3*
    • Neztrapnuj se prosim te. Tak jak chodi (jsou zvani) filmovi recenzenti na novinarske projekce filmu, tak herni recenzenti dostavaji od vydavatelu verze k zrecenzovani a to vetsinou drive, nez hra/film prijde k nam obycejnym konzumentum. A i kdyby to delali z verze, kterou nasli na netu, tak co? Ta je uplne stejna, jako ta co si budes moct koupit. A ty mas snad vse originalni? pche *6*
    • NFS je v posledních dílech hra pro masy hráčů základní školy, kteří prostě ještě nemají na to aby hráli nějaký kvalitnější titul který se blíží k simulaci protože by prostě neunesli tu frustraci z toho že jim to vůbec nejde, v NFS vás za chyby nildo netrestá, však co, vrátíte si čas, restartujete závod, ve 320 km/h ukočírujete smyk s palcem v nose, pokud tě tenhle styl hraní baví tak si dál hnij u NFS... *3*
      • logicky zváženo, hardcore hráči jsou ubožáci, trosky hnijící ve svých zatuchlých kumbálech, začínající se klepat při dopadu slunečního svitu na rohovku. co znamená vlastně slovo hrát? mít doma 4 gamepady a 8 volantů, 5 hodin nastavovat "hru" a pak se pekelně soustředit až ze mě poteče? arkády jsou na relax, ne na zdemolování baráku a pokud tohle nemůžete unést, radši takové recenze a komentáře ani nepište a hnijte si dál u svých simulací, které hrají vesměs ti, kteří nemají řidičák z důvodu, že nemají ani občanku :D
        • Ty budes asi peknej c*rak,gratuluju.
        • Jak bych na tvůj komentář odpověděl a neurazil...
          Neprohlásil sem tady nic o hardcore hráčích, někoho prostě baví mnohem víc si užít ten pocit z reálné jízdy, a ne z nějakého slidování od patníku k patníku, a tvýmu argumentu s občankou se musím smát, simulátory hrají právě ti kteří řídit umí, ne náhodou na nich trénují i jezdci kteří nemůžou například přes zimu jezdit v reálu, tyhle arkády hrají zaprdění školáci, kteří se ukájí vším nablískaným, uřvaným, vybuchujícím a kdo ví ještě...
    • Odkdy je crackla hra jina nez origo? *12* resp. abych jen neflamoval, pokud by nekdo napsal ze je to napytel protoze mu hra po prvni misi pokazde spadne tak to pochopim to crack udelat muze. Ale jestli hra ma chaby ovladani, auta se chovaji jak krabice na skluzavce a AI je uplne tupy tak za to asi crack nemuze *5*
      • to by me taky zajimalo
        • nebudu tu rozebírat lidskou drzost, ale spíše bych se zeptal autora recenze kolik že má dioptrií a jaké že to hraje žánry her? tipoval bych tak skoro slepota + zatrpklý zabiják s brokovnicí v ruce?? Jestli Hot Pursuit vypadal skvěle, tak by mě zajímalo jestli je normální absence antialisingu a obecně nulové možnosti pro nastavení grafiky? Hot Pursuit byl nejhorší díl série, jediný který jsem neměl nervy dohrát a po vizuální stránce spal Shiftu2 někde u paty. Pokud je v The run zastaralá grafika, pak mám stáj formule 1, ropná pole a v životě se neztratím :D
          • V tom případě ti gratuluji, jen bych se chtěl zeptat jestli tam nemáš ještě místo ve stáji, mám přece zkušenosti z NFS takže bych se při reálným závodě neztratil... *4*
        • Od té dobry, co vycházejí čínský šmejd cracky, kde nejde změnit nastavení grafiky z low.

          I když grafika hru nezachrání. A stejně už je RELAODED release...
  • Pan_Klobouk
    Spousta lidi by si prala Underground 3 (ja teda ne), ale nezapominejte, ze i pod touhle mini-serii byli podepsani patlalove z EA Black Box. Jak by asi dnes dopadnul treti dil? Mozna jeste hur, nez The Run.

    Tohle je kazdopadne odpad a NFS serie nasla nove dno - jaka nahoda, ze ty nejlepsi kousky vypadnou vzdycky z cerne krabice? Uz jim to proboha seberte!
  • S recenzi nelze nesouhlasit, jen to hodnoceni mohlo jit klidne jeste niz...
  • Tohle je kritická recenze ve všech ohledech a NFS si ji zaslouží, takhle spackanej herní velikán jakým bezesporu série Need for Speed byla v době Porsche, Unleashed, Underground a tak dále se jen tak nevidí, jediný co zachrání PC scénu je nejspíš rFactor, na konzolích hráči aspoň tenhle problém řešit nemusí protože mají Gran Turismo potažmo Forzu Motorsport co jim může momentálně pc scéna závidět ;)
    • Ja vkladam vsechny svoje nadeje a neco ze svych penez do C.A.R.S. I kdyz ta hra je hotova zatim tak z 10 % tak me stejne vzdycky bavi si v ni zajezdit. Mam velkou radost protoze uz jim zacali pribyvat prvni licencovane vozy a trate.
      • Jaké CARS? Kde? Google mlčí.
        • Homepage je tady:
          http://www.wmdportal.com/

          Zakoupit clenstvi a tim padem i hru muzes zde:
          http://forum.wmdportal.com/toolpacks.php

          Predem upozornuju ze jde stale jen o pre-alphu.
          • A to je druhý problém C.A.R.S. - proč proboha tenhle název ?!! Je pravda že přes google nemáš moc šancí to najít...
            • Protože se Ianu Bellovi (zakladatel studia) strašně líbila zkratka pro Community Assisted Racing Sim. A ano, to jméno pletoucí se s autama od Disneyho na fórech WDM zkritizovalo už spousta lidí.
      • Koukám že ty budeš můj člověk, a co teprve rFactor 2 ? Jako jeden z jezdců různých šampionátu právě v rFactoru mám trochu víc informací o dvojce a musím říct že to vypadá jako nejlepší závodní simulátor všech dob bezesporu, navíc s podporou hráčské moderské komunity to bude úchavtný ;) Na rFactor 2 se těším mnohonásobně víc než na C.A.R.S. ale ty určitě taky vyzkouším :)
        • Mno tak uplne ne... nikdy jsem nebyl HC zavodnik a moje nejoblibenejsi zavodni hra byla do nedavna Grid ale libi se mi filozofie financovani a vyvoje hry a hlavne se podle vseho muzem tesit na rallye! Taky pocit z jizdy mi tam prijde proste famozni. Za deset Ecek dostanes novy build kazdy mesic a muzes si hrat :D
          http://www.wmdportal.com/projectnews/new-video-trailer-shows-off-c-a-r-s-experience/
  • rancor1223
    Se značkou to jde do kopru už od Carbonu, tohle už jsou jen křeče...
    Co si Shiftu týče, tak tam taky nevím z čeho jsou všichni tak odvaření. S realitou to nemá nic společného, arkáda to taky není. Pro mě celá značka NFS (a všechny její odnože - čti: Shift) je dávno mrtvá a hluboko pod zemí.
    • Joha
      Shift 2 Unleashed síce nie je simulátor ani tak celkom arkáda, stále sa to ale hrá lepšie ako taký Hot Pursuit alebo tento novodobý The Run.

      Ja si želám Underground 3... to jest policajti z Most Wanted, tuning zo Shiftu a Undergroundu 1-2 (ja chcem mať repráky v kufri kurňa :D), fyzika zo Shift 2 Unleashed a samozrejme free roam... o príbeh mi nejde.. hlavne nech sa to dobre hrá a nech je to zábava, čo sa o posledných Need for Speed povedať nedá :(
      • rancor1223
        U Shift 2 mi k posouzení kvality jízdního modelu bohatě stačila první trať (Suzuka), která měla testovat schopnosti závodníka. Téměř všechny protivníky jsem předjel ještě před první zatáčkou a pak jel sotva 100km/h skrz zbytek závodu. A kdo alespoň trochu ví jak vypadá Suzuka a jak se tam jezdí taky určitě ví, že se téměř všechny ty zatáčky jezdí pod plným plynem. Já jsem v Shift 2 pod plným plynem teda nejel ani náhodou, protože bych byl okamžitě v písku. Ty auta jezděj jak mýdlo na stole - nezatáčej! Pominuli dokonalé nahlížení řidiče do zatáček, což je tak hrozně revoluční, že to už dobrejch pár let má rFactor...
        • Tak zrovna v té první misi byl nastavený dost arcade model, aby posoudil schopnosti hráče. Pokud jste si pak manuálně nastavil nejvyšší obtížnost a dal si stejnou trať znova, tak to bylo už jiné kafe. Doporučuji PC verzi s patchem 1, kde budete mít minimálně 60FPS kvůli controller-lagu. To je pak poježděníčko.
        • Tak jak jsem říkal, pokud jednou okusíš nějaký kvalitní simulátor, např. tenzmíněný rFactor tak pochopíš že veškerý tyhle NFS, Race Driver atd. jsou arkády hrubýho zrna, to nemluvím o AI, pokud člověk zná ideální stopu tak se mu nemůže stát že by ho někdo předjel, zatačky můžeš v klidu projíždět na dvojku a jen si kontrolovat zrcátka..
          • Je zajímavé, že rFactor i Shift používají stejný podvozek - engine gMotor2. Shift má v sobě nastavbu navíc a budete se divit, ale Shift2 je realističtější než rFactor bez modů. Mluvím o Shift2 s patch 1, který opravuje controller-lag a tím "vylepšuje" fyziku.

            Pokud chcete opravdu realističnost, tak dneska jedině iRacing, anebo na formulky v netKar PRO (základ pro Ferrari Virtual Academy 2010). Vývoj LfS se zasekl před dvěmi roky.

            V současnosti jsou ve vývoji 3 zajímavé projekty: C.A.R.S., GTR3 (SimBin) a rFactor2. Každý je stavěn jinak, tak uvidíme, kdo z koho.
          • rancor1223
            Takhle jsem to zase nemyslel. Mě jde primárně o to jak moc špatný má jízdní model Shift 2. Sám jsem sice rFactor párkrát hrál, ale je to na mě moc. Třeba zrovna zmíněný Race Driver GRID mi přijde super. Stejně tak všechny ostatní závody od Codies. Nejsou sice perfektní, ale všechny mají společný úžasně zábavný jízdní model, který je sice arkádou, ale ne takovou abych se vůbec nemusel soustředit na řízení a vyhrát s prstem v nose.
    • Přesně tak, už ani nemám zájem nové NFS zkoušet, stačí se podívat na ingame záběry a je mě jasný že hratelnost je nulová, ten kdo někdy okusil nějaký závodní simulátor se už nemůže spokojit s něčím tak zpackaným ve všech ohledech čím NFS posledních pár dílu jednoznačně je... *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit