Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *4* asi tak +
  • No jasne pre 13 rocneho moderatora Most wanted bude pecka, pre normalnych hracov a ludi co si pamataju NFS 5 / porsche unleashed to bude dalsia maga FAIL GAMESKA *12* pre kinders a moderatorov co za plagat od gamesky a reklamny hrnecek daju 9/10 . *11*
  • victor
    Už Burnout Paradise stál za ..... ehmmm . Zvláštní jak se původně poměrně realistické závodní hry profilovaly do nebetyčných arkádových hovadin :( .

    Chtěl bych Burnout s reálnou fyzikou - prostě takové ty staré dobré bouračky , kde jste po zásluze odměněni za to že bouráte ( žádný bowling :(((( ) nebo jste nuceni jet 200 a víc se stejně fatálními následky .
    Chtěl bych NFS ... asi tam kde skončili u Porsche , s kariérou s rozdíly v chování aut a s autoškolou jako v GT ...
    A taky bych chtěl Interstate a Carmageddon ... hezky co nejrealističtější fyziku a hlavně ne zbrklou arkádu !
  • tadle série už je přes 10 let naprostej nesmysl když jediné hratelné hry jsou Shift, kde je to NFS v případě jedničky omylem a u 2ky už ho radši ani nedali, aby si zbytečně nepodlamovali větev pod dobrou závodní hrou názvem značky zlikvidované hromadou braků
  • Shenkster
    Most Wanted v noveém videu NEvypadá jako Need for Speed *7*
  • ja si to stáhnem,ta hra si to rozhodne zasluzi *1*
  • graficky pekny,ale ja si to nejspis nezahraju...Skakat skrz billboardy je kuuuul,kdyz je vam 12...Fyzika bude nejspis identicka jako nfs HP 2010 ,coz znamena : Letim 240 do pravouhle zatacky,zmacknu x,auto se mi samo nastosuje bokem do zatacky...Coz neni spatna vec,pro spoustu lidi to bude zabava...Ja si jeste chvilku pockam nez mi prijde sberatelska edice Forzy Horizon,ktera sice nema 100 procentni fyziku od T10 z FM4 ale aspon pocita s nejakejma fyzikalnima zakonama(za sebe zikam nejlepsi fyzika co kdy byla v open world hre) Na Fanatecu se vsema asistencema off,manualem a spojkou vas to ani nenuti jezdit jak vul,proste vas bavi jen jezdit,a to,se u 99 procent her nestava...
  • U2 se jízdnímu modle HP od Criterionu nepodobá ani ve snu. V U2 jde totiž projet zatáčku rychle i bez mezerníku, v HP od Criterionu je mezerník prakticky nutnost, jinak auto jede rovně. Jízdní model MW a U2 se liší minimálně, drtivá většina kódu je zcela viditelně převzatá. Sice se auta v MW chovají o něco ostřeji, ale ne zas o tolik. Ve hrách od Criterionu se prostě jinak než bokem napřed jezdit nedá, nebo alespoň ne tak, aby měl člověk šanci vyhrát.

    Mimochodem "cekam neco jako smykovani v zatackach" je podle mě dost podstatnej rozdíl. Na rovince se totiž chová stejně skoro vše *3*
  • No, bojím se, že se značkou NFS je ámen. Zlaté staré dobré kusy jako Porsche, NFS:U2, NFS: Most Wanted nám však navždy zůstanou ve sbírce . . .
  • No ten Project C.A.R.S. si na PC moc nevychutnáš, protože zatím není o co stát. Jízdní model potřebuje ještě hodně péče a lásky, aby to byl nějakej požitek.

    Je to takovej přesnej opak rFactoru. Zatímco tam maj auta přilnavost asi jako sliky na ledě a všechno to hrabe, klouže a smýká se někam do řiti i v dost směšnejch rychlostech, v project C.A.R.S. je to zatím dost naopak. Takovej ještě víc nadsazenej Shift 2. Při normální jízdě drží všechna auta jako blázel a nedotáčí až hrůza. Klidně můžeš s vyplými asistenty v zatáčce sešlápnout plyn až na podlahu a jedinej efekt bude, že to vezmeš řádně zéšíróká do vnější škarpy. Fakt se to chová jak vzteklá veverka. A na limitu to je ještě horší, protože ve chvíli, kdy začne ujíždět zadek instinktivně hodíš kola do protisměru, jenže v tu chvíli ti auto zázračně zpomalí na "normální" rychlost, zasekne se do asfaltu a máš dost co dělat, abys vycentroval volant než chytneš protější zeď. Vzteklá veverka, lepší výraz pro to nemám.

    Není to zatím dobrý. Z hrůzou jsem zjistil, že ta profláklá Kalifornská dálnice z videí je jen v nějaký drahý verzi (snad za 90E!), AI zatím absolutně nefunguje (jakože fakt pre pre alfa, je to s nima nehratelný), navíc pár aut na startovní čáře a framerate letí ze 100 fps na 30 a podobný lahůdky.

    Když to vymazlej, tak se je na co těšit - je vidět, že Slightly Mad Studios to pojímají jako simulátor, ale zatím si to fakt neužijete. Radím s případnou investicí počkat, nevím, jestli to dřív jak za pár buildů zapnu.

    Kdyby byl zájem, můžu udělat video. Ono je dost na první pohled vidět, o čem mluvím.
  • No u kamaráta sme hrávali NFS 2 na PC skoro celý deň a potom to išlo rad radom po Porsche Unleashed. Keď vyšli diely Underground tiež ma to bavilo ale po chvíli ma to omrzelo. Originálny Most Wanted ma bavil skôr kvôli príbehu ako po hernej stránke a ďalej boli diely už veľmi nezaujímavé. Skôr som hrával TDU pretože mi to trochu pripomínalo NFS + otvorený svet. A až keď vyšiel remade Hot Pursuit konečne som sa riadne zabavil.
  • kubi-wan
    Tak tak... Undergroundy pro mě taky byly hřebíček do rakve. Naposledy jsem hrál NFS6HP2, který pro mě v tý době vypadalo fantasticky. Mělo to prostě ještě ten správnej NfS vizuál. Pak přišel tuning a neony, a tim pro mě série přestala být tim, čim byla. Už jsem i žádnej další díl nezahrál...

    ... až do novýho Hot Pursuit od Criterionu. Nevim přímo proč, ale už od prvního traileru na mě tohle pokračování zapůsobilo, připomnělo mi starý díly. Co na tom, že jízdní model byl jinej, měl jsem zas aspoň pocit, že hraju "Nýdy".
  • Myslím, že takto si osud serie NFS nikdo nepředstavoval *7*
  • Jako NFS je to fail... jako Burnout je to ok a bude se to hrat dobre jako oddychovka. Na rovinu, kdo by cekal pod pojmem NFS stare dobre hry je blazen. Toho uz se nedockame, takze je nutno se soustredit jinam. Chci si zazavodit ? GT5, Forza, rFactor atd... Chci se vyblbnout ? NFS, Burnout atd jak je zrovna po chuti.
  • JohnyTheZik
    Hral jsem oboji, momentalne i Burnout 3 a zas tak ohromne podobny, jak pises, to teda rozhodne neni.
    Ale bavme se vecne, o co teda jeste jde :)? (cekam neco jako smykovani v zatackach nebo jeste slychavam, ze jizdni model v MW byl oproti tomuto super.. Ne, nebyl a abych pouzil tvou frazi, hravam ted v osobacich stary U2 a pomerne hodne se to podoba jizdnimu modelu v HP od Criterionu..)
  • Byt na games.cz sefredaktorem, tak nadhodim tuhle super hru jako vystraznej pripad a vsem napisu hrat jen na vlastni nebezpeci ! hrozi vytok mozku levou usni dirkou :D
  • facku si dej ty ze nepoznas hovno! pro totalni bezmozky na prvni pohled. smutne. *12* *11* *12*
  • USER47
    No jo, jenže to je konzoloid. Navíc podle prvních ohlasů ani ta se nevyhne hustokruťáckejm gangsta serepetičkám okolo.
  • Když jsem byl letos na výstavě ForGames, tak mi připadalo, jakoby si u stánků prohodili disky s hrami. Forza Horizon je prostě to pravé Need for Speed a Most Wated je zase Burnout Paradise 2. A letos žádný skoro simulátor. GT5 Academy Editon je prostě kolekce patchů a DLC, Test Drive: Ferrari Racing Legends vůbec nenaplnil očekávání a jinak nic. Na PC si aspoň můžeme vychutnat betaverzi rFactor 2 a pre-alpha verzi Project CARS. Ale na konzole je to letos bída s nouzí.
  • RakeW
    Otevřeného světa už se asi nezbavíš, ale zbytek by možná mohla zvládnout nová Forza, ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit