Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NavrySS
    Stačil úvodní obrázek, a mám zase chuť si to zahrát.. *9* *3*
    • Ale vždyť je to moc retro, ne? :-)
  • RA2 už nikdy nic nepřekoná
  • spook.y
    Tahle hra byla tak neskutečně zábavná a ve více lidech proti AI to bylo prostě super! Si pamatuji jak v první hře AI přijel s transportérem do mé base a vyskočilo 5 inženýrů a bylo po boji. Od té doby jsem si stavěl kolem budov zdi :D
    • Tilwaen
      To je jak jedna mise za Sověty - potřebuješ zajmout nepřátelskou laboratoř, postavit místo ní vysílač a ten udržet; byl tam most přes celou mapu, pod ním civilní autobusy a Tys měl v zásobě několik Yuri. Šlo to snadno udělat tak, že jsi pomocí Yuriů kontrolovat ty autobusy, do kterých se dalo vecpat několik vojáků; mohls je pak stále posílat sem a tam přímo skrze nepřátelskou obranu, která po nich ani nevystřelila *1* Pamatuju si doteď na to překvapení a nadšení, když jsme tohle vlastními silami jako děcka objevili.
  • Red Alert 2 je můj nejoblíbenější C&C - vím, že jsou mnohem propracovanější strategie, ale úžasné ovládání, intra s herci, příběh a mnohé chytré nápady stále fungují.
  • Tushan
    zvlávštní jak tak stará hra jako je RA2 nakopává prcku i takovému SC2 *5* *14*
    • ako konkretne mu nakopava prcku?? nejak aj ked sa snazim nedokazem na to prist, kedze starcraft je v sucasnosti naj optimalizovanejsia aktivna hra s najvacsim uspechom ci uz v ramci zarobkov, alebo v ramci kulturneho zasahu medzi ludi...prosim uved nejake konkretne body o ktorych hovoris...to ze je to pre teba stara hra pripominajuca detstvo z nej nerobi nieco co naozaj nie je...prosim uved o co ta ziadam, dakujem *3*
      • já ho o to už taky žádal, zatím jediný důvod co uvedl je příběh a to je čistě subjektivní záležitost, což velice rychle zjistí když se podívá na recenze filmů třeba na csfd nebo imbd, jednomu se může příběh líbit a druhému hnusit, jinak si myslím že žádný další argument ani nemá, ale rád se nechám překvapit
        • no ale pribeh je v sportovej hre ako starcraft az na druhom mieste..viem ze to niektori nedokazu prekusnut, ale starcraft je kategoria esport a to znamena, ze hra sa kupuje kvoli battlenetu a jeho moznostiam(ci uz MP, alebo editor) nie kvoli nejakemu pribehu, ktory ani nie je podstatny na to aby si clovek uzil stovky hodin na battlenete...ja osobne by som si cely tento pribeh racej pozrel v celovecernom animovanom filme, gamplay starcraftu si clovek nemoze uzit v SP s umelou inteligenciou....kto hraje counter strike s botmi alebo dotu? starcraft prekonal urcitu kategoriu, ktora pre CC bola nedosiahnutelna...zial *3*
    • prosimtě, ten nenakopával zadek ani původnímu SC *4*
      • Tushan
        taky puvodni sc + bw je 100x lepší než ubohy sc 2
        • jo, a v čem přesně? *3*
          • Tushan
            ten filmoví příběh myslíš tu ubulenou limonádu z produkce venezuelské státní televize ? *1* a to že mužeš vylepšovat jednotky je hrozně super ale poslední misi v hots jsem udělal tak že sem postavil swarmy a prošel celou mapu během 5 minut chudák comp ani neumí udělat sken proti invi jednotkam *7* . a to že jsou mise ruznorode nezakryje fakt že jsou stejně nudné a hlavně krátké max 20 minut a na větší obtížnost comp jenom podvádí protože blizzny prostě na AI uplně kašlou
            • hrál jsem z RTS Warcraft 1, 2, a 3 SC1 a 2, Dune2, Red Alert 1 a 2, Tiberan Sun, Dune 2000, Emperor: Battle for Dune, C&C Generals, C&C3, RA3, Dark Reign 1 a 2, Total Annihilation, KKND 1 a 2, Battlezone 2, Myth, Husita, Mutarium, Act of War, Original War, War of the Worlds, Age of Empires 1, 2 a 3, Age of Mythology, Homeworld 1 a 2, Black and White 2, první Srongholdy, Battle for Middle Earth 2, k většině i datadisky.. no, určitě sem na něco zapomněl *4*
            • Farmivlle není RTS *3*
            • Tushan
              pokud ai v poslední misi datadisku na sc 2 nedokáže použít sken proti invi jednotkam tak to je muj osobní dojem ? *8* na normalní obtížnost je hra hrozně jednoduchá a krátká na težší zase ai podvádí (stejně jako ve war3) protože blizny se na ai opět vys.... to je taky muj dojem ? nebo realita ? jakto že v sc/bw zvladala ai locknout celou tvoji armadu ghostama a tady nereaguje ani na invi jednotky skenem přitom v sc/bw to opět uměla *7* všechno sou to jen moje dojmy co

              a kolik si jich hrál prosimtě ? sc2 a farmvile ne *1*
            • špatně, AI je lepší než v jedničce, mise jsou nejzábavnější ze všech RTS co jsem kdy hrál, co máš dál?
            • néjaký argument třeba? zatím tu vyjmenováváš jen nějaké svoje pomýlené osobní dojmy
            • Tushan
              co víc bys chtěl ? blbá ai trapnej přiběh nudné mise je na jednu hru dost nemyslíš ? *7*
            • a dál?
          • Tushan
            v příběhu a kampani obecně ? například. jedine co ma sc2 lepší je chování jednotek a jejich ovládání (žádne zasekávání atd....) jinak co je stejné je tupost ai
            • to určitě ne, vezmi si co všechno můžeš dělat v kampani SC2, upgrady jednotek, secret mise, research stromy, rozhovory s posádkou a pohyb po lodi, minihry, star mapa kde si vybíráš kam poletíš samotný mise jsou mnohem různorodější a je jich víc, jednička byla jen sled misí jdoucích po sobě a nic mezi tím. a co se týká příběhu, určitě mi sedí víc ten filmový způsob vyprávění SC2, než jednička kde se celý příběh vyprávěl jen pomocí briefingů před misí a nějakého toho textu v epilogu.

              a fakt chceš abych ti vyjmenovával ty desítky věcí co jsou na SC2 proti jedničce vylepšené? jsi chytrý chlapec, určitě aspoň na 20 z nich přijdeš sám *3*
  • Bylo by fajn, kdyby jste o takovýchto starších hrách z přelomu tisíciletí psali častěji, třeba v neděli, jakožto okurkový den na games.cz

    A co se týká konkrétně informací v článku, nejsem si vědom, že by artilerie Nodu měla nějakou sekundární funkci - mohla střílet jen když byla rozložená, na rozdíl od GI z RA2, který je tam uveden správně.
  • Super, Red Alert 2 :) zase si zahraju a určitě vyzkouším nějaký mod :) více takovýchto článků :)
  • michaliuz18
    wow konecne po sto rokoch clanok ktory mi mega zdvihol naladu c&c red alert 2 zboznujem, to bolo moje detstvo strateg som bol jak repa :) a o takych modoch som nemal ani sajnu, musim vam prvy krat podakovat :) aj nabuduce prosim tiez nieco zaujimave
  • RA2 dobre, ale takovej tiberian sun si RA1 nerknuli C&C a vubec celej westwood by si zaslouzili celej clanek....a to s upominkama jako Duna 2 v borwserveru, projekt predeleani C&C skrz html5 (bohuzel nedokoncen). Doufam ze je toto vlastovka a ne jakasi delici cara kde RA2 je to nejstarsi co si troufnem (zdravim gameplay ve vsi ucte, snad je na rade warcraft 2 pripadne GTA 1 pro mladsi generace...ci podobne)
    • Pokud Dune 2 tak její Open Dune 2 variaci na mobily...vřele doporučuje, je to čistá kopie se stejnou grafikou (zvuky nemohu posoudit, když jsem to tehdá hrával tak na PC bez zvukovky )), ovládáním a gameplayem...je to na google play, IOS nevim
  • RA2 super klasika, jediná chyba té hry je že při větších bitvách neskutečné laguje bez ohledu na hardware na kterém ho paříte
    • Pokud to spustíš pod Win98 a AGP kartou , lagy se nekonají . Kvůli těmhle hrám jsem si postavil slabší komp a všechno jede parádně *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit