Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Od té dobry, co vycházejí čínský šmejd cracky, kde nejde změnit nastavení grafiky z low.

    I když grafika hru nezachrání. A stejně už je RELAODED release...
  • "(Proč nemůžete v určitém úseku předjet víc než deset aut, když na to řidičsky máte? " nejen v tomhle dile nfs. AI ma vzdy lepsi auto i kdyz ma stejny jako vy
  • to by me taky zajimalo
  • Odkdy je crackla hra jina nez origo? *12* resp. abych jen neflamoval, pokud by nekdo napsal ze je to napytel protoze mu hra po prvni misi pokazde spadne tak to pochopim to crack udelat muze. Ale jestli hra ma chaby ovladani, auta se chovaji jak krabice na skluzavce a AI je uplne tupy tak za to asi crack nemuze *5*
  • Blbečci hodnotíte něco co ještě nevyšlo, takže hrajete cracklou hru, jste ubožáci jedním slovem, není co dodat. Série NFS začla trošku pokulhávat od MW, ale i tak všechny díly po zmíněném stály za to a vím že s The run to nebude jiné!!!
  • Pan_Klobouk
    Spousta lidi by si prala Underground 3 (ja teda ne), ale nezapominejte, ze i pod touhle mini-serii byli podepsani patlalove z EA Black Box. Jak by asi dnes dopadnul treti dil? Mozna jeste hur, nez The Run.

    Tohle je kazdopadne odpad a NFS serie nasla nove dno - jaka nahoda, ze ty nejlepsi kousky vypadnou vzdycky z cerne krabice? Uz jim to proboha seberte!
  • rancor1223
    U Shift 2 mi k posouzení kvality jízdního modelu bohatě stačila první trať (Suzuka), která měla testovat schopnosti závodníka. Téměř všechny protivníky jsem předjel ještě před první zatáčkou a pak jel sotva 100km/h skrz zbytek závodu. A kdo alespoň trochu ví jak vypadá Suzuka a jak se tam jezdí taky určitě ví, že se téměř všechny ty zatáčky jezdí pod plným plynem. Já jsem v Shift 2 pod plným plynem teda nejel ani náhodou, protože bych byl okamžitě v písku. Ty auta jezděj jak mýdlo na stole - nezatáčej! Pominuli dokonalé nahlížení řidiče do zatáček, což je tak hrozně revoluční, že to už dobrejch pár let má rFactor...
  • S recenzi nelze nesouhlasit, jen to hodnoceni mohlo jit klidne jeste niz...
  • Joha
    Shift 2 Unleashed síce nie je simulátor ani tak celkom arkáda, stále sa to ale hrá lepšie ako taký Hot Pursuit alebo tento novodobý The Run.

    Ja si želám Underground 3... to jest policajti z Most Wanted, tuning zo Shiftu a Undergroundu 1-2 (ja chcem mať repráky v kufri kurňa :D), fyzika zo Shift 2 Unleashed a samozrejme free roam... o príbeh mi nejde.. hlavne nech sa to dobre hrá a nech je to zábava, čo sa o posledných Need for Speed povedať nedá :(
  • Přesně tak, už ani nemám zájem nové NFS zkoušet, stačí se podívat na ingame záběry a je mě jasný že hratelnost je nulová, ten kdo někdy okusil nějaký závodní simulátor se už nemůže spokojit s něčím tak zpackaným ve všech ohledech čím NFS posledních pár dílu jednoznačně je... *9*
  • Tohle je kritická recenze ve všech ohledech a NFS si ji zaslouží, takhle spackanej herní velikán jakým bezesporu série Need for Speed byla v době Porsche, Unleashed, Underground a tak dále se jen tak nevidí, jediný co zachrání PC scénu je nejspíš rFactor, na konzolích hráči aspoň tenhle problém řešit nemusí protože mají Gran Turismo potažmo Forzu Motorsport co jim může momentálně pc scéna závidět ;)
  • rancor1223
    Se značkou to jde do kopru už od Carbonu, tohle už jsou jen křeče...
    Co si Shiftu týče, tak tam taky nevím z čeho jsou všichni tak odvaření. S realitou to nemá nic společného, arkáda to taky není. Pro mě celá značka NFS (a všechny její odnože - čti: Shift) je dávno mrtvá a hluboko pod zemí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit