Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kriste taka srac*a :D
  • JohnyTheZik
    Popravde to jako Burnout vubec nevypada, myslim tim stary klasicky Burnouty, to je jina zabava na Xboxu (oldschool) :D..
    Ale jinak aano, vypada to jak Hot Pursuity, ktery vypadaj vicemene jako Paradise city... HP ale bylo celkem zabavny, tak nevidim duvod, proc by nemohlo i tohle.. Je ale asi vsem jasny, ze to starej MW opravdu nebude.
  • Proč? Proč se z toho stala taková s**čka tyjo ? :D .. Vždyť prostředí a auta jsou vymodelované vcelku hezky, tak proč neudělají nějakou normální závodní hru, kde se člověk pobaví. A ne místo toho aby polovinu hry jezdil po silnici a druhou polovinu lítal v nebi...
    • Souhlasim stim ze criterion umi vizual.... ale tim to konci. Zahozeny potencial dil za dilem. Nechapu komu se tohle muze libit. Nechapu.
  • jindra.veliky
    NfS: Most Wanted vypadá v novém videu jako pěkná blbost.
    • Koment měsíce *1*
    • Myslím, že bohužel tak jak to vypadá, tak to i bude.
    • radeji jako Burnout nez jako posledni dily NEEDŮ
  • Vývojařský tým:
    http://scrumplicity.files.wordpress.com/2011/11/monkeys_together.jpg
    Jinak na celý trailer jsem koukal s otevřenou hubou nevěřícně :D Už je prostě HC todle :D
    Nemám slov.
  • Co to k*rva je??? Jedna ze sérií her, u který mi vadí, že takhle upadá... Je špatný, když hru zabijejí vlastní tvůrci *9*
    • Z původních tvůrců už tam není jedinej člověk řekl bych. Vyměnili je za bandu sfetovanejch .... komercí vyplatlanejch amíků *4* Tohle by mě nenapadlo ani v nejdivočejších představách :D stopro na něčem jedou.
  • Jsem jedinej, kdo si chce jenom v klidu zazávodit a nebere ho skákání po budovách a ostatních? NFS sice vždycky byla arkáda ale pro mě už je tohle moc. Škoda
  • Teda nejsem zrovna NFS hater, ale tohle vypadá dost lacině. Zlatý, zlatý FlatOuty...
    • no třeba poslední díl
      • Poslední díl neberu jako FlatOut. Jen první dva.
      • Poslední díl tvořil nějaký úplně jiný team, který má na kontě samé budgetové tituly. Původní tvůrci o značku přišli.
  • cumpi3
    mě hlavně štve ta pustost prostředí...já chci Porsche unleashed

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit