Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po MW2 je tohle druhy bod pro mne. Ostatni se treba voserte
  • Phillios191
    Nejhorší díl co jsem hrál ze série NFS !!!! *11*:



    1) engine, co používá hra je zbytečně náročný
    2) příliš krátké
    3) zbytečně velké
    4) omezení FPS (za vše mohou opět konzole-zrušit je!!!)
    5) odflaklost hry ve všech ohledech...co dodat (hodnoceni 1/9)
  • "Můžete se uklidňovat tím, že jich máte omezené množství, ale i tři, čtyři zásahy do hraní vám zvládnou zkazit odpoledne."

    Nemá tam být neomezené?

    Jinak čekal jsem něco takového a ten kdo viděl pár videí to musel čekat taky. *3*
  • Tak toto sa ani neoplati stiahnut,nie to este kupovat.Hra ma 15gb skoda kreditu.
  • Je to divný,nelíbí se mi jak je nastavene hodnocení 5 by mela dostat prumerna hra ktera se nekomu libi druhemu ne spatna hra 2-3-4 a spickova 7-8-9 tiskali ma ten prumer na 8 a spatna hra dostane 5.Zkuste s tim neco udelat diky
  • Tenhle díl mě celkem dost zklamal podle mého názoru jeden z nejhorších dílů vůbec myslím si že 5/10 souhlasí...
  • Na to, jakou má hra grafiku, má až příliš vysoké HW nároky. Hratelnost byla dobrá, pobavil jsem se. Problém byl, když jsem se za dvě a půl hodiny dostal k závěrečným titulkům :-) to si ze mě snad dělají pr*el? Navíc ty zkoušky postřehu ve videích jsou taky úžasné. Mačkej mezerník, jak nejrychleji dovedeš, zmáčkni enter,...
    Série nfs je s každým dílem horší a horší, ještě že tady máme Dirta 3, který je s každým dílem lepší.
  • Omlouvám se že jsem offtopic, chtěl bych se vás znalejších zeptat jestli neexistuje nějaký český xboxový magazín, něco na styl PCčkářského Levelu či Score, a pokud ne xboxový tak prostě konzolový, přemýšlím o nějakém předplatném pokud nějaký existuje :)
    • Byl, ale už není. Vydavatel ho zabil, i když mu ho de-facto Misrosoft sponzoroval a nemohl na něm tudíž prodělat.
      • Právě vím že kdysi byl, jenže to bylo ještě v době kdy jsem měl PS2 a o hraní se tak nezajímal, to mě teda mrzí... *9*
        • tak ono kupovat casopis co stal 300kc bylo celkem drsny... zrusil se uz pred 3,5 lety, kdyz prodej klesl pod dva tisice kusu... par cisel jsem mel, ale dnes uz bych za to ty penize nedal a radeji si koupil rovnou v bazaru hru...
          • pokud to bylo opravdu 300 tak to je strašně moc :D Stačil by obyčejný výtisk bez dvd, plnej informací za 100 kč, žádný serepetičky okolo...
  • Asi sem hral jinou hru, jako jo, herni doba je silene kratka (samotna kampan za 2,5h cistyho casu - cca 4h realnyho). Ale bavil sem se paradne, po dlouhy dobe se dostavil efekt "jeste jeden zavod a koncim", honicky s policajtama me bavily, zadny stupidni zbrane na autech, Quick Time Eventy sly prezit, ikdyz bych se bez nich obesel, nemel sem absolutne problem je stihat a recenzentovy kecy "ze se clovek vrati o velkej kus zpatky kdyz se zrovna netrefi do klavesy" sou fakt jen kecy, nikdy sem neresil znova kus delsi nez 10 sekund. To same vymena aut, menit jdou naprosto bez problemu na benzince a i mezi jednotlivejma autama mi prisly slusny rozdily. Jo, je to ARKADA, ale me bavila celou dobu a vratil se mi pocit prvniho NFS z trati Alpine, a podzimni trate nekdy z 8 etapy, proste parada. Kvalitu textur neresim, stejne je pri rychlosti 200kmh nestihnete zkoumat :)
    • Phillios191
      nestihnu zkoumat? prave ze jo pac kdyz jedu tech 200 km/h tak si pripadam jak v aute z 30. let kdy sem byl 5 vterin na jednom miste kvuli pojebanymu FPS...
    • Jazz
      Souhlas.
      • S ciselnym hodnocenim souhlasim, o tom zadna, s vetsinou textu v recenzi ale ne. Samozrejme kazdej ma jiny chute, me treba nesedlo predchozi NFS a za posledni dobry NFS mam Porshe. Z poslednich her me osobne treba absolutne nesedlo ani LA Noire, recenze pochvalna, ale samotnou hru sem po pul hodine vypnul.....nevim. To uz si radsi zahraju starsi kousky, treba ted sem konecne zacal poradne Saboteura, podle me nedocenena hra na kterou se treba Mafie/Mafie2 nechyta....
        • Jazz
          Tohle NFS není z nejdelších, ale epický je dost. Je to taková NFS verze Modern Warfare série. *15*

          L.A. Noire si právě užívám a podle mě je to skvělá hra. Už jen proto, že detektivních her je jako šafránu a ještě z téhle doby ?
    • Je to zábavná ptákovinka. O tom žádná. Ale je to krok zpět vůči ostatním dílům série, je to příšerně krátké a některé prvky prostě lidem nesedí. Navíc známka 5/10 znamená slabší průměr, což na tuto hru naprosto sedí. Není špatná. Ale prostě není zázrak.
      • 5/10 slabší průměr? On je i silnější průměr?
        • Pokud máte stupnici 1-10, pak nemáte přesný střed. Co je průměr - 5 nebo 6?
          • Hmm tak to mi připomnělo ten vtip - Kolik máš prstů na rukou? 10,9,8,7,6 a 5 je kolik?
            • Joha
              Já tak operuju a operuju a pak zistím že vlastně dělám pitvu!

              A na ruke máš jedenásť prstov... a keď si jeden odfaklíš tak ich máš dvanásť :D
  • Jo, zkousel jsem jen demo a fakt je to sh.t!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit