Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No po tomhle si už raději Underground 3 nepřeju, to by byla hrůza. Ty Run se mě začaly trochu líbit podle posledních trailerů, ale nakonec o dopadlo dost blbě koukám. Ani ty modely aut nejsou žádná sláva, Hot Pursuity mají ty auta perfektně udělaný a je radost na ně koukat ( škoda že mi u HP mi u HP nesedí moc ten jízdní model).
  • GRID = jedina poradna zavodni hra...
    • Bez s Gridem do hajzlu...na Shift tahle arkadova blbost nema ani ve snu
  • Já bych to až tak úplně neodsuzozal. Na volantu se tohle NFS hraje výborně a kupodivu je to i solidní zábava.
  • Harshday
    A kvůli tomuhle není ve Forze 4 porsche. Paráda *2*
  • calwin
    tu sa prejavilo ako hodnotenie hier ide iba po úroveň 5... len do toho redaktori! nehambite sa tej hre dať aj trojku lebo na to pod akou renomovanou značkou to vychádza by si to zaslúžili...
    • Joha
      Hovorí ti niečo spodobovanie? Je to hanba že nevieš... HANBA!!! :P
      • calwin
        nie nehovorí... predveď sa... budem rád keď mi to vysvetlíš :)
  • Kocy
    Tohle už doopravdy kazí jméno starým dobrým titulům NFS...
    Je to jenom samí skript... Hrůza to hrát. Za mě by si ani tu 5 z 10 nezasloužili...
    Proč se prostě nevrátí starému dobrému modelu z NFS Underground 2. Mnoho možností tuningu, neomezené závodění a dlouhá herní doba.
  • Adam_M
    Zlaté NFS Underground 2
  • Hrál jsem jen NFS 1,2,3 + datadisky. Bylo to prosté, v každém díle bylo pár tratí, závodní auta a super hudba a videa (na těch si EA zakládali). Přes promakané menu si člověk vybral auto, trať nebo šampionát a jelo se.
    Co se vyrábí teď mi hlava nebere... jaképak chytání předmětů, jaké skripty, jaké vězení, jaké spojené státy? Kdo je cílová skupina takové hry omg?
    • XorxoxTalarius
      American co neumi moc myslet a rad si klika :D
  • Keby je to free tak v celku sranda hra ale pytat 35e za toto je zlodejina...
  • No právě!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit