Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady je sestava,článek je o nejočekávanějších hrách příštího roku a vy tady řešíte,klávesnice + myš vs. gamepad.Diskuse o ničem.
    • No jelikož kromě Planetside 2, které už mám na pc, mi to přijde jako nezajímavé i pro mě, jako majitele PS4 (dárek na Vánoce), tak se nedivím té diskuzi.
      • PS2 ma dobrou grafiku, atmosferu, bitvy. Ale f2p model to zabiji. Stejny jak ostatni f2p odpad. Daleko drazsi nez platit plnou cenu za hru. Lol.
        • To je kolosální kravina. Další zbraně si vůbec nemusíš kupovat - naprosto bez problémů se na ně dá vydělat prostým hraním. Já jsem do PS2 nedal ani korunu a hru si užívám naprosto bez problémů. Žádný pay to win, jak někteří imbecilové píší, ani tenhle model f2p není špatný, protože mě nic nenutí grindovat - prostě hraju, hraju a postupně si kupuju lepší věci.
          • Ja nerekl ze si musis neco kupovat. Nafarmit 1000 certu na rocket pody mi ale bude trvat tak dlouho, ze ME hra prestane bavit, stejne jak farmit tiery ve WoT. A rekl jsem, ze vsechno koupit a mit vse odemceny by me stalo vic, nez platit krabici+mesicni sub a farmit to normalni rychlosti. Coz je fakt.
            Samozrejme, pokud tebe bavi neco grindit x desitek hodin, tak prosim. Ja si radsi zaplatim plnou cenu, mam to castecne bez otravnych deti a muzu hrat co me zrovna bavi a nemusim grindit kazdej kver/vehikl atd.
            • Paroháči,
              Když říkáš hraní farmení, tak dobrá no. Ty farmíš, já hraju. Farmení je podle mě otravná repetetivní činnosti, která baví málokoho. Jestli je pro tebe hraní PS2 otravná repetetivní činnost, hra prostě není tvůj šálek kávy. Že nemáš všechno na začátku - v tom je ta krása = musíš se k tomu dopracovat hraním. Co je horší: Běžet jeden dungeon stokrát pro zisk nějakého armoru, nebo prostě hrát a získávat body a za ty si pak kupovat vybavení? Já mám jasno. Ty prachy do toho dávaj právě lidi proto, že jednak prachy maj, jednak chtějí podpořit autory hry a také i proto, že chtějí mít všechno hned, případně se jim líbí nějaký skin. Investovat do téhle hry prachy je podle mě naprosto v pořádku, ale nutné to prostě není narozdíl od mnoha jiných F2P MMO, jak jsem uvedl. *3*
            • Diky za potvrzeni toho, ze musis farmit. Prokecnout se hned v prvni vete se jen tak nekomu nepodari.
              Btw, nikdy jsem nepsal ze nemuzes hrat zadarmo, chce to lip cist. Cili naprosto zbytecna reakce, uzivej si praci bota za par virtualnich penez, ja radsi hry bez p2w. *3*
            • Vyloženě jde vidět, že si to hrál jen pár hodin. Já mám level 50 - jsem tedy přesně v půlce. Mám všechny zbraně na tank a letadlo + různou výbavu na vehicly + ke každé classe optiky, ammo navíc, pár nových zbraní. Nic jsem nefarmil, ale jen hrál. Mám teď skoro všechno, co jsem chtěl a to jsem nic neplatil. Na tvůj příspěvek jsem reagoval ostře, protože tahle blbost se píše o PS2 až příliš často. Jsou to prostě kraviny. PS2 má naprosto skvělý F2P systém - dá se skutečně hrát zdarma, což se o jiných F2P často říct nemůže.

              Si to srovnej s F2P LOtro, age of conan, SWTOR apod. Tam je omezení na každým kroku, velká část hry není vůbec dostupná a grind, nebo prachy jsou nutnost. Nic z toho v PS2 není - žádná omezení, přístupné všechny zbraně (pár výjimek, nejsou lepší zbraně - jde jen o skin), přístupné všechny mapy, všechny vehicl atd atd.
            • Nic se nefarmí. Prostě hraješ a za pár dnů si koupíš, co chceš. Certy se získávají hodně rychle.
        • Kozy
          Zabíjí? Nevim, já si to dost užil i bez toho aniž bych do toho vrazil jedinej cent.
      • kennyB
        Dobře vypadá i Newerwinter, na které se fakt těším *14*
  • Úroveň této diskuze je obrazem nás všech.

    P.S.: Tigere, úplně s tebou souhlasim.
    • Jen na poslední stránce 7 komentářů označených pluskem a 25 mínuskem. Tomu se říká hater, to nejsou normální lidi. To jsou lidi "všechno špatně" a "já mám ve všem pravdu"...
      To je přemoudřelost, co připomíná stařeckou demenci :-)
      • Ať tvůj právník zavolá mému právníkovy.

        Nicméně ti můžu s klidem říct, že "tvoje" věta byla použita v souladu se zákonem a jedná se o výňatek z díla, využitý pro nekomerční a informační účely. Tzn bez souhlasu a nevztahuje se na něj autorské právo. Ve státech se zákon jmenuje "Fair use" a u nás to spadá do "bezúplatné zákonné licence".
        • Háčky a čárky nejsou irelevantní, pokud posuzuješ pravopis jazyka českého. Irelevantní by byly, kdyby posuzoval obsah toho co píšu. V tu chvíli kdy napadá nedostatky jazyka českého, pak ty jeho nedostatky maj naprosto stejnou váhu.

          Nebo snad dnes po 20ti letech co jsem ze základky pryč, už jazyk český nemusí používat diakritiku? Už se na škole špatná diakritika neznámkuje sníženým hodnocením?
          No asi jsem z jiného světa.
          • Jenže já profesionálně nepíšu články ani knížky, a moje hrubka nikomu neublížila a nikomu nezpůsobila újmu. Taktéž shrnutí o počtu mínusek a plusek nebylo útočné a mělo jen informativní charakter o tom, že se zde nachází majorita haterů a pramálo je zajímá něčí názor.

            Zatímco od vás, ostatních přispivatelů, jsem byl nařčen z trollování, z porušení práva na nějakou hlášku a dokonce někdo chce volat mou mrtvou učitelku, kvůli mojí gramatice - aniž by sám psal správně česky.

            Aneb inteligentní člověk napadne názor, a hlupák napadne diskutujícího. Srovnej se s tím jak chceš.
            • Jack1947
              Vitej, na games kde minusy predchazeji veskere nazory normalnich diskutujicich obcanu. *4*

              Make yourself Comfortable. *3*
          • Mimochodem češtinu jsem měl naposledy opravdu na základce, dál už jsem se učil jen v cizích jazycích. Takže moje pravopisné hrubky jsou omluvitelné a tolerovatelné, a pořád jsou v mezích spadající pro "normální" lidi.

            Zatímco napadání ostatních lidí omluvitelné a tolerovatelné není, a to nikde.
            • To, že jsi se učil čj naposledy na základce a proto děláš hrubky je podle tebe tolerovatelné a omluvitelné ? To je to samé jako kdyby lékař po 20 letech od vystudování už neuměl operovat a tak nějak ti vyndal něco jinýho než měl, to by ti přišlo taky omluvitelné a tolerovatelné ? Asi ne trolle tak zalez do svýho království a trolluj si tam. *12*
        • Co pravnik netusim, ale asi zavolam ja tvemu uciteli cestiny.
          • Zavolat můžeš, protože kdyby jsi jí psal, všimla by si první tvých háčků a čárek.
            • Tilwaen
              Háčky a čárky jsou irelevantní, pokud je text gramaticky v pořádku. Což ten jeho byl. Na rozdíl od tvého.
      • To "já mám ve všem pravdu" je moje věta, prosím nepoužívat bez souhlasu.
        • Dělá ti dobře vidět pod každým příspěvkem své jméno? Jsou chvíle, kdy se za svůj národ stydím...možná by mu bývalo bylo pod Habsburským karabáčem lépe.

          too much freedom breeds the chaos
          • Dobre to dela mym fanouskum, kteri se za me vydavaji :-).
          • ááá jéje, to tu dlouho nebylo.. Uvolni mysl a bude ti dobře i v hladomorně.
            • Volnomyšlenkářství není to samé jako uvolni mysl. Kdyby jsi uměl tyto dvě veci rozeznat, tvoje reakce by nezačínala tím, že nás Rakousko dostalo mezi průmyslové velmoci. O tom nebyla vůbec řeč.
            • Copak jsi tím chtěl říct? Chceš vědomě popírat fakt, že nás Rakousko dostalo mezi průmyslové velmoci? (po Německu a Británii), že jsme byly asi 7. nejsilnější ekonomická síla světa?

              tot k tvé hladomorně, volnomyšlenkářství se pak zvrhuje k sadismu inteligence, jako je to k vidění tady.
  • Na pc žádná pořádná závodní hra jako jako gran turismo nebo forza není, proto jsem si já osobně konzoli koupil a chtít ovládat závodní hru na klávesnici?? Ať mi se někdo napíše nějaké klady klávesnice ???

    Klady gamepadu: díky vibracím máte větší požitek z hraní, cítíte prokluvání kol i to když vyjdete třeba jen o kousek z tratě a mnohem líp se dá vycítit kam až s autem můžete a kam už ne ,chtěl bych tohle vidět na klávesnici.

    Na druhou stranu u fps je klávesnice a myš podle mě jasně lepší, přesnější a navíc se s ní rychleji otočíte než u gamepadu pokud na to není tlačítko jako u Crysis 2, takže každý má svoje pro a proti.

    V závodech by klávesnice dostala na prdel, a u fps by to možná klávesnice a myš vyhrála ale ne o moc

    Ale pokud je hráč levej tak mu nepomůže ani jedno *1*
    • Promiň, ale připadáš mi jako rodina, která po revoluci vyjela do Německa pro nový počítač, třebas jak ve filmu slunce seno... Ještě že máme ty vibrace na tom gameodpadu. Volant, jedině kvalitní volant!
    • FPS na konzoli nepatří, udělali nám z nich brutálně lineární koridorovky, tento žánr by měl zůstat u PC

      Jinak kdysy jsme hrávali po Lance formule. Volant je naprosto bezkonkurenční, zvládnout to na šipkách bylo umění.
      • Kozy
        Doom nebyl koridorovka? Akorát kecy.
        • a doom byla jediná FPS na světě nebo co *7* co třeba far cry, stalkeři, flashpointi a další? Koridorovost viz všechny nové díly COD je důsledek toho, že se primárně vyvýjí FPS na konzole což je chyba, protože gamepad na ně nikdy nebyl designovaný a můžete si prskat jak chcete ale je to objektivní pravda, proto jsou fps na konzole pomalejší a crossplatformový multiplayer bez handicapu PC hráčů nemožný. Jako platícího hráče mě tohle zprimitivňování her fakt štve, mentální koridory s QTE a samá cutscéna jak v hrách pro děti
        • Mám ho rozehraný, jsi hnup, jestli tvrdíš že to koridorovka je. Doom a Doom2 se odehrává v otevřených arenách.
      • formule na klávesnici je nesmysl, jak nemáš analogový plyn ale jen šipku dopředu která to bere jako kdybys plyn rovnou sešlápl na podlahu, tak se s vypnutými asistenty jenom rozočíš na místě
        • musel jsi opatrně tukat :-) ... jezdili jsme NFS i colina McRaye...ale zážitek z volantu je někde jinde. Jako k lítání patří joystik.
          • přesně, ťukat :D

            já mám doma G25 a nemůžu si vynachválit, to žádný gamepad ani klávesnice nenahradí
    • Zopakuji to znova. K čemu je mi v Tracmanii to, co jsi popsal jako výhody u gamepadu? Tam mě nějaké vibrace akorát rozruší;) Jak říkám, dokud nebudete rozlišovat, že existují různé žánry závodních her, je naprosto zbytečné vést diskuzi. A přesnost u FPS nemá ani smysl řešit. Kdyby byl gamepad o něco pomalejší, tak ho asi někdo používá v e-sportech atd. Bez AA a podobných fičur je to pomalé jak učení Jacka češtinu.
      • na závodění je nejlepši hrát na myši, zeptejte se hráču Live for Speed.. ani volant se nechytá
    • Jack1947
      No, s tim otocenim jasne presnejsi je a gamepad je omezenejsi i kdyz se da rychle otacet neni to ono no. ve FPs... Zavodni hry o tom ani nemluve, souhlas.
  • x_ander
    Článek (resp. hlavně linky v něm uvedené) mě přesvědčil o jedné věci. Upozorňuji rýpaly, že opravdu jde o imho, tak si to uvědomte než začnete mínuskovat. No prostě, že v tuto chvíli nemá smysl si pořizovat konzoli nové generace. Zkrátka proto, že na ně je zoufalý nedostatek her. Pro mě tam není jediná, která by mě zaujala (výjimkou je nové Uncharted, ale to bude kdoví kdy). Takže jsem velmi rád, že jsem si před vánoci pořídil PS3, kde si v nejbližších 2 letech dám dobrých 15-20 her (starších i nových), PC taky něco obstará a za tři roky začnu řešit nějakou "next generation".

    Btw. opravdu se nesnažím o nějaký flame nebo hate, ale zkrátka ani PS4 ani XOne v roce 2014 nenabízí nic, co by mě donutilo vůbec uvažovat o pořízení konzole. Což je možná trochu smutné.
    • SMutné to není, to je běžná praxe. Kdybych už chtěl koupit PS4 nechtěl bych tam ty nejlepší tituly už od začátku ze dvou důvodů: optimalizace a potom bych se už jen nudil. Na druhoou stranu víš že ty hry budou jak říkáš třeba za pár let, horší by bylo chtít nějakou exotickou konzoli (například PS Vita měla dost problémy se prosadit).
      • Jack1947
        To jo, kdyz si vezmes ze ta zakladna exkluzivnich her je pomerne slaba, kdyz jsou zde silnejsiho mobilni zarizeni a NDS 3D/2D a to ma sirsi spektrum vyberu puvodnich her nez ViTA.
    • Neboj, zdejsi minus parta Te uz nalizite ocenila. Co na tom, ze mas ohledne titulu na PS4 pravdu.
      • Jack1947
        Ja nevim proc to resit minusy jsou byly a budou. Pak se tu roztahuji nesmyslne diskuze atp... tedy krome flamu co byl vyvolany . (Ostatne neni ly tomu vicemene u kazde novinky na konzole nebo clanku).
        • Mé oči krvací, když čtu ty tvoje příspěvky. Je to jako mor. A ano řeší se +-, protože pokud je tady a nefunguje správně a během nocí jsou zde diametrálně měněny hodnocení, tak je lepší to naprosto zrušit.
        • Já nikdy neflamuju, vždy píšu fakta.
          • Jack1947
            Ono, uz vetsiho blbce z jejdaska delat ani nelze. Takze vlastne je jedno ze ma sve stoupence co i nadale pokracuji v jeho tradici kdyz zde zrovna neni. *4*
      • x_ander
        Zdejší minus parta je jeden člověk (Sipecka alias kdovíkolikdalšíchnicků), takže to mě fakt netrápí :)
        • sipecka alias justinbeaber alias GGG alias Trisska, no a všechno to řídí trol.diskuzni
        • A redakci je to evidentne u prdele, ze si z toho zdejsi part udelala verejny cirkus.
          • "Cirkus začal, když jsem tě v silně podnapilém stavu stvořil, Veskoslave..."
    • Vzhledem k tomu, že už dnes je nextgen asi 5 let zastaralý na ministerstvu tuhle generaci odepisujeme a netrpělivě očekáváme generaci novou a doufáme, že bude lepší, než 20% výkonu 5 let starého herního PC.
      • Ty tomu rozumíš jak cikán práci. Meleš totální kraviny. Výkonostně jsou nové konzole významný posun a nic, co tu píšeš, není ani trochu pravda.
  • Děkuji místní fanatické buňce za mínusy, že nedokáže překousnout fakt, že i na závodní hry není nejlepší řešení gamepad/volant. Chápu, že napsání argumentu je poněkud složitější a těžší, ale zkuste to:)
    • Já argumentuji jen nejlepšími argumenty.
      • Ale taky argumentuji k veci :-).
      • Ty voe, jdi se vyhodit do povětří s tou tvou PS4kou i...
    • Já argumentuji zásadně pomocí mínusů.
    • Jack1947
      Neni dle verejneho minei zde je lepsi dat minus a neargumentovat... prestan brecet nad minusy ... (dekovat) nebo budes podezrely. *3*
  • Tushan
    to sou zase Hov.. vždy je to članek z Konzolista.cz ... tak proč se tu pobuřují PCčkáři ??? games.cz začíná dobře žumpovatět
    • Pokud sjedeš na začátek, tak si povšimni, že volavka začala vyvolávat nenávist a pak už to nakazilo celou diskuzi. Jinak nevidím nic divného, když se ke konzolové hře vyjádří i pc hráči. To by jinak Jejdásek a spol měli mít zakázané se vyjadřovat k čemukolic, co se týká pc scény.
      • Na pc hraju nekolikanasobne dele nez na konzoli a hraju na nem do dnes i kdyz uz vyrazne mene. Clovek by se mel vyjadrovat pokud mozno k tomu o cem aspon neco vi, primo mit to nemusi.
    • Začíná? Vždyť je to tady stejné už roky...
  • Napadlo některé z Vás, že prostě některé závodní hry prostě nejdou hrát na gamepadu? Taková Tracmania na gamepadu by byla jedno veliké fiasko, kdy člověk potřebuje přesnost, čehož naprosto nedocílí gamepadem....Proboha rozlišujte také, že existuje více druhů závodních her a ne na všechny se hodí řízení gamepadem či volantem. Ale takové tvrzení, že gamepad (klávesnice) je na danou věc to nejlepší (u FPS a RTS to neplatí) je nesmysl. Takový AC série je toho jasným důkazem. 1. a 2. díl je perfektní na gamepadu. Ale IV. díl? To už je jiné maso, obzvlášť na pc bez AA Vám budou střelné zbraně tak prospěšné jako zimník tučňákovi. Je tedy nesmysl tvrdit, že gamepad je ideální na hraní závodních her. Je ideální, ale pouze na určitou část, nikoliv na celý žánr.
    • Kdyby byl gamepad a nebo klávesnice přesnější než volant a pedály, tak už tak 20 let řídíme auta v RL na nich. Ještě je otázka jak který volant reaguje na kterou hru, ale pořád platí že je volant po desítky let nejlepším ovladačem pro auta.
      To že sem chodí 90% dětí co maj "odřízeno" víc na klávesnici než v opravdovém autě je věc druhá.
    • Jack1947
      To je vec osobnich preferenci me se treba zdalo ovladani na gamepadu treba o dost citlivejsi nez na klavesnici. U hry kde zalezi na kazde spravne projete zatacce tak to je celkem zasadni.
      • Co to zase mekotáš Jacku? Zrovna u Tracmanie je ti analogové ovládání naprosto o ničem, protože přesnější je ovládání na klávesnici. O volantu ani nemluvit. Tracmanie je o přesnosti, rychlosti a dobré paměti. Gamepad není ani rychlý a ani přesný....Na NFS je skvělý, na Tracmanii otřesný. Pochop to a přestaň psát jako dvouleté dítě, co se naučilo používat pc a umí abecedu.
        • Jack1947
          V klidu, me se s nim hraje lepe ale sou to kecy ze. Napsal jsem vlastnich preferenci, ne bude me nekdo utvrzovat o vlastni pravde. Hlavne ze neumim psat, abych na to nahodou nezaopomel. BTW Trackmania... Tracmania neznam. *3*
          • Být tebou, neopravoval bych cizí chyby ve slovech...
          • Ano, od člověka co neumí napsat větu tak, aby dávala smysl je kritika jednoho vynechanýho písmena víc než úsměvná. *15*
            • Radši dojdi do stádia, kdy budeš psát jako člověk. To ti bude užitečnější něz ignorace svojeho problému.
            • Jacku, pokaždé když něco napíšeš, jedna češtinářka se zabije. Nebuď tak krutý
            • Jack1947
              Jen potrebuji dojit do stadia kdy na takovehle prudy prestanu reagovat. Zkusim to a budu se hodne drzet. Pac se zbytecne prasi normalni diskuze. I mym pricinenim. A to nechci.
            • Ano, úroveň klesá, protože píšeš jak neandrtálec.
            • Jack1947
              Aspon to davam najevo normalne, ne tak podrazdene. ( co neni, muze byt).
              Hlavne ze se pisou blbosti, odchazi se od tematu jak trefne podane. Pak jak muze uroven stoupat kdyz jen zde klesa.
    • Nenapadlo, jsme omezení lidé používající omezené stroje. A fanbójujem ve jménu Sony a MS. A dokonce nás za to neplatí.
  • Celá diskuze je jen o flejmu, tak taky přihodím od ohně.

    Když se slušně baví pcčkář s konzolistou a oba mají argumenty, proč ne? Proč by si nemohli pokecat o tom jak se jim hraje a navzájem si vyměnit herní příhody. Proč by nemohli porovnat ovládání. JENŽE slušně... a to je problém u některých individui tady. Neustálé napadání, vulgarismus, spam. To že se závodní hry hrajou lépe na gamepadu? Klidně. FPS žánr jen určený pro myš? Ano. Každý má svůj názor, ale proč ho nevyjádři bez zbytečné agresivity?

    A nechápu proč se do každé 2. diskuze vede válka tro(t)lů- Viz spam o tom, že každy 2. příspěvek je od Veskoslava a neustálé arogantní tvzení tupců, že jen oni mají pravdu a kdo není s ním je tupec.
    • Jsem rád, že souhlasíš s mým patentem na pravdu. Jinak bys totiž byl tupec.
      • Rhulad
        Pokud si chceš hrát na Jejdáska doporučuji zvýšit IQ a ještě něco Jejdásek píše bez diakritiky.
        • Proč by zvyšoval IQ? Píš jiným stylem, ale výpovědní hodnotu to má stejnou jako všechno co napíše skutečný Jejdásek.
          • Jack1947
            To jo no, dementni zjevne budou oba dva takze je celkem fuk jestli pise tak jak pise. Original je jen jeden a castokrat jeho klony neurazi. I kdyz nedokonale. *3*
          • *Píše
  • kubi-wan
    Dámy a pánové, tady je to ale zas blitkařina...
  • Staci mi precist si par nejaktualnejsich prispevku z teto diskuze a na zbytek uz ani nemusim koukat, nepodstatny nic nerikajici flame jako prakticky vzdy.
    Na clanek kouknu z trochu jine stranky. Kdyby mel podobny clanek vyjit na Konzolistovi, tedy o tom, co se psalo na Games ve svatecnim obdobi, nebylo by o cem ho psat. Pozorne sleduji jak Konzolistu, tak Games a souhrnny clanek o novinkach na Konzolistovi dava dukaz o jednom nepopiratelnem faktu: zatimco tam se i pres vanoce a silvestra porad neco delo, aktivne pribyvaly novinky a clanky, tady bylo mrtvo.
    A je to jeste horsi. Mnou uz zminene caste zdejsi flamewar diskuze, diky kterym se jejich informacni a inteligencni hodnota blizi k nule, na Konzolistovi prakticky neexistuji. Proc tomu tak je? Napadaji me dva duvody. Za prve konzoliste nemaji potrebu se trapne hadat, jedou si proste na sve vlne a PC je jim u zadku, nestoji jim za placani nesmyslu. Za druhe administratori se o stranky Konzolisty opravdu staraji, takze veskere pokusy o pokleslou flame zabavu jsou trestany prakticky v zarodku a lide pokousejici se o podobny styl psani dostavaji nejdriv upozorneni, potom ban. Zdejsi proflakli hateri by si na jejich strance ani neskrtli.
    Vysledek? Konzolistu vnimam jako nejlepsi cesky herni portal vubec, najdu tam spousty zajimavych aktualnich clanku a uzitecnych rad od hracu v diskuzich. I stranky hrej jsou fajn se svymi hernimi videotesty. Games obema nesaha ani po kotniky. Clanku malo, diskuze o nicem, jednoznacne se tady o to nikdo nestara, adminum je to tady u prdylky.
    Skarohlid by mohl napsat, ze soucasna situace, tedy vzkvetajici konzolove zamerene stranky a upadajici PC stranky parafrazuji obrazek o soucasne situaci na hernim trhu :)
    • BookerDeWitt
      Nesouhlasím. Kolikrát je diskuze Konzolisty.cz ještě horší, hlavně když se na něm objeví článek o Xbox One. Tamní fanatici do Play Stationu si nevidí do huby a jejich výplody a nadávky kolikrát (svou tupostí) převyšují zdejší trolly, jelikož oni to myslí smrtelně vážně, ale zdejší trollové se sem chodí primárně bavit na úkor citlivých jedinců, což se dá ignorovat, jenomže na konzolistovy by vám pak nezůstal nikdo s kým by se dalo diskutovat. A hádka PC vs. Konzole má pořád větší smysl (v rámci možností), než Konzole vs. Konzole...
      • Jack1947
        Konzole vs. Konzole to uz tedy je poradna DEMENCE. Takze je to tady vlastne jeste celkem dobre no.
    • Nevím jestli mám vůbec reagovat na člověka z konzolové sekty. Ale toto je multiplatform web. I hlupák může vyjádřit svůj názor, za to děkujeme. Nuže názor si vyjádřil, tedy pokud se ti zde nelíbí, tak s pozdravem.
    • nekromant33
      Já se divím, že se nad tím hádáním pcčkářů a konzolistů ještě někdo pozastavuje. Funguje to tak jak v týhle diskuzi, tak i obráceně, elitářství je na obou stranách. A bylo tu dávno před restartovaným games a na jiných webech. To jen poslední dobou se místními "nejhlasitějšími" diskutéry z toho tolik dělá. Můžete za to stejně vy, co na to reagujete jako vy, kdo píšete nesmysly.

      A propó svýho času na hrej.cz PS3 vs. Xbox 360 byla zhruba stejnej odpad, jakej se tady snaží vykouzlit jiní a tam až na vyjímky psali jen zastánci těch svejch milovanejch korporací, ve kterých ani neměli koupenej podíl, což jim nebránilo si nadávat do č*ráků.
    • Správně, jen tak se na ně musí. Tvrdou cenzurou a zajistíme, že si nikdo nedovolí říct jediné zlé slovo o skvělém hardwaru nových konzolí. A nesnažte se oponovat, moje argumenty jsou nejlepší na světě a ve vesmíru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit