Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Posledni arkadova zavodni hra, ktera me fakt chytla byl Burnout Paradise. Super je taky Flatout 2 (toho si obcas dam online i ted) a uplne marnej neni ani posledni Driver San Francisco. NFS serie je herni upadek srovnatelny s Call of Duty. Nekupujte a ani to nestahujte! I v oblasti arkadovych zavodu na PC existuji tituly, ktere si vasi pozornost opravdu zaslouzi.
    • beru tvuj nazor, ale ja nevidim u COD ani NFS zadny upadek, me tyhle hry bavi rok co rok a nevidim v nich problem, mam to jako odreagovani a k tomu slouzi skvele :)
  • Strašná hra, v žádném případě nekupovat, nevím, jak za tohle mohou chtít téměř stejný peníze jako třeba za GTA. Tuhle hru by měli dávat zadarmo třeba ke žvýkačkám.
    1) Ovládání šílený, napřed nedotáčivý pak najednou silně přetáčivý. I když dáváte volantem kontra jak blázen stejně jde zadek dopředu.
    2) Grafika silně průměrná, ve městech spíš podprůměrná. Domy jsou prostě divný.
    3) Žádná garáž, žadné nastavení auta, žádný interier... nic.
    4) Velikost hry ve vztahu ke kvalitě a době hraní je až vtipná.
    5) Doba hraní = tak jedno sobotní dopoledne.
    6) Po dohrání příběhu nic zábavného = odinstalace. Spíš teda i před dohráním.
    7) Příběh tragický, udělali by mnohem lépe kdyby ho tam nedávali.
    8) Nevím co se na téhle hře tak hrozně dlouho loaduje, protože v ní nic není.
    Za litr je tohle fakt trapný. EA přeju co nejmenší prodeje.
  • Phillios191
    Next NFS title: Need for Speed: Sh!t Unleashed !
    Musím vás trochu opravit kluci, série vzala za špatný konec vydáním NFS: Carbon :)
  • No vec se ma tak, EA jsou banda zm*du, banuji lidem ucty ve hrach kdyz dostanou ban na forech, scanuji vam soukrome soubory v pocitaci legalnim spywarem Origin a EULA maji napsane tak ze by snad mohl zastupce EA prijit k vam domu, zastrelit vasi babicku a ukrast vam psa a porad by to bylo podle jejich EULA legalni, krome toho zcela vedome zabiji kdysi dobre herni serie...
    otazka tedy, alespon pro me, zni "je ta hra natolik hustokruta, dokonala neodolatelna parba stoleti aby stala za to jim vsechny ty veci odpustit?" U Mass Effect 3 a Battlefield 3 bych o tom mozna i uvazoval, u NFS: The Speedrun tedy rozhodne ne :D
  • Hrál jsem jen demo na ps3 a kupodivu ta hra mě bavila, sněžná krajina byla fajn a grafika mi přišla taky v pohodě. Uvažoval jsem o koupi, ale teď váhám. Přes všechny negativní komentáře mi teda asi bude vadit ta krátká herní doba nejvíc. 2,5 hodiny? co to je? Tak asi za půl roku ve slevách *14*
  • Každému co jeho jest. Omezená hra pro omezené hráče.
  • Odulin
    Ale jooo, tak já se přiznám....mě ten Run docela i baví *4* Jsem kousek před koncem a prostě jsem si to v rámci možností užil. Je to arkádička jak řemen a to mi zrovna dost sedlo. Mě nesere, že tam není tuning, že si prakticky ani nemůžu změnit auto, že je to locklý na 30frejmíků, že sou tam rádoby filmový QTE, že závody jsou poměrně krátké, že příběh v podstatě není atd...Já si chci jen dát pěkný rychlý nenáročný závody, kterými vyplním pauzičky mezi Skyrimem, MW3 a dalšími...a to se mi díky Runu daří;) Jestli to nese značku NFS nebo je mi už od jistých dob stejně úplně šumák. Jo a ke grafice...přijde mi, že hraju jinou hru než ostatní-mně se líbí dost. Sice to asi není nejideálnější engine na závody, ale přesto se mi to chvílemi zdá kouzlené. Včera bylo kolo v zimně v horách..pak laviny..no paradá řikal jsem si. Jestli mně se něco nelíbí, tak je to cena. Chtít za tohle plnou palbu mi přijde drzost. Kdyby to dávali za 20babek, tak ani neceknu. Takže za mě zábavných 6/10. *3*
  • Ono to nemá 10/10? ...
    ... jo on to nerecenzoval Grygar
  • Chtěl bych se zeptat, jak je to tedy s tou délkou hraní? Nedávno tu byla zpráva 2 hodinách, je to pravda?
    • Tak ja som to presiel pod 2 hodiny na normal. Neratam tie opakovacky po burackach.
  • Hmm, takže moje rozhodnutí tento díl NFS přejít mávnutím ruky se evidentně vyplatilo... Škoda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit