Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nechapem vás niečo iné urobia a pindate mne sa staršne pači hra od most wanted je super zvuk , hudba a hratelnosť i grafika je dobrá a napätia je tam hodne. a to že maš štukať gombiky je v pohode aspon zažiješ iny pohlad hry podla mna super diel konečne niečo dobre po tych krepých tuningoch dam tomu 9/10 jeden bod za tie loadingy medzi cestami *1*
    • Co cekat jineho od Slovaka nez takovejhle vyplod
    • Phillios191
      Nic nechápeš, já mam za sebou všechny NFS, asi vím o čem mluvím...
      • i ja som odohral všetky NFS 1 pecka pohlaš iba z kabiny , NFS 2 upadok , NFS 3 super , NFS 4 paradne ako most wanted ,NFS 5 porshe super kariera , NFS 6 pekne hot pursut genialna hra , NFS undegroud super , NFS tie ako grid strašny odpad neovladatelné , not pursuit 2 celkom dobre , no The run vybušne zaujimave len tak dalej *1*
        • tak ty jsi dobré konzolové jednoduché dítě :D:D:D:D Grid byl výbornej jen si musel mít volant a pohrát si s nastavením. Hot pursuit 2 celkom dobre???? :D takovej nehoráznej odpad sem už dlouho nehrál :D:D:D to sem si řikal že snad ani nemužou myslet vážně :D
          • sorry splets sem si GRID se shiftem :D ale i tak grid se ovládal dost dobře a byl velmi zábavný!!
  • V prve rade "a když už je pošlete do pangejtu, nikdo vás neodmění zpomalovačkou plnou jisker a pokroucených plechů" neni vubec pravda. Pokud policajta vybourate, prijde efektni animace ala hot pursuit. Opravdu se musim smat jak recenzent a nejen on kritizuje grafiku, ktera je pry horsi nez hot pursuit. Pritom se mi pri zasnezenych tratich nebo u podzimni trate, kde lita listi pod pneumatiky bliskaly oci nad famozni grafikou, ktera je u nfs bezkonkurencni a ktera je super prave diky frostu 2. Jinak souhlas jen s tim linearitou a omezenosti. Nicmene prvni hardcore nfs ever.
    • "not sure if trolling, or just stupid.." :D
  • Phillios191
    Proklínám tě Riccitielo!!
  • stačilo mi podívat se na youtube... nazdar EA, strčte si to někam *16*
  • Naprosto souhlasim s Phillios191@tiscali.cz.Odflakla grafika.Fps je snad nejhosi chybou tehle hry.Myslim si ze hodnoceni 5/10 je as nadsazene.Protoze tohle neni prumer ale krok spet ve vsem.Davam 4/10...
  • hot pursuit me v mp bavi doted.. jsem zvedav co vykuti criterion kerej uz prej maka na dalsim nfs.. :/ snad to nebude na *11*
  • Jako kdyby NFS posledni dobou za neco stalo, dyt posledni dobrej dil bylo snad Porsche Challange... ted je z toho serie typu FIFA/NHL, takze se neda divit ze je to odflaknuty :D
    • *Challenge nebo teda vlastne Porsche Unleashed se to jmenovalo :D
  • posledni NFS co staly za zminku jsou Undergroundy, potazmo jejich 2. dil kde bylo vsechno z jednicek dovedeny k dokonalosti.. Po zklamani z Carbonu a jeste mnohem vetsiho zklamani z Pro Streetu tuhle serii ignoruju a kdyz chci NFS tak se rad vratim jedine k NFSU2 kde pro me serie konci jak jsem rekl ;)
    • Phillios191
      Pro mě končí u Most Wanted :)
      Tuhle ''hru'' koupit je hřích !!
      • na Most Wanted bych malem zapomnel, ty se taky jeste docela daly.. ale uz chybela ta atmosfera Undergroundu a otravni policajti, kteri svym idiotskym bouranim do vas, zkazili pulku zavodu tomu taky zrovna nepridali.. Proste pro me uz to nebylo ono :)
  • "Vstup do závodu je jen slabý odvar toho, co přijde pak – překonávání hranic, proplétání hustým provozem velkoměst, riskantní jízda po zledovatělých cestách horských průsmyků a průjezdy úzkými kaňony s plynem na podlaze. Need for Speed The Run s podporou špičkové technologie herního enginu Frostbite™ 2 studia DICE posouvá úroveň žánru akčních závodů do nových výšek. Prim hrají především úžasné vizuální zpracování a fyzikální model chování aut na různých vozovkách. Vše se navíc odehrává na pozadí příběhu, který chytne a nepustí. Od startovní čáry u Golden Gate Bridge až do cíle u paty Empire State Building budou vašimi věrnými průvodci žhavá auta, nervy drásající závody a úžasně napínavý příběh."

    "S využitím technologie herního enginu Frostbite 2 se Need for Speed The Run chystá stanovit nové standardy v oblasti grafického zpracování a fyzikálního modelu vozů. Need for Speed The Run přijde i s novým atraktivním stylem prezentace příběhu, kde každý špičkový výkon vtáhne hráče hlouběji do světa bez limitů a pravidel, ale také bez spojenců. Součástí hry bude opět Autolog - revoluční online technologie série Need for Speed, tentokrát však ve vylepšené podobě. Jejím prostřednictvím lidé objeví skvělý nový způsob hraní her, možnost sledování vývoje kariéry a porovnávání statistik."
    ____________________________________
    Je to jasný, ale přeci jen je docela sranda, jak se liší recenze od reklamní upoutávku na shopu games.cz *1*
  • Proč hodnocení 5? Jde o to, že hodnocení z games.cz je zařazeno do databáze metacritic.com. A tak nízké hodnocení by mezi těmi všemi pětkami a sedmičkami vyčnívalo. Chceš li s vlky žíti, musíš s nimi výti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší