Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A kvůli týhle p*čovině nedali licenci Forze na Porsche jo? *10* To má být konkurence jo.....hahaha
  • Absolutne nechapu recenzenta, prijde mi ze hru nehral stejne jako byla kauza o recenzentovi od gametrailers.....

    Pokud by recenzent hru hral, nemuze hodnotit takovym hodnocenim. Libi se mi napad s akcnimi sekvencemi, bavil jsem se u nich. Co se tyka zavodeni, jizdni model je mezi arkadou a simulaci tak na pulce cesty a to se mi take libi, neni to prehranane jako u NFS: Hot Pursuit z minuleho roku ale zaroven ani jako Shift 2. Jinak hra se opravdu neda dohrat za dve hodiny... tomu opravdu neverim i kdyz budu brat cisty cas bez RESETu. A grafika? co vam na ni vadi? scenerie jsou skvele a auta jsou velmi detailni. Nerikam ze je to hra ktera si zaslouzi hodne vysoke hodnoceni ale 7/10 bych ji dal urcite ;) ciste muj nazor
    • Ja som hru dohral celu, čistý čas zavodu 2hodiny 12minut, stereotypna hra úplne strašný jazdný model, recenzent dokonca zabudol asi spomenuť to že autá a jazdný pruh je ako magnet, takže vyhnuť sa havarke je strašne ťažké, hnusný model deštrukcie, to radšej nemusel byť žiadny, táto hra by nemala dostať ani 5b lebo nemá nič čo by mala dobrá závodná hra mať.. Kamera je strašná, nacapená na zadku auta, a skvelé prostredie si nemožem vobe vychutnať. Prostedie, jediné + na tejto hre.
  • znate tohle?

    http://www.youtube.com/user/DragTimesInfo#p/a/f/0/GwvhxtVI4qI
  • Damarus
    Joo Forza je Forza :D
  • Hrál vůbec recenzent tu hru ? Nebo to recenzuje z videí ?
    1) ve hře se dají měnit auta na benzince
    2) když zdemoluji policejní auto tak se mi dostane zpomalené animace (evidentně se to recenzentovi nepovedlo)
    3) neřekl bych, že všechny lokace ve hře jsou reálné, protože některé části se opakují
    4) různé sekvence, kde musím mačkat tlačítka... nepřišlo mi to jako složitá věc a určitě to nebliká krátce. Všechno se dá krásně stihnout
    5) i když soupeři ujedou daleko tak je vždycky všechny můžete dohonit
    6) grafika hry mi přijde ok, pro mě plně dostačuje
    7) rewind je fajn a dá se pěkne využívat... mě osobně teda neznepříjemňoval život... ba naopak
    8) balvany před kapotou se mi vůbec neobjevovaly. Jsou většinou dále takže se jim dá v klidu vyhnout... chce to jen dobrý postřeh a rychlé reakce... to evidentňe recenzent neměl, když se mu zdály frustrující i ty filmové sekvence, kde musel klikat na klávesy které blikaly podle něj velmi krátce.
    Jediné mínus, které můžu hře dát je její délka hraní. Přišlo mi to hodně krátké a to i na tu nejtěžší obtížnost se to dá dohrát úplně bez problémů. Mohli si s tím dát více práce... pustit na cestu vozítko podobné google maps a natočit celý úsek, který by přemodelovali. Dneska ty možnosti jsou tak proč je nevyužít. Určitě by to bylo zábavnější mít skoro 5tis km silnic ve hře než jen nějakých 270km s tím, že by tam mohl být hardcore režim, kdy se načte celý úsek a hráč prostě opravdu závodí s 200 jezdci a né tak rozkouskovaně jak je to teď. To bych chtěl ale po blackbox asi moc :)
    • je tam catch up, jako že se nedá souperum moc ujet a porad te dohoni? to mi na nfs hodne zneprijemnuje hrani, jinak bych to i vyskoušel
      • ano je tam catch up, tzn ty muzes dojet soupere a stejne tak oni muzou dojet tebe. Ale neni problem si udelat treba 20s naskok a ten uz pri ciste jizde nedojedou :)
  • omg ja když chci jezdit tak vyjedu na dalnici a trochu proženu svy bmw a ani ne za hodinu sem spatky *11*
  • Úpadek začal vydáním Most Wanted. A s Shiftama to uzemnili úplně
    • NfS1 a NfS5 (Porsche) byly ve své době simulátory. Takže Shift rozhodně má smysl v sérii. Pro mě největším odpadem Underground. Prostě mám jiný vkus a série NfS se jednou zavděčí jednomu a podruhé zase někomu jinému. A to je na ní to krásné.
    • tak pozor shift 1 je dobra hra i dvojka neni uplne nejhorsi. Sice jizdni model nesaha simulatorum od simbinu(stredni trida) ani po kotniky ale hrat se to da. Me osobne nebavi moc ty arkadove nfs ale to je tim ze kdyz jezdim vyhledavam spis realnejsi pojeti jizdy nez co nabizi nfs.
      • Docela vtipný komentář. Shift1 i Race07/PRO/On používají stejný podvozek - engine gMotor2, který byl vyvinut studiem ISI a používá ho i jejich rFactor. Shift1 má nadstabu, která poněkud arkádizuje fyziku, ale když se tato vrstva vyblokuje (Sharp Tyres Mode), tak prakticky nejde poznat rozdíl mezi RaceOn a Shift1. Shift2, prosím, hodnoťte jedině s patch 1, který odstraňuje controller-lag a dost výrazně mění požitek z jízdy s volantem.

        V současné době nejrealističtější simultor aut, který není jen pro profesionály, je iRacing 2.0, jehož poslední model fyziky pneumatik se podstatně více blíží k tomu, co je v Shift2, než tomu, co je v rFactor či Race07/On. Nebude to tím, že ve skutečnosti rFactor/RaceOn docela hodně věcí zjednodušuje a vy jste na to tak zvyklý, že cokoliv jiného neuznáváte za dostatečně realistické. Připomínáte mi rozvášněné fanoušky iRacing, kteří příšerně zkritizovali novou fyziku pneumatik v iR, že je nerealistická, přitom podstatně více odpovídá realitě než ta předešlá.
        • to sou zajimave infa diky za ne. Btw shift 2 ma takky ten gmotor engine nebo uz je to neco vlastniho od ea? A jinak mi na shiftech konkretne druhem dile vadi to ze se da tak zvlastne povesit souperi za naraznik a on s vama nadela nehezke veci ktere konci samozrejme kombem do kacirku.... Pak sem vyzkousel race 07 popr gtr 2 a tam me ten jizdni model prijde proste lepsi a to nemluvim o ovladani kdy se FF na g25 dle me chova lepe na hrach race07/gtr2 nez na shift 1/2.
    • Shifty jsou sice úplně jiná hra a název "need for speed" se k nim až tak nehodí, ale hry to jsou skvělé
  • Grafika je výborná, nevim, co máte, lepší prostředí sem při závodech neviděl
  • Řeknu jednu věc: v rFactoru mám naježděno jen v tréninkových single playerových režimech zhruba 6000 hodin, a to je v porovnání s některými jinými experty ještě slabota. Za hru jsem zaplatil 999 Kč, desítky modů a tratí zadarmo. Schválně započítejme ještě volant Logitech MOMO Racing, který mě stál 3495 Kč, a za těch pár tisíc hodin dostal řádně do těla. To dělá 75 haléřů na jednu hodinu hraní. A s tímhle NFS je to jak? *4*
    • máte v té výsledné sumě započtenu i spotřebu el. energie? :)
      • Zcela záměrně ne. Nešlo mi totiž o skutečnou cenu, ale o znázornění trvanlivosti.
    • Kdyby ještě 80% modů do rF nebyl docela odpad, tak je to prima. Ale brodit se tím a zjišťovat, co opravdu za to stojí (a že jsou tam skvělé věci) a co ne, je občas docela hodně časově náročné. Ale blýská se na lepší časy - rFactor2, GTR3, C.A.R.S.
    • no ten prepocet na straveny cas neni dobry pac urco existuje taky nejaky nfs fanatik ktery toho najezdil mraky. Ale jinak souhlasim ze co se tyka modu a komunity kolem te hry je rfactor uplne jinde.
  • Jen bych chtěl upozornit na jednu věc. V recenzi je napsané, že během 40 minut hraní budete mít jen 2 auta. To je nesmysl! Hned na začátku vám hra řekne že si auta můžete měnit na benzínce. Takže v závodě si zajedete na benzínku, hra se pauzne, vyberete si jiné auto a jedete dál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit