Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • x_ander
    Jak mě strategie míjejí, tak na Red Alert 2 nedám dopustit a dojel jsem ho už tolikrát, že ani nevím :)
  • Blue.Shark
    Naprosto super článek. Red Alert je prostě klasika - není přeplácaný a přitom je i po těch letech moc zábavný. Jinak jsem zkoušel Mental Omega a odradil mě ten single player. Skončil jsem, tuším, u druhé mise, kde jsem měl jen pár vojáků a musel jsem projít přes obrovskou mapu, kde byly čtyři plně fungující nepřátelské báze. Poměr obtížnosti a zábavnosti se značně klonil k obtížnosti. Přesto je to velmi povedený mod.
  • Inquisitor
    Klasika, už jenom ta hudba a vzpomínky se vrací :)
  • hmm, doma mám ešte starú PSone a Red Alert so Stalinom :D, ech toľké hodiny môjho detstva
  • Llour
    Také jsem hrál, velmi dobrá strategie *4*
  • Cocra
    Velká nostalgie. Myslím, že bych u rodičů doma ve svém starém pokoji ještě tu zaprášenou originálku možná i našel *4* Jediná strategie co mě bavila tak, že jsem ji i dohrál. Sry za povzdech, ten článek to uvolnil *2*
  • Keyz
    Podobných článku bych rád viděl více. I krátké informace, že vyšel nějaký nový dobrý mód.

    Zrovna jsem nainstalovat Contra 008 Beta II pro generals. Bohužel, engine generals je špatný a navíc modifikace je beta ale snad tahle jediná modifikace zvedla obtížnost hry a zlepšila AI.
    Zde v betě to asi ještě neudělali v 007 to byl opravu dobré.

    Navíc u Generals se mi líbili ty krabice. 3 druhy podle frakcí ale obsah byl stejný. Žádné extra hovadiny pro jednu krabici.
  • Já ti třeba mohu říci, že mám oba SC2 a ani v jednom jsem nepustil MP, doba se změnila a není to, jak u SC1.
  • Black_Hand
    no me asi nejvic bavil mod Red Storm. par let zpatky jsem ho mel strasny problem sehnat, kdyz jsem si chtel zavzpominat.
    nastesti je tady: http://www.gamefront.com/files/14757/Red_Storm_Alpha_4 . a to jeste neni posledni verze :(
  • prosím vás neviem kde sa mam opýtať, možu sa sutaže o notebook asus zučastnit aj slovaci?? *7* *7* *7*
    • ne!
    • solomon.short
      és Magyarországon?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit