Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blue.Shark
    To je pravda...ale to mi ani tak nevadí. Z Borgů prostě musí jít strach :))
  • Az na ty sileny Borgy... Naproste peklo hrat proti nim....
  • Lost Alpha je s každým updatem lepší, osobně si počkám na další který přidá freeroam pro npc, zatím je zona příliš prázdná.
  • Nehrají nové hry, to je i můj případ. Nový herní hardware není v top ten a modifikace oblíbených her prodlužují jejich životnost takže ideal.
  • Z tohoto důvodu byl zaveden omezovač rychlosti na 90 km/h a nekolizní zóna v přístavech, firmách atd. Možná se budete divit, ale spousta lidí tam jezdí podle předpisů, stojí na semaforech, dává přednosti atd. Taky ale potkáte pitomce, kteří nerespektují nic a schválně bourají. Ale idioty potkáte všude, takže to není horší než v CoD nebo CS.
  • Pethulla
    Tak spousta lidí to hraje jako simulátor, těch co dělají kraviny je o dost míň, ale je fakt, že jeden takový šikula dokáže hru znechutit spoustě lidem. Hodně proti těmhle individuům pomohlo natvrdo nastavit omezovač na 90 a hned měli po srandě.
  • Inquisitor
    Když jsem slyšel jak to většina lidí hraje, že jezdí 200 za hodinu a podobně, tak bych tam radši ani nikoho živího neměl. Tohle funguje jenom v případě, že to lidi hrajou jako simulátor, ale to funguje opravdu jenom výjmečně. Většinou se to zvrhne ve frašku.
  • kde sakra berou lidi čas hrát modované vykopávky, já nemám čast ani na nové hry...
  • WhySoSad
    Je to přece simulátor, proč tam nemít další živý řidiče ? O to je ten zážitek potom lepší *3*
  • Inquisitor
    K čemu tam ten MP je? Tam spolu závodí kdo bude první na trajektu? :)
  • Blue.Shark
    Star Trek Armada 3 mohu vřele doporučit. Boje mají šťávu a dokážou vtáhnout tak, že člověk ztratí přehled o čase. Bravo!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit