Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Celá diskuze je jen o flejmu, tak taky přihodím od ohně.

    Když se slušně baví pcčkář s konzolistou a oba mají argumenty, proč ne? Proč by si nemohli pokecat o tom jak se jim hraje a navzájem si vyměnit herní příhody. Proč by nemohli porovnat ovládání. JENŽE slušně... a to je problém u některých individui tady. Neustálé napadání, vulgarismus, spam. To že se závodní hry hrajou lépe na gamepadu? Klidně. FPS žánr jen určený pro myš? Ano. Každý má svůj názor, ale proč ho nevyjádři bez zbytečné agresivity?

    A nechápu proč se do každé 2. diskuze vede válka tro(t)lů- Viz spam o tom, že každy 2. příspěvek je od Veskoslava a neustálé arogantní tvzení tupců, že jen oni mají pravdu a kdo není s ním je tupec.
    • Jsem rád, že souhlasíš s mým patentem na pravdu. Jinak bys totiž byl tupec.
      • Rhulad
        Pokud si chceš hrát na Jejdáska doporučuji zvýšit IQ a ještě něco Jejdásek píše bez diakritiky.
        • Proč by zvyšoval IQ? Píš jiným stylem, ale výpovědní hodnotu to má stejnou jako všechno co napíše skutečný Jejdásek.
          • Jack1947
            To jo no, dementni zjevne budou oba dva takze je celkem fuk jestli pise tak jak pise. Original je jen jeden a castokrat jeho klony neurazi. I kdyz nedokonale. *3*
          • *Píše
  • maros.goc
    Ja som cisty PCkar ale hrať zavodne hry na šípkach klávesnice a este tvrdiť ze je to lepsie ako gamepad? LOL FAIL... Osobne hravam TPS gamepadom, plosinovky taktiez, ci sokonca najnovsie Skyrim, proste sa mi toci v hlave ked sa sustredim na 3D hru a mam oci nalepene na monitore.. Ale cisto fps hry len klavesnicou
    • Ristoro
      Když to je pro někoho lepší, proč by to nemohl tvrdit? Já například nenávidím gamepad na nic. Ale pochopím lidi, kterým se na tom hraje cokoliv lépe. Jinak taky preferuju na auta šipky. Je to čistě o zvyku.
    • Na automobilove hry jedine kvalitny volant. Plosinovky, sport, bojovky pripadne 3rd Person Shooter - gamepad. FPS, strategie, Rpg - klavesnica a mys.
  • kubi-wan
    Dámy a pánové, tady je to ale zas blitkařina...
  • No je fajn, že nepřišel nějaký exot, který by pronesl, že se hry hrajou nejlépe pouze na kinektu... pohleďme, zástupci všech platform, buďme rádi, že nám doba umožňuje hrát na tom, na čem chceme, ať je to klávesnice nebo gamepad, nebo volant, čí joystick. horší by bylo, kdyby nás někdo omezoval a dělaly se hry pouze na klávesnici nebo pouze na gamepad (jakkoliv to tak bohužel občas vypadá). Osobně bych byl rád, kdyby nějak šlo připojit k PS3 myš a klávesnice aspoň na ty FPS tituly (jsem původem PC hráč), ale co naděláme... vše je výsledkem politiky firem a doby, která jde stále dál a zkrátka kolikrát klávesnice nestačí aby mohla ovládat všechny aspekty hry (myslím hlavně u sportovních her, kde je prostě páček potřeba)
    • Vsak mys k ps3 pripojit jde.Je to i v menu ps3 !Zalezi na vyvojarich jestli tu podporu mysi a klavesnice do hry zakomponuji!Zatim vim o dvou hrach,ktere to na ps3 podporuji,a to unreal turnament,ten posledni,a counter strike global ofenzive,ten na cz storu vubec nevysel,nevim proc,a portal 2,kvuli cross game s pc.Ale vyvoj musi byt jako prvni vyvyjen pro ps3 ovladac.
  • Kr.Pa
    Škoda ze doba herní platformy spíše uzavírá, než aby umožnila uživali volbu vlastních ovládacích prvků.
  • zajimavy seznam predevsim tim, ze je celkem nezajimavi.. to se maji majitele stroju na co tesit :(
  • Že je tento rok slabší na hry? teda nechci se nikoho dotknout, ale Watch dogs a Zaklínače 3 si JÁ osobně líbit nechám... A to je jen začátek...
    • Mahcake
      Amen. Jen je problém, že na Zaklínače si ještě tak víc jak půl roku počkáme. Je to k nevydržení. *13*
    • wenceslaus
      Na Zaklínače se taky těším, ale stejně nemyslím, že by byly poslední roky nějak vydatný. Doufám, že se to teď změní, ale krom tanků do War Thunder a toho Zaklínače mě nic nenapadá. Snad Kingdom Come, ale to až 2015...
  • Konzolisti si opet nalhavaji, jak k pc nejde pripojit gamepad a jak optimalizace udela z jejich 7850 kartu lepsi jak titan? *15*
    • Optimalizace ti z karty lepsi kartu neudela, ale umozni ti efektivneji vyuzivat vykon te karty. Vysledky te optimalizace jsou karsne videt treba na PS3 hrach. Zkus si predstavit, jak by bezel treba AC4 na PC s hw ekvivalentnim PS3. Ten rozdil, to je vysledek optimalizaci na vsech urovnich. Jsou vyznamne, nelze je zanedbat.
    • Nech jim to, ať žijí v bludu. Celé roky se těšili, až jim vyjdou nové černé krabice, tak teď chvíli můžou ze své vlastní pomýlenosti se těšit z nabitého výkonu. Kdežto Pc má výkon konstantně na výši, předčíc konzoli nekolikanásobně.
      • A je kvalita PC her konstantně na výši, předčíc konzoli několikanásobně?
    • Pete.palis
      taky nechápu to vyšilování, že PCčkáři onanujou jen nad klávesnicí...já mám X-box ovladač a přepínám dle libosti ;)
  • Jack1947
    Hezke, jedina ciste pc zalezitost zde chybi. Pak aby pcckari neprskali co. Ja uz se tesim na odlozenej Watch dogs... o nem bejt zminka mohla nebo uz se na nej zapomelo? ( vzdyt je to i na konzole). Planetside 2 v ULTRA nastaveni jak na pc to zni zajimave, treba MMMO hry splni svuj ucel nakonec na konzoli. ( i bez orezani).
    • ja jsem vyhradne pc hrac na mysi+klavesnice hraju po internetu LOL a BF3 .ale koupil jsem si jsi xbox game pad a projizdim na nem veskere singly vcetne BF4 ci COD:Ghost(fifa14 po netu na gamepadu)..neni nic lepsiho nez si spojit pc s TV a projizdet singly v leze a pohodli :) ale kdyz hraju po internetu chcihrat kvalitne(presneost a rychlost) a to jde jen na mysi a klavesnici:) je to vec nazoru a zvyku napr max payne 3 na klavesnici me nebavil ale na gamepadu me to bavi a projizdim si to(dale Blacklist,alan wake,i am alive atd. :))
    • yenda1
      Žádní pcckari, nebo jak to nazýváš neexitují. Hráči jsou pouze jedni.
      • Jack má pravdu. Žádná hra pro PC? DA.I , Zaklínač. Watch dogs, datadisk pro Diablo3, Divizion. To už bych bral jako cílená provokace, nebo se snad snaží tady propagovat konzole? To si pak člověk říká jestli od Mrkvosoftu či Sony připluli kapříci.
        • Jack1947
          Provokace ne, ja jsem si pozdeji uvedomil ze vlastne jsou to clanky z KONZOLISTA.cz a tak logicky tam nebude nic na pc. Mimochodem by me vubec nenapadlo ze se vytvori takoveto pekne velke vlakno. Fakt jste opet prekvapily (nejen) me. Omlouvam se vsem zuscastnenim za pripadne nedorozumeni. Nemyslel jsem to zle.
          • Není korektní se zaměřovat pouze na jednu skupinu hráčů a vylučovat přitom skupinu druhou.
            • Jack1947
              Tak to potom je vina Autora clanku a ne nici... ze upresdnotnil konzole nad PC. Zdali se to tak nazvat tedy da.
        • no je to KONZOLISTA.cz či? :D
      • Kdysi to tak možná bylo, jenže od pc scény se odtrhlo bláznívé stádo fanatických pc- trollů, kteří považuji myš a klávesnici za něco posvátného(v jejich hantýrce tomu říkají Svatý grál) a považují se za něco více. Spousta členů této skupiny se vyskytuje i tady např. Veskoslav.
        • a ty prečo sa správaš ako fanatický troll ktorý považuje gamepad za nečo posvatného? host to pekne napísal: "Výhoda gamepadu je nepopiratelný konford a je jen na každém kdo čemu dává přednost buď rychlosti a přesnosti nebo pohodlí. Je to volba na každém hráči a hádat se kvůli takové blbosti je dětinské a hloupé."....... BTW"to samé závodní hry,spousta RPG" úplný nesúhlas. A vieš čo gamepad sa dá pripojiť na PC takže neviem prečo sa tu hádame o "bláznívé stádo fanatických pc- trollů"
          • Další pc fanatik, jak někdo začne tvrdit, že se hrají zavodní simulace lépe na šipkách, tak dostávam záchvat, kdyby aspoň ten troll napsal Volant, ale né on hraje auta na šipkách. Prostě lol.
            • Zas a znova, špatný pokus o flame, zobecňuješ žánr. NFS série, Trackmania série, Racedriver GRID (a 2ka), Split/Second a další se líp hrají na šipkách ;) (BTW simulátory tu nikdo nezmiňoval)
            • Mám SideWinder X4 a myš X3.... hrát závodní hry na šipkách je, ten největší fail, co znám *1*
            • Nesmíš mít klávesnici za 50 kč z Tesca a na mnohé se prostě volant a gamepad nevyplatí....Nechápu, proč všem okolo nadáváš a jenom svůj názor považuješ za správný.
        • yenda1
          Nedělám rozdíl mezi hrou na pc, konzoli, mobil, deskovou atp. A tak to má spousta lidí. Křiklouni a štváči jsou v drtivý menšině. Jsou pouze víc slyšet. Každýmu neustále, vytrvale, agresivně cpou svůj úzký a omezený pohled. Proč? Protože jsou jsou nejistý.
        • GGG nebo který hlupák, co má zase ban? Nejhorší jsou Rhulad, GGG a jejich mutace, takže zase zklidni hormon, dej si obklad a jdi se vyvenčit.
        • Je mi fakt jedno kdo s čím hraje, ale myš gamepadem nenahradíš. To je prostě fakt a nemá cenu o tom diskutovat. Výhoda gamepadu je nepopiratelný konford a je jen na každém kdo čemu dává přednost buď rychlosti a přesnosti nebo pohodlí. Je to volba na každém hráči a hádat se kvůli takové blbosti je dětinské a hloupé. *3*
          • Alex81
            Má pravdu ten chlapec, zkuste si zahrát třena Mortal Kombat na gamepadu, zlatá myš.
            • Tak u bojovek je to snad jasné, že se na to gamepad perfektně hodí.... *7* O tom se tady nikdo ani nebude bavit, protože hrát to na klávesnici je čirý masochismus, obzvlášť u klikání fatalit.
          • Nenahradíš o čem meleš proboha :D Jakákoliv TPS -ACIV, Batman se hraje milionkárt lépe na gamepadu, to same bojovky- Injustice, to samé plošinovky Trine 2, Rayman, Brothers: A Tale of Two Sons, to samé závodní hry, to samé sportovní hry, spousta RPG se hraje lépe Dark Souls, Witcher 2, Diablo III. Pouze FPS a RTS se hrají lépe na myši... takže ano gamepad je nenahraditelný v součastnosti.
            • Jakákoliv TPS ? těžko, Splinter Cell ? ani nápad, GTA ? ani nápad, JC2 ani nápad, Assassin's Creed série ? ani nápad (hlavně pozdější díly kdy máš střelné zbraně, AC4BF sem hrál primárně na gamepadu ale boje jen a pouze na klávesnici+myši), prakticky všude kde potřebuješ precizní zaměřování myš nenahradíš a FPS žánr není jediný kde to potřebuješ ;)
              Když už se chceš hádat a vyvolávat flame tak to dělej pořádně ;)
            • V podstatě sis odpověděl sám FPS , RPG, RTS dohromady dají více jak 80 procent her než jsou hopsačky a bojovky kde je lepší gamepad.U závodu je nejlepší volant tam si neškrtne ani gamepad ani klávesnice. Tak nevím jak tě mohlo napadnout, že je gamepad nenahraditelný. Ano kdo hraje jenom hopsačky a bojovky to máš absolutní pravdu ale jinak?Popravdě to je žánr dominující na konzolích a na PC bys spočítal na ruce hendikepovaného člověka.
            • Konečně Veskoslav jde pryč. Zcela jsem ho zprásklal, ztrapnil a přeargumentoval, chudák neví, kde mu hlava stojí. Táhni trollí psisko a už se nevracej.
            • Moje chyba. Už to vidím. Nick volavka......Prostě trolí debil, co se snaží vyprovokovat reakci psaním nesmyslů a pak se královsky baví, jak to ostatním nandal. Končím raději. Aby mě zamindrákovaná nula obvinila, že jsem Veskoslav a ještě si vesele naklikávala na ty svoje sračk*. Ale neboj. Redakce to odmítá řešit, tak si klikej dál a věř si píčovině, že trolení a naklikávání je smysl života. Trochu jsem doufal, že tu nikdo nebude řešit pc a konzole. Škoda, že se tady zase našla pi*a jako ty a ihned začala ostatní napadat.
            • Uklidni se Veskoslave. Dej si medikement, co ti doktor z ústavu předepsal. Zase tu jen flamuješ a trollíš. Já Trine 2 dohrál několikrát na gamepadu a vykouzlil jsem dokonce čtyři desky, vše je intuitivní a perfektě sladěné. Takže než začneš zase trollovat Veskoslave, začni používat to malé a zakrnělé, co máš v hlavě. *3*
            • Kdo je ještě podle Tebe Veskoslav? Léčíš se? Obviníš tady všechny okolo? A kouzelník je na to dělaný? Zkoušek jsi vykouzlit 3 bedny+desku a pohybovat s tím pomocí gamepadu? V provokující blboune, zkus se podívat na čem se Tracmanie hraje. I na vyšší úrovni třeba. Gamepad s jeho odezvou to rozhodně není..... *7* A klikej si dál na ty svoje sračky, nic to nezmění na tom, že jsi jenom zamindrákovaná nula, co sem přišla všechny urážet a není schopná ani odpovídat normálně na normální otázky a témata a snaží se opět dělit hráče na konzolisty a pc scénu.....Jediní, kdo to dělají je skupina retardů okolo GGG. Také obviňují každého, že je Veskoslav a myslí si, že gamepad stvořil bůh, aby tím vyplenil pc scénu ze světa *11*
            • Takže Veskoslave. On si někdo opravdu myslí, že se autíčka hrají lépe na šipkách?? :DDDD. Za druhé Trine 2 a kouzlelník je přímo desingovan pro gamepad čili zase meleš sračkyy bote. PS. Zkus psát Veskoslave pod jedním nickem už to opravdu není sranda, bohužel tě chápu, nechceš se ještě více ztrapnovat, ale uklídním tě- více to už nejde. Dosáhl si Everest trapnosti a ubohosti.
            • Jo a když už máš clicbota, tak ho používej méně okatě... *7*
            • Trine 2 na gamepadu? Vážně? Obzvlášť při pohybu s kouzelníkem je vyloženě gamepad "perfektní. Závodní hry? Zkoušel jsi takovou Trackmanii třeba na gamepadu? Diablo? Není to zaprvé přesnější než myš, pomalejší než myš a pohyb v menu je sice fajn, ale na myš to pořád nemá. A je nahraditelný. Ale když Tě tak čtu, tak zaslepenost a omezenost z tebe přímo číší, takže nemá absolutně cenu něco s tebou řešit. Budeš si mlít pořád to samé dokola.
  • Úroveň této diskuze je obrazem nás všech.

    P.S.: Tigere, úplně s tebou souhlasim.
    • Jen na poslední stránce 7 komentářů označených pluskem a 25 mínuskem. Tomu se říká hater, to nejsou normální lidi. To jsou lidi "všechno špatně" a "já mám ve všem pravdu"...
      To je přemoudřelost, co připomíná stařeckou demenci :-)
      • Ať tvůj právník zavolá mému právníkovy.

        Nicméně ti můžu s klidem říct, že "tvoje" věta byla použita v souladu se zákonem a jedná se o výňatek z díla, využitý pro nekomerční a informační účely. Tzn bez souhlasu a nevztahuje se na něj autorské právo. Ve státech se zákon jmenuje "Fair use" a u nás to spadá do "bezúplatné zákonné licence".
        • Háčky a čárky nejsou irelevantní, pokud posuzuješ pravopis jazyka českého. Irelevantní by byly, kdyby posuzoval obsah toho co píšu. V tu chvíli kdy napadá nedostatky jazyka českého, pak ty jeho nedostatky maj naprosto stejnou váhu.

          Nebo snad dnes po 20ti letech co jsem ze základky pryč, už jazyk český nemusí používat diakritiku? Už se na škole špatná diakritika neznámkuje sníženým hodnocením?
          No asi jsem z jiného světa.
          • Jenže já profesionálně nepíšu články ani knížky, a moje hrubka nikomu neublížila a nikomu nezpůsobila újmu. Taktéž shrnutí o počtu mínusek a plusek nebylo útočné a mělo jen informativní charakter o tom, že se zde nachází majorita haterů a pramálo je zajímá něčí názor.

            Zatímco od vás, ostatních přispivatelů, jsem byl nařčen z trollování, z porušení práva na nějakou hlášku a dokonce někdo chce volat mou mrtvou učitelku, kvůli mojí gramatice - aniž by sám psal správně česky.

            Aneb inteligentní člověk napadne názor, a hlupák napadne diskutujícího. Srovnej se s tím jak chceš.
            • Jack1947
              Vitej, na games kde minusy predchazeji veskere nazory normalnich diskutujicich obcanu. *4*

              Make yourself Comfortable. *3*
          • Mimochodem češtinu jsem měl naposledy opravdu na základce, dál už jsem se učil jen v cizích jazycích. Takže moje pravopisné hrubky jsou omluvitelné a tolerovatelné, a pořád jsou v mezích spadající pro "normální" lidi.

            Zatímco napadání ostatních lidí omluvitelné a tolerovatelné není, a to nikde.
            • To, že jsi se učil čj naposledy na základce a proto děláš hrubky je podle tebe tolerovatelné a omluvitelné ? To je to samé jako kdyby lékař po 20 letech od vystudování už neuměl operovat a tak nějak ti vyndal něco jinýho než měl, to by ti přišlo taky omluvitelné a tolerovatelné ? Asi ne trolle tak zalez do svýho království a trolluj si tam. *12*
        • Co pravnik netusim, ale asi zavolam ja tvemu uciteli cestiny.
          • Zavolat můžeš, protože kdyby jsi jí psal, všimla by si první tvých háčků a čárek.
            • Tilwaen
              Háčky a čárky jsou irelevantní, pokud je text gramaticky v pořádku. Což ten jeho byl. Na rozdíl od tvého.
      • To "já mám ve všem pravdu" je moje věta, prosím nepoužívat bez souhlasu.
        • Dělá ti dobře vidět pod každým příspěvkem své jméno? Jsou chvíle, kdy se za svůj národ stydím...možná by mu bývalo bylo pod Habsburským karabáčem lépe.

          too much freedom breeds the chaos
          • Dobre to dela mym fanouskum, kteri se za me vydavaji :-).
          • ááá jéje, to tu dlouho nebylo.. Uvolni mysl a bude ti dobře i v hladomorně.
            • Volnomyšlenkářství není to samé jako uvolni mysl. Kdyby jsi uměl tyto dvě veci rozeznat, tvoje reakce by nezačínala tím, že nás Rakousko dostalo mezi průmyslové velmoci. O tom nebyla vůbec řeč.
            • Copak jsi tím chtěl říct? Chceš vědomě popírat fakt, že nás Rakousko dostalo mezi průmyslové velmoci? (po Německu a Británii), že jsme byly asi 7. nejsilnější ekonomická síla světa?

              tot k tvé hladomorně, volnomyšlenkářství se pak zvrhuje k sadismu inteligence, jako je to k vidění tady.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit