Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Need for |we will fuck! your brain from head in 10 minutes| speed most wanted.
  • Toto neni need for speed most wanted *9*
  • trolo
    most epic, drift, jump, flight, points, level, xp... humus. aby som si znova nainstaloval nfs 3 ked si chcem zajazdit NUDNE a NEZAZIVNE zavody na kolo.
  • Veskoslav
    NFS je NFS, Burnout je Burnout. Proč se ksakru nedrželi tohoto pravidla?
    • Kupodivu letošní Forza Horizon je podstatně více NfS než Most Wanted, které je spíše Burnout Paradise 2 (pozor Burnout 2 byla poněkud jiná hra).
    • USER47
      NFS série už prošla tolika zásadně odlišnými směry, že tohle pro ni už žádnej velkej krok mimo není...

      (to neznamená, že se mi to líbí, ale pro mě šla série do kopru už od Undergroundů)
      • kubi-wan
        Tak tak... Undergroundy pro mě taky byly hřebíček do rakve. Naposledy jsem hrál NFS6HP2, který pro mě v tý době vypadalo fantasticky. Mělo to prostě ještě ten správnej NfS vizuál. Pak přišel tuning a neony, a tim pro mě série přestala být tim, čim byla. Už jsem i žádnej další díl nezahrál...

        ... až do novýho Hot Pursuit od Criterionu. Nevim přímo proč, ale už od prvního traileru na mě tohle pokračování zapůsobilo, připomnělo mi starý díly. Co na tom, že jízdní model byl jinej, měl jsem zas aspoň pocit, že hraju "Nýdy".
  • Nechápem ako sa to môže niekomu nepáčiť ale každý máme predsa svoj názor inak by bol svet veľmi jednotvárny :D som rád že NFS prebral Criterion pretože je to aspoň osviežujúci krok pre sériu ktorá mala tak dlho krízu identity. Mne tam skoro nič nepripomína Burnout. Nie sú tam vymyslené autá, nereálne rýchlosti a hlavne Crash mód ktorý bol veľmi zábavný. To že sú tam nadmerné skoky, nejaké tie výzvy, bilboardy, rozbíjateľné brány, easy drive a autolog s toho nerobí burnout ide proste len o vizitku vývojárov ktorú predstavili už v Paradise City. Napríklad keby Naughty Dog prebral Resident Evil nemohli by ste sa čudovať že sa dá liezť po stenách atď. Hlavne veľmi nechápem hráčov ktorých uchvátil Underground na toľko že chcú tretí dieľ. Éra Rychle a Zbesile už dávno skončila a neviem si predstaviť koho s tých "pravých fanúšikov" NFS bavilo. NFS bol vždy o exotických vozidlách, krásnom prostredí neskôr aj o polícií. Nový NFS vyzerá ako správny krok vpred ale samozrejme by som tiež rád v budúcnosti videl inováciu skôr k štýlu prvého TDU alebo Forzy Horizon.
    • "Nechápem ako sa to môže niekomu nepáčiť"

      Ja zas nechapu jak se muze cokoliv z toho (krom grafickeho zpracovani nerikam ze je spatny, naopak) co je napr. na tomhle videu komukoliv libit. Naprosto iracionalni zvrhlost. Hra skvele vystihujici "vytribeny vkus" masy.
    • Mám tam chybu vo vete Éra Rychle a Zbesile už dávno skončila a neviem si predstaviť koho s tých "pravých fanúšikov" NFS bavilo. Malo to byť správne Éra Rychle a Zbesile už dávno skončila a neviem si predstaviť koho s tých "pravých fanúšikov" NFS by to bavilo.
      • bohuzel i era rychle a zbesile jiz je pokroucena slatanina... my co vzpominame na prave NFS se divame jeste mnohem dal do hisotorie :) Muzu vedet jake bylo tve prvni nfs ktere jsi hral s takovym nazorem ?:)
        • No u kamaráta sme hrávali NFS 2 na PC skoro celý deň a potom to išlo rad radom po Porsche Unleashed. Keď vyšli diely Underground tiež ma to bavilo ale po chvíli ma to omrzelo. Originálny Most Wanted ma bavil skôr kvôli príbehu ako po hernej stránke a ďalej boli diely už veľmi nezaujímavé. Skôr som hrával TDU pretože mi to trochu pripomínalo NFS + otvorený svet. A až keď vyšiel remade Hot Pursuit konečne som sa riadne zabavil.
  • Tak tenhle novy dil nfs most wanted uz do slova nic nema spolecnyho s need for speed serii *11*
  • Opravdu nechci Burnout. Já chci NFS Most Wanted 2 a ne nějaký "sračky" od Criterionu.
  • USER47
    Ach jo, já nechci Burnout, já chci NFS. Žádnej otevřenej svět, prostě hromádku diametrálně odlišnejch tratí v přírodě či v městský zástavbě, ať už kolovejch nebo A->B. K tomu aspoň trochu věrohodně chovající se luxusní auta bez nitra, který nejsou polepený samolepkama a plastovejma megaspoilerama, a který nedokážou vybrat pravoúhlou zatáčku ve dvoustovce. Ještě přidat provoz, catch-up pohřbít tři metry pod zem a vsadím se, že by z toho byla dobrá a relativně úspěšná hra. Nechápu, že už nikdo takový nedělá:/.
    • RakeW
      Otevřeného světa už se asi nezbavíš, ale zbytek by možná mohla zvládnout nová Forza, ne?
      • USER47
        No jo, jenže to je konzoloid. Navíc podle prvních ohlasů ani ta se nevyhne hustokruťáckejm gangsta serepetičkám okolo.
    • To chceš nějakou hru pro důchotce nebo co? Nechceš tam ještě omezení rychlosti a auta z 30let?
  • montatatana
    Docela komicky chvastat se temahle vecma, kdyz uplne stejny multak byl v jednicce... teda Burnoutu Paradise.
    S kazdym trailerem mi taky mesto MW pripada az moc podobny Paradise City s naprosto okate vykradenyma castma a prvkama... tak nejak, jako kdyby makaly na dvojce a EA jim reklo, at to prejmenuji na NFS o_O
    • Nebude to tím že to dělá stejné studio jako hru Burnoutu Paradise. Jinak pecka a NFS je stejně kvalitní a dobrá serie jako Call of duty na novej díl se těším.
  • Poprosim kazdeho, narodeneho v 80tych rokoch, odchovaneho na NFS1, aby si vyventiloval svoju zlost. Zacnem ja:

    DO ***&%)*##&^%*!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Pch stařešina *6* *6* NFS1 *15* *15* *15* *15*
    • Sám bych to neřekl líp. *13* Jinak musím poděkovat lidem, kteří v minulých diskusích zmiňovali Driver: San Francisco jakožto příklad zábavného arkádového jízdního modelu. Po dlouhém váhání jsem si ho včera koupil a ačkoli je to arkáda jak řemen, pořád je ten fyzikální model auta nepoměrně zajímavější a zábavnější než tahle kluzáková eskapáda, která nějakým nepochopitelným omylem dostala stejné jméno jako můj asi nejoblíbenější díl NFS za posledních deset let. Takže díky. *3*
    • chtel sem knim na stranky na forum :DDD ale radsi ani forum nemaji ! !!! :D jediny na co muzes kliknout je PREORDER :D:DD vsechny sprosty slova na tohle malo :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit