Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Osobně mě letos zatím nejvíc dostaly Dark Souls II (mám na Xboxe - http://www.gameshop.cz/xbox360-dark-souls-2.html ). Jinak se asi nejvíc těším na Watch Dogs.
  • Planetside 2 na Ultra? Ok. A na jaký detaily si zahraju Star Citizena? .) Já vim, to je ta optimalizace, že. Akorát nevim, jak bez dopadu na vizuál optimalizujou hru, kde má postava 10x víc polygonů, než průměrná AAA konzolová hra...
    • To jsi tak šťastný, že je na PC konečně nějaká "exkluzivita" a zároveň Tě se*e, že konzolisti hromadně nepodepisují petice, jako tomu je vždy naopak u konzolových her? Nebo z jakého důvodu bys tady řešil port hry, která na konzole stejně nejspíš nebude a průměrného konzolistu ani nezajímá?
      • Ono je těch exkluzivit trošku víc. Prakticky vše, co jde z kickstarteru (AAA hry ani nepočítám). A mě nic nesere, já sem úúúplně v pohodě. Spíš bych řekl, že někoho tady sere probouzení se do reality s vědomím, že prohlašování "PC je mrtvé" byly jen trapné bláboly...
  • Tohle bylo nej v roce 2013: http://zabitcas.cz/nejlepsi-nejen-herni-zazitek-roku-2013/ ...a kdyby vyšla i na PS4 tak koupím znovu.
  • To jste tady všichni sjetí nebo co? 2013 nic nevyšlo a byl to chudý rok na hry?

    Takže, co nám v roce 2013 vyšlo a rozhodně stojí za to věnovat tomu pozornost: Bioshock Infinity, Pay Day 2, Rayman Legends,Saint Row IV, Rome Total War II (nyní už dobře hratelné), F12013 (vidím posun oproti 2012, lepší jízdní model),Fallout 1.5: Resurrection, Assassin's Creed IV: Black Flag, Batman: Arkham Origins, LEGO Marvel Super Heroes, The Walking Dead: Season 2 - Episode 1: All That Remains,Magicka: Wizard Wars, DmC: Devil May Cry, Dead Space 3, Crysis 3, Tomb Raider (2013), Dead Island: Riptide, Metro: Last Light, Call of Juarez: Gunslinger, Deadpool, Splinter Cell: Blacklist,Outlast či Arma III. A to jsou pouze hry, co zaujaly mě, nikoliv vše, co vyšlo. Navíc tam není nic z konzolí (majitelé prominou, nemám ani jednu). Tudíž mlít sraččky o tom, že v roce 2013 nic nevyšlo může akorát retardovaný Jack a spol.

    A rok 2014? Vážně nic? Tak namátkou: Titanfall, The Elder Scroll Online, Watch Dogs, Tom Clancy’s The Division, The Witcher 3: Wild Hunt, Plants vs. Zombies: Garden Warfare, Thief "IV",Dark Souls 2,Might & Magic X: Legacy, Diablo 3 Reapers of the Soul,X.04. - C.A.R.S.,IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad, Planetary Annihilation,Mad Max a další. To se Vám zdá málo? A to jsou jenom hry, o které se nějak zajímám...
    • Jack1947
      A jeje tady zas radil Vila minuska a pluska. To je tedy sranda.
    • Erien
      The Last of Us, GTA 5, Ni no Kuni, Batman, alfa Dayz, datadisk ke Starcraftu a X-comu atd. Jistě že toho vyšlo spousta, ale lidi budou pořád nadávat. :)
      • wenceslaus
        Komu se ty hry nelíbí, ten je kontrarevolucionář! To tak, mít vlastní názor by se jim líbilo... no... no fuj! :-)
    • wenceslaus
      Pro mě je to málo. Většina těch titulů mě totiž moc neoslovila. Bylo jich několik dobrých, ale vysloveně titul, na kterejch bych vzpomínal jako na první starcraft, Diablo, half-life nebo nevyšel a Zombie VS plants to fakt nezachrání.

      Teda na Zaklínče a IL-2 se těším ale je toho pro mě trochu málo...
    • Jack1947
      Dekuji , za peknou urazku a ano nic moc nevyslo... to je dokazane a zadne sr*cky proste byla krize a kvalitnich titulu bylo poskrovna a treba podzim byl nejchudsi. Ne, ne jsou to nesmysli a jen tak pisu Joa btw.,.. Nepsal jsem ze nic nevyslo ale vyslo toho malo a mene uz poslednich vice let. Bylo to slabe a slabsi. Koukni se na minule roky a pak nadavej leda sobe i minuly podzim byl silnejsi.

      2014: Ocekava se ze toho bude vice, takze si vyjmenoval par her. Muzes tedy se vratit zpatky na Kryptonit. Surfermane. *4*
      • Jacku, to, že jsi takový zdejší "krypl" na to jsem si zvyknul, to že nechápeš psaný text, to jsem si také zvyknul, ale to tvé neustále komentování všeho už mě více než sere. Komentuješ naprosto všechno a ho*no tomu rozumíš.
        • Jack1947
          To jo , predtim si vystupoval v anonymite nekomentoval ani tu nebyl. Ja sem te donutil registrovat se a byt soucasti zdejsi komunity nemel bys byt vdecny nez nadavat kolem sebe?

          Co napr, pisu aspon k Teme , ostatni ne ale to jsou jen takovy trolici zmeni afresu a vystupuji pod nekym jinym. Sranda.

          Njn, nepadnu kazdemu do noty. Na to jsem si jiz take zvykl ac ne moc rad.
    • Má vyjít Skyrim online?
      • Moje chyba. Samozřejmě se jedná o MMO The Elder Scroll Online. Děkuji, opraveno.
      • Mahcake
        Řekl to špatně. Myslel Elder Scrolls Online.
        • A já už si myslel, že někdo dělá na online verzi skyrimu. Elder Scrolls Online je P2P hra = nezajímá mě automaticky. Nehodlám platit za to, abych se vůbec podíval do herního světa. Nehodlám platit, když nehraju... *7*
          • Jack1947
            Kdyz on to podle mnohych spis bude takovy SKYRIM ONLINE.
            • Mno pod Skyrim Online si predstavim spis typ hratelnosti a (ne)kvality. Jelikoz zatim osobne vidim Elder Scrolls Online jen prehnany marketing a vse jak je bomba, ale realita bude nekde jinde a kolik lidi uvidi dane MMO obdobne jako desitky soucasnych vcetne rychlokvasek od perfect worldu nebo jinych MMO.
            • Bude tam celá Tamriel.
              Takže : Morrowind, Skyrim, Cyrodiil, Black Marsh, Valenwood, Hammerfell, High rock, Elsweyr,
              Summerset Isle.
              Jestli tohle celý bude open world , tak to bude možná větší svět než v chystaném Zaklínačovi (kde doufám bude otevřená celá Temerie) *3* .
              Já osobně bych ještě chtěl otevřenou i Středozem.
            • Skyrim je jen jedna provincie. Elder Scrolls Online bude obsahovat několik provincií, takže je naprostý nesmysl to nazývat Skyrim online. *3*
    • Popravdě já teď hraju ještě spec ops, heroes 6 a drivera... Navíc jsem ani nedohrál Batmana a ACčko, ačkoliv mě ty hry bavily. Prostě není čas. Takže já mám roční sklus + zase tu je škola....

      PS: Až vyjde Zaklínač asi se vykašlu i na školu...
  • Že je tento rok slabší na hry? teda nechci se nikoho dotknout, ale Watch dogs a Zaklínače 3 si JÁ osobně líbit nechám... A to je jen začátek...
    • Mahcake
      Amen. Jen je problém, že na Zaklínače si ještě tak víc jak půl roku počkáme. Je to k nevydržení. *13*
    • wenceslaus
      Na Zaklínače se taky těším, ale stejně nemyslím, že by byly poslední roky nějak vydatný. Doufám, že se to teď změní, ale krom tanků do War Thunder a toho Zaklínače mě nic nenapadá. Snad Kingdom Come, ale to až 2015...
  • wenceslaus
    Rok 1996: Duke Nukem 3D, Resident Evil, Quake, Tomb Rider, Diablo, ES:Daggerfall...

    Rok 1997: Fallout, Dungeon Keeper, GTA, Quake II, Tomb Rider 2, Hexen II, Ultima Online, MDK, Carmageddon, Myth: The Fallen Lords

    Rok 1998: Half-life, Starcraft, Unreal, Rainbow Six, Fallout 2, Thief, baldurs Gate, Age of Empires, Metal Gear Solid

    Tak nevím, jestli jsme jen sentimentální, nebo mi ty 90' přišli prostě plodnější :-)
    • Letos take vysla rada dobrych her.
    • kennyB
      Mě zase přijde, že ty hry z 90 let měli něco, co těm dnešním dost chybí *9* Nebo jsem se her už "přežral" a začínám být naročnější a náročnější.
      • Jen vsichni starnem. To je cely...
  • JustinBieber
    Tento rok je slabej na hry *7*
    • Jack1947
      Oprava: Minuly rok byl slaby na hry.
    • I ty konzole nic moc
      • kennyB
        Nejenom na konzole toho vyjde dost. Dark Souls 2, South park: the stick of truth, Watch dogs, Metal gear solid 5, Infamous second son, Sniper elit 3 atd. A na pc Grand theft auto 5.
  • Kr.Pa
    Škoda ze doba herní platformy spíše uzavírá, než aby umožnila uživali volbu vlastních ovládacích prvků.
  • No je fajn, že nepřišel nějaký exot, který by pronesl, že se hry hrajou nejlépe pouze na kinektu... pohleďme, zástupci všech platform, buďme rádi, že nám doba umožňuje hrát na tom, na čem chceme, ať je to klávesnice nebo gamepad, nebo volant, čí joystick. horší by bylo, kdyby nás někdo omezoval a dělaly se hry pouze na klávesnici nebo pouze na gamepad (jakkoliv to tak bohužel občas vypadá). Osobně bych byl rád, kdyby nějak šlo připojit k PS3 myš a klávesnice aspoň na ty FPS tituly (jsem původem PC hráč), ale co naděláme... vše je výsledkem politiky firem a doby, která jde stále dál a zkrátka kolikrát klávesnice nestačí aby mohla ovládat všechny aspekty hry (myslím hlavně u sportovních her, kde je prostě páček potřeba)
    • Vsak mys k ps3 pripojit jde.Je to i v menu ps3 !Zalezi na vyvojarich jestli tu podporu mysi a klavesnice do hry zakomponuji!Zatim vim o dvou hrach,ktere to na ps3 podporuji,a to unreal turnament,ten posledni,a counter strike global ofenzive,ten na cz storu vubec nevysel,nevim proc,a portal 2,kvuli cross game s pc.Ale vyvoj musi byt jako prvni vyvyjen pro ps3 ovladac.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit