Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je zajímavé, že rFactor i Shift používají stejný podvozek - engine gMotor2. Shift má v sobě nastavbu navíc a budete se divit, ale Shift2 je realističtější než rFactor bez modů. Mluvím o Shift2 s patch 1, který opravuje controller-lag a tím "vylepšuje" fyziku.

    Pokud chcete opravdu realističnost, tak dneska jedině iRacing, anebo na formulky v netKar PRO (základ pro Ferrari Virtual Academy 2010). Vývoj LfS se zasekl před dvěmi roky.

    V současnosti jsou ve vývoji 3 zajímavé projekty: C.A.R.S., GTR3 (SimBin) a rFactor2. Každý je stavěn jinak, tak uvidíme, kdo z koho.
  • Právě vím že kdysi byl, jenže to bylo ještě v době kdy jsem měl PS2 a o hraní se tak nezajímal, to mě teda mrzí... *9*
  • Jazz
    Souhlas.
  • Je to zábavná ptákovinka. O tom žádná. Ale je to krok zpět vůči ostatním dílům série, je to příšerně krátké a některé prvky prostě lidem nesedí. Navíc známka 5/10 znamená slabší průměr, což na tuto hru naprosto sedí. Není špatná. Ale prostě není zázrak.
  • Byl, ale už není. Vydavatel ho zabil, i když mu ho de-facto Misrosoft sponzoroval a nemohl na něm tudíž prodělat.
  • Protože se Ianu Bellovi (zakladatel studia) strašně líbila zkratka pro Community Assisted Racing Sim. A ano, to jméno pletoucí se s autama od Disneyho na fórech WDM zkritizovalo už spousta lidí.
  • Na to, jakou má hra grafiku, má až příliš vysoké HW nároky. Hratelnost byla dobrá, pobavil jsem se. Problém byl, když jsem se za dvě a půl hodiny dostal k závěrečným titulkům :-) to si ze mě snad dělají pr*el? Navíc ty zkoušky postřehu ve videích jsou taky úžasné. Mačkej mezerník, jak nejrychleji dovedeš, zmáčkni enter,...
    Série nfs je s každým dílem horší a horší, ještě že tady máme Dirta 3, který je s každým dílem lepší.
  • XorxoxTalarius
    American co neumi moc myslet a rad si klika :D
  • Omlouvám se že jsem offtopic, chtěl bych se vás znalejších zeptat jestli neexistuje nějaký český xboxový magazín, něco na styl PCčkářského Levelu či Score, a pokud ne xboxový tak prostě konzolový, přemýšlím o nějakém předplatném pokud nějaký existuje :)
  • Asi sem hral jinou hru, jako jo, herni doba je silene kratka (samotna kampan za 2,5h cistyho casu - cca 4h realnyho). Ale bavil sem se paradne, po dlouhy dobe se dostavil efekt "jeste jeden zavod a koncim", honicky s policajtama me bavily, zadny stupidni zbrane na autech, Quick Time Eventy sly prezit, ikdyz bych se bez nich obesel, nemel sem absolutne problem je stihat a recenzentovy kecy "ze se clovek vrati o velkej kus zpatky kdyz se zrovna netrefi do klavesy" sou fakt jen kecy, nikdy sem neresil znova kus delsi nez 10 sekund. To same vymena aut, menit jdou naprosto bez problemu na benzince a i mezi jednotlivejma autama mi prisly slusny rozdily. Jo, je to ARKADA, ale me bavila celou dobu a vratil se mi pocit prvniho NFS z trati Alpine, a podzimni trate nekdy z 8 etapy, proste parada. Kvalitu textur neresim, stejne je pri rychlosti 200kmh nestihnete zkoumat :)
  • Jo, zkousel jsem jen demo a fakt je to sh.t!
  • No po tomhle si už raději Underground 3 nepřeju, to by byla hrůza. Ty Run se mě začaly trochu líbit podle posledních trailerů, ale nakonec o dopadlo dost blbě koukám. Ani ty modely aut nejsou žádná sláva, Hot Pursuity mají ty auta perfektně udělaný a je radost na ně koukat ( škoda že mi u HP mi u HP nesedí moc ten jízdní model).
  • GRID = jedina poradna zavodni hra...
  • A to je druhý problém C.A.R.S. - proč proboha tenhle název ?!! Je pravda že přes google nemáš moc šancí to najít...
  • Já bych to až tak úplně neodsuzozal. Na volantu se tohle NFS hraje výborně a kupodivu je to i solidní zábava.
  • Už podle těch zásad hodnocení je zřejmé, že ta hra má blíž ke trojce než k průměru. V recenzi není o průměru ani slovo, jen kritika. Tohle je jen důkaz, že číselné hodnocení v recenzích jsou absolutně irelevantní a nedá se jim věřit. Ale chápu, že je to těžké - na jedné straně chcete být objektivní a na druhé straně musíte být zadobře s vydavateli. Tak to uděláte šalamounsky, v recenzi hru strháte a pak jí dáte hodnocení, aby se vydavatel nezlobil.
  • Harshday
    A kvůli tomuhle není ve Forze 4 porsche. Paráda *2*
  • calwin
    tu sa prejavilo ako hodnotenie hier ide iba po úroveň 5... len do toho redaktori! nehambite sa tej hre dať aj trojku lebo na to pod akou renomovanou značkou to vychádza by si to zaslúžili...
  • Kocy
    Tohle už doopravdy kazí jméno starým dobrým titulům NFS...
    Je to jenom samí skript... Hrůza to hrát. Za mě by si ani tu 5 z 10 nezasloužili...
    Proč se prostě nevrátí starému dobrému modelu z NFS Underground 2. Mnoho možností tuningu, neomezené závodění a dlouhá herní doba.
  • Adam_M
    Zlaté NFS Underground 2

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit