Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Škoda že nevzkřísili Dune (2, 2000) na nové Windows, bych si zahrál.
  • Tushan
    to klobasa: tak proč platime 1300 kč i za single player když by všem ( i mě ) stačil multi ? ja si taky myslim že multi je jedina dobra věc na sc2 tak proč ho sakra neprodavají za 600 kč samostatně bez tak debilního přílepku jako je ta jejich kampan ?
  • Ethy
    Nevíte někdo jak běží R&A2 na w7? Mám původní diskovou verzi a pamatuju se, že mi to snad jelo nějak strašně rychle nebo tak něco, zkoušel jste to někdo na w7?
    • PreidaQ
      Tiberian Sun jede hrozně blbě (ač jede), ale Red Alert 2 jsem před pád týdny sjel z nostalgie celý a jede parádně.
      • Tilwaen
        Mně tedy jedou RA2 i Tiberiam Sun na Win7 (64bit) bez problémů, nemám ani žádné patche.
      • Ethy
        Díky moc chlapi za odpověď, jdu to prubnout *14*
        • http://blog.obelisk.ro/2010/09/resolution-fix-for-red-alert-2-yuris.html

          Tohle používám, když hrajeme s kamarádama LANku. Odstraňuje to nutnost používat IPX protokol a umožňuje velký rozlišení.
    • Jo, jede. Jsou na to patche. Dokonce to fachá i na 8.1
  • jeanczarny
    Tyo..RA2 jsem se kdysi napařil pěkneých pár hodin. Co pamatuji, tak správně šílený byl i mód "No holds barred"
  • u této hry jsem strávil dny!!! Super věc
  • čaro 2d grafiky...to odcení len ten čo to zažil...mladší sú už len od 3d hore... *1*
  • Jak se přidávají "nové" mapy do hry?Ví to někdo,nějak na to nemohu zase příjít,začal jsem to na základě tohoto článku opět hrát,je to super!!dík za radu.
  • Nevíte jestli jsou i nějaké kvalitní mody pro LAN hru? Díky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit