Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Walldstein
    Vybordelne, hned po nocni zkusim :-D
  • Kde je sakra nejznámější, nepropracovanější a nejlépe vypadající grafický mód pro GTA IV? Ten co z špatně optimalizované, škaredé hry z roku 2008 udělal lépe vypadající hru než 2014/15 next gen hry..
    Řeč je samozřejmě o ICEnhanceru 3.0 - 700 000+ stažení.

    https://www.youtube.com/watch?v=SQQErh_X4Fc
  • poprvé spusti hru s low nastavením grafiky a pri instalaci spusti aplikaci large adress aware (prečti si pokyny na instalaci)
    tohle pomohlo mne
  • Walldstein
    V čem je problém? Já že už sem prolezl kde co a zkusil taky kde co a pořád nic...
  • Hrajes MP?
  • tak problem solved, ale o tomto jsem se nemel dozvedet. to zas budou desitky a stovky proparenych hodin...
  • tak jsem si stahnul tu star trek armadu, ale padá mi to a mám i grafické bugy. škoda protože první dojem a celkový feeling byl pozitivní...
  • Už jen to, že tu hru hraješ znamená, že tě baví a nenudíš se u toho, takže tvůj příspěvek je stejně tak debilní jako tvůj avatar :D
  • Ne každého baví Ubicrap a EA hry.
  • No tady zadna superzbran neni... Ackoli kdyz si vezmes Borgy tak kazda jejich kapitalka je jak mala superzbran :D
  • TheGGG
    by ses přidal do coopu, co klučino *14*
  • volant, brzdy, spojku a plyn, válce, písty, a rychlostní skříň. chladič, čerpadlo, diferenciál, sytič, karburátor, rozdělovač, kondenzátor, hlavu, ventil, baterie, stěrače, duše, pneumatiky, pera, tlumiče, šasi, svíčky, hřídel a blok, ložiska, poloosy, lanka, ojnice, trysky, přerušovač to dobrej řidič zná *1*
  • a co udelali se superzbranemi? když jsem hral rebellion, vadilo mi že jsou ty superzbrane docela slabe. pral bych si tam nejakou ultimatni, ktera by pak zvratila celou hru. neco jako když v supreme commander postavite experimentala
  • Inquisitor
    *1*
  • Inquisitor
    Ne já to nehraju, nejsem blázen. Jenom jsem to jednou zkoušel :D
  • Simulator GAYparty pre teba
  • "Simulátor spocených podpaží, zácpy, nafouklých močových měchýřů, ojetých gum, šl*pek u silnice" ... já nevím, ale ničeho takového jsem si ve hře nevšiml. Možná to hraju asi špatně.
  • Coffin.Corner
    Hlavně musíš znát tajný kamióňácký kódy, třeba:
    10.33 - Actual bear in air
    10.34 - Can´t unchain wallet
    10.35 - Hot enough for ya
    10.36 - Ghost truck on higway
    10.37 - Ask me about my grandchildren
    10.38 - Outsider blabbing about auto-drive system
    10.39 - I love you, gay buddy

    *1*
  • Veskoslav
    Pokud se bavíme o modifikacích pro Star Wars Empire at War, tak doporučuji ještě Stargate - Empire at War: Pegasus Chronicles. Obzvlášť pro milovníky StarGate ideální.
  • Mart9
    Někdy máš docela zábavný příspěvky *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit