Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Strašny kolik je tu omezenych "hráčů", kterym nedocházi, že někteři lidi nemaj rádi 100h hry ve kterych neni žádná pořádná akce jako ta jejich modla Skyrim, už je to trapny jak všichni jsou z té hry vycákani a srovnávaj ji se závodni hrou bože..!!! Někomu hra právě jako The Run vyhovuje, pořád se tam něco děje. Ta herní doba.. hm dalo by se pochybovat, že je dostačující, ale ani ty nejlepši závodni hry vás neudrži u volantu vic jak 20h bez multiplayeru, protože je to pořád dokola, tak na co pak dělat dlouhy závodni hry?
    Těšim se na mínuska
    • *7* Vždyť recenze nehaní délku hry, ale otřesné mechanismy, které se ve hře objevují. Ale i tak, kdybys měl na výběr ze dvou podobných her - nedáš radši peníze za hru, která ti vydrží déle?
      • Hedex: Je to jednoduchý. Dvě a půl hodiny je opravdu extrém zvlášť u tříáčkové hry. Srovnávat ze Skyrimem je blbost, ale tohle ani srovnání pomalu nepotřebuje. V závodních hrách se dá udělat tolik věcí jako tunění, hromady aut, challenge, offroad, okruhy, závody, poháry... tady je kraťoučká předskriptovaná kampaň pár vozidel v no, řekněme třech hodinách. Za tisícovku! I kdyby tam byl nejlepší jízdní model všech dob a nejhezčí grafika všech dob(a to teda není) tak si to dle mého úsudku lepší hodnocení nezaslouží.
        • vsimnete si te extremni podoby s codem. uz sem to nekde psal. Tim ze se bude vyzdvihovat takova kopa hnoje jakym cod je se jen otevira pekelna brana dalsim hnojum. A uz je to tady. SP mise kratsi nez fillm :D mechanismy slusne receno slabsi tak co s tim? Jedine nekupovat! tak date najevo nesouhlas s vyovjem. Jenze to dopadne stejne jako s codem. Koupi si to kde kdo.
    • Gran turismo hraju offline a rozhodne to nekonci u 20 hodin :) Pro me je to hra, kde se vyblbnu, kdyz potrebuju zabit cas a zapomenout na moji cervenou fabii. Dava mi porad vic a neomrzi. U forzy pocitam to bude podobne. U herni doby RUNu by se opravdu nedalo pochybovat. Ta neni dostacujici. Za ty penize opravdu ne. Zahraj si Megarace 2. Je to 100 let stary a beztak lepsi, nez tenhle simulator motorovych bobu.
    • Jazz
      So-so-so-souhlas!
    • Mechwarrior_bw
      taký TDU ma udržal bez MP určite viac ako 20h ... s týmto "call of speed" paškvilom sa to ani nedá zrovnávať. A v Skyrim pořádná akce je, len si ju musíš vytvoriť, nestačí čakať, že ti ju hra naservíruje rovno pod nos ako je to dnes v hrách typu MW3 typické.
    • No, jo jenže kvůlu takovým jako ty pořád vydávají takhle nekvalitní hry. Pokud tomu budeš odpouštět herní dobu, nedostatek obsahu apod. a tu hru si koupíš, tak je s tím budeš ještě podporovat.
      • Jazz
        Já zas nehodlám podporvat tu sračku Zgejrym.
  • Bavi me, jak vetsina "skalnich fanousku vzpomina na stare dobre" Undergroundy, pritom klasicky need for speedy jsou proste Porsche a uplne ty prvni dily. Serii Underground a nasledne dilem Most Wanted zacala EA s temahle srackama, tuningy, arkada, hlavne at to dobre vypada a co nejvic efektu at je to cool...
    Hot Pursuit me bavilo, kdyz jsem si odmyslel policajty, nitra a kochal se nadhernou krajinou v krasnem aute. Ale The Run si urcite nekoupim, za ty penize ta hra nestoji ani zdaleka...
    • presne, seria sla do sr*cek od prvnich undergroundu
    • Joha
      Ani nejde o skalních fanúškov... aspoň v mojom prípade. Porsche 2000 som drtil a neuveriteľne som sa zabával, ale keďže sa mi už od detstva páčila tuningová scéna (tak isto aj filmy Fast'n'Furious s výnimkou Tokia) a každoročne navštevujem autosalón práve kvôli tuningu, sa mi Underground 1-2 páčili najviac a hlavne kvôli tomu že sa tam človek s tým tuningom mohol naozaj vyblázniť. Chýbali tam len policatji čo napravil Most Wanted ale tam ˇuz toho tuningu bolo oveľa menej.

      A čo myslíš tým "nasledne dilem Most Wanted zacala EA s temahle srackama, tuningy, arkada, hlavne at to dobre vypada". To akože NfS pred Undergroundom nebola arkáda? Hral si to?
      • Nemam nic proti tuningu, kdyz je decentni, ale od undergroundu to byly trvdacke vinyly, co nejvetsi kridla, poradne litaky, neony a co ja vim co jeste... Diky bohu, ze tohle do toho noveho hot pursuitu nedali.

        No a co se tyce te arkady, jasne, NFSka byly vzdycky spise arkadou nez simulaci, ale v tech prvnich dilech neslo prekonavat zatacky odrazenim se od stran a smykem s nohou na podlaze. Tohle prislo az se zminovanyma Undegroundama...
        • Naštěstí doba nemožných křídel a přeplácaného tuningu je zaplaťpánbů nenávratně v propadlišti dějin a myslím, že právě oba díly Undergroundu byly použity na to "že to zrovna teď frčí." Oukej vyděláno jest a další underground jen tak asi nevyjde. Už to prostě netáhne.
  • Sorry,ale konecne jedna s NFS co ma fakt zabavila, pravda ta grafiaka a optimalizacia bola o hovne, ale napad bol fakt super :) ja som si to fatk užil a z mojho pohladu davam 8 z 10. subjektivny nazor:)
  • je to smutne... po laskach NFS 3, Porshe a HP dlho nic... potom sa konecne objavi Shift 2 a novy HP... a takto to domrdat teraz
  • Na hre je hodne vychatana hudba, a co se tyce hratelnosti, bavi. Hra je dost svizna, dynamicka a rychla. Ano clovek si nezajezdi, to jste napsal moc dobre, jenze dle hrani jste mohl pochopit, ze to neni cilem autorum a vycitat jim to? Prijde mi, jako kdyby jste dostal nejakou hru s popisem "zavodni hra, zde mas seznam co mela hra obsahovat pred vydanim, takze si zajezdi par kol a napis k tomu neco". Je spravne, kdyz nekdo recenzuje neco cemu se "nejlepe vyzna". Nicmene to, ze ve hre jsou vozidla nic neznamena. Vas to nebavilo, ok, ale polovina textu je mimo. Otevrene jste hru neprijal a je to citit z recenze. Bohuzel.
    • Já bych jen za ty dvě tři hodiny sekal ruce a to jsem hru ani nehrál, takže nemůžu zhodnotit ostatní faktory. Takže tos jako vážně vysolil tisícovku a ještě se ti tak líbilo jo?
    • Dobre, takze cilem autoru je udelat zavodni hru, kde se vlastne nejezdi. To dava logiku...
      • Pockej, ty bys chtel jako vazne zavodni hru kde se zavodi? I ty blahovy :D
  • Náhodou nápad mi to přijde dobrej, to že je to ještě něco víc jak arkáda mi taky nevadí *3* .
  • tak nevim jedu s M3 215Km/h a pripada mi to jako kdyz jedu 20km/h mam Ge570 a i kdyz mam vsecho na min tak se obraz skoro nehejbe jo jinak asi zustanu u NFS world je to free a mnohem vetci sranda *3*
  • MidnighT91
    Už jste pařily skyrim ? je to fakt dobrá hra...
    • Jazz
      Píčovina *3*
    • smejki
      já ti nevim, jestli ti odpoví nějaké závratné množství děvčat...
    • Jazz
      Ne *3*
    • Mechwarrior_bw
      oproti 450MB Daggerfallu je aj Skyrim rýchlovka :)
      • jj, clovek si vzal jidlo na dva tri dny (mysleno pro sebe, aby u kompu neumrel hlady) a sel do jednoho dungeonu pro quest item. Na druhou stranu ty dungy byly nahodne poskladane z ruznych stavebnich bloku, takze level design byl opravdu hrozny. To ve Skyrimu kolikrat zasnu nad tim, jak ty dungy udelali krasne.
        • Jo, sice byly generovány z bloků ale jsou to snad jediné dungeony kde se dá opravdu ztratit a tím pádem to jsou pro mě nejlepší dungeony dodnes.....a proto mám daggerfall stále nainstalovaný....když dostanu chuť na kobku tak se vrhnu na jeden dungeon v daggerfallu se svojí postavou a hned je celej večer pryč (no občas ne a je štěstí a to co potřebuju najdu hned)
          • o tom, ze se tam da ztratit mi ani nerikej, doted me to budi ze spani:) Nastesti se pak clovek naucil pouzivat "kotvu", ktera cestu zpet "trochu" usnadnila :)
    • herní doba skyrim = 300 hodin podle officiálního vyjádření vývojářu
      • Teda...jakože...já ten Skyrim hraju HODNĚ hlemýždím tempem a co sem se koukal na seznam questů, tak po trošce matematiky mi to na nějakých 200 beztak výjde, ale 300? To by člověk snad fakt nesměl nikdy sprintovat, využít fast travelu, a musel by být odhodlán prošlapat každej mizernej metr čtvereční celý mapy. Krom toho, za 300 hodin by se vyleveloval do dosti závratných výšín a odhaduju, že by se tou dobou hra hodně zlehčila, což by moc zábavný nebylo. Já jsem už teďka po 70ti hodinách docela slušnej bédés madafaka v legendary daedric armoru a nebýt master obtížnosti a sem tam tužších draků a řadových enemáků, tak už teďka nejspíš hraju s prstem v nose. >_>
        • no údajně by to mělo být cca 300h pokud uděláte každej quest a objevíte každou lokaci ve hře.
          • No, ono se pak údajně mají hlavně questy dál generovat náhodně v závislosti na skillech hráčovi postavy. Tvůrci přece jenom řekli, že Skyrim má být hra, kterou člověk může hrát navždy. >_>
          • Ale na Skyrimu bude nejlepší tak za pár měsíců instalovat ty módy to bude pecka ( jako Oblivion )...

            samozřejmě ano, módy na Skyrim už jsou, ale to jsou jen také maličkosti
            • Na co se těšim jsou HDtextury :) a pak další hromada módů
        • Na Skyrimu je krasne, ze tam cloveka muze bavit prozkoumavat krajinu, kopat rudu, sekat stromy a nebo se jen tak flakat prirodou a lovit zver.
          Hra se mi libi hodne a to rikam jako nekdo, kdo nedohral Morrowind ani Oblivion.
  • NFS Porsche Unleashed Forever!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší