Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Právě kvůli tomuto čtu recenze výhradně na Games. Jsou kvalitní, nezaujaté, objektivní a pravdivé... Což se třeba o Eurogamer nedá říct *4*
  • Paul_cz
    Dle recenze to vypadá tak na 2/10...

    A to tam ani není zmíněn 30fps omezení na PC (chápu, recenzována je PS3 verze).
  • Já před XX lety hrál Lotusy , ale dneska bych se u té stejné hry dvakrát nepobavil . Je pěkné , že se NFS vrací k přepíským scenériím dvojky a trojky , ale tak nějak nereflektují , že vrchol série byla pětka :( .
  • Mno tak uplne ne... nikdy jsem nebyl HC zavodnik a moje nejoblibenejsi zavodni hra byla do nedavna Grid ale libi se mi filozofie financovani a vyvoje hry a hlavne se podle vseho muzem tesit na rallye! Taky pocit z jizdy mi tam prijde proste famozni. Za deset Ecek dostanes novy build kazdy mesic a muzes si hrat :D
    http://www.wmdportal.com/projectnews/new-video-trailer-shows-off-c-a-r-s-experience/
  • Je to velký omyl - a za 5 z 10 ? . Jednoslovný verdikt by hochy z EA snad utvrdil v tom že to opět po...li a kupující by naopak dostatečně varoval .
  • Neber to nějak osobně, ale pevně doufám, že většina hráčské komunity má a bude mít i v budoucnu podstatně větší nároky na hry a herní zážitek vůbec a vývojáři (resp.vydavatelé) si to koukaj honem rychle uvědomit. Protože i když pominu všechny ostatní neduhy, s hrací dobou kolem 3 hodin bych se nesmířil ani u sebelepší hry.
  • Jak bych na tvůj komentář odpověděl a neurazil...
    Neprohlásil sem tady nic o hardcore hráčích, někoho prostě baví mnohem víc si užít ten pocit z reálné jízdy, a ne z nějakého slidování od patníku k patníku, a tvýmu argumentu s občankou se musím smát, simulátory hrají právě ti kteří řídit umí, ne náhodou na nich trénují i jezdci kteří nemůžou například přes zimu jezdit v reálu, tyhle arkády hrají zaprdění školáci, kteří se ukájí vším nablískaným, uřvaným, vybuchujícím a kdo ví ještě...
  • kdyz se ze zavodni hry vypusti fyzikalni model vseho, prida se jeden trapnej scenar kterej odmitly vsechny filmovy studia... vznikne tohle :)
    co ste cekali taky?
  • Facepalm.....Lebo internetové magazíny pravda nedostávajú hry na recenzie skôr *3*
  • Koukám že ty budeš můj člověk, a co teprve rFactor 2 ? Jako jeden z jezdců různých šampionátu právě v rFactoru mám trochu víc informací o dvojce a musím říct že to vypadá jako nejlepší závodní simulátor všech dob bezesporu, navíc s podporou hráčské moderské komunity to bude úchavtný ;) Na rFactor 2 se těším mnohonásobně víc než na C.A.R.S. ale ty určitě taky vyzkouším :)
  • logicky zváženo, hardcore hráči jsou ubožáci, trosky hnijící ve svých zatuchlých kumbálech, začínající se klepat při dopadu slunečního svitu na rohovku. co znamená vlastně slovo hrát? mít doma 4 gamepady a 8 volantů, 5 hodin nastavovat "hru" a pak se pekelně soustředit až ze mě poteče? arkády jsou na relax, ne na zdemolování baráku a pokud tohle nemůžete unést, radši takové recenze a komentáře ani nepište a hnijte si dál u svých simulací, které hrají vesměs ti, kteří nemají řidičák z důvodu, že nemají ani občanku :D
  • Stuff Magazine 5/5 ... kapříci? Cinklý jaro?
  • No mě to teda bavilo a to od začátku do konce. Ano, 2 a půl hodiny neni moc dlouhá herní doba, na druhou stranu se musí vzít v úvahu fakt, že každá trať je jiná a že udělat takovou trať není otázka dvou hodin. Graficky je hra podle mě slušná ale vadí mi zámek na 30fps, protože můj, sice starý, komp to na ultra dá místy i na víc než 30fps, ale budiž.

    Já si tu hru užíval a něco to do sebe má a po dlouhý době jsou to další nfs, který jsem dohrál do konce i když u těchto je ten konec celkem blízko začátku. Díky bohu za to, že tam nervali tuning a nitro si teda taky mohli odpustit.
  • Ja vkladam vsechny svoje nadeje a neco ze svych penez do C.A.R.S. I kdyz ta hra je hotova zatim tak z 10 % tak me stejne vzdycky bavi si v ni zajezdit. Mam velkou radost protoze uz jim zacali pribyvat prvni licencovane vozy a trate.
  • Ellendway
    Hru hraji a jsou to zase závody jako jsem hrál před X lety. Nedá se skoro nic hodnotit. 5 je číslo, které naprosto souhlasí.
  • V tom případě ti gratuluji, jen bych se chtěl zeptat jestli tam nemáš ještě místo ve stáji, mám přece zkušenosti z NFS takže bych se při reálným závodě neztratil... *4*
  • Neztrapnuj se prosim te. Tak jak chodi (jsou zvani) filmovi recenzenti na novinarske projekce filmu, tak herni recenzenti dostavaji od vydavatelu verze k zrecenzovani a to vetsinou drive, nez hra/film prijde k nam obycejnym konzumentum. A i kdyby to delali z verze, kterou nasli na netu, tak co? Ta je uplne stejna, jako ta co si budes moct koupit. A ty mas snad vse originalni? pche *6*
  • Tak jak jsem říkal, pokud jednou okusíš nějaký kvalitní simulátor, např. tenzmíněný rFactor tak pochopíš že veškerý tyhle NFS, Race Driver atd. jsou arkády hrubýho zrna, to nemluvím o AI, pokud člověk zná ideální stopu tak se mu nemůže stát že by ho někdo předjel, zatačky můžeš v klidu projíždět na dvojku a jen si kontrolovat zrcátka..
  • nebudu tu rozebírat lidskou drzost, ale spíše bych se zeptal autora recenze kolik že má dioptrií a jaké že to hraje žánry her? tipoval bych tak skoro slepota + zatrpklý zabiják s brokovnicí v ruce?? Jestli Hot Pursuit vypadal skvěle, tak by mě zajímalo jestli je normální absence antialisingu a obecně nulové možnosti pro nastavení grafiky? Hot Pursuit byl nejhorší díl série, jediný který jsem neměl nervy dohrát a po vizuální stránce spal Shiftu2 někde u paty. Pokud je v The run zastaralá grafika, pak mám stáj formule 1, ropná pole a v životě se neztratím :D
  • NFS je v posledních dílech hra pro masy hráčů základní školy, kteří prostě ještě nemají na to aby hráli nějaký kvalitnější titul který se blíží k simulaci protože by prostě neunesli tu frustraci z toho že jim to vůbec nejde, v NFS vás za chyby nildo netrestá, však co, vrátíte si čas, restartujete závod, ve 320 km/h ukočírujete smyk s palcem v nose, pokud tě tenhle styl hraní baví tak si dál hnij u NFS... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit