Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky
    NfS: Most Wanted vypadá v novém videu jako pěkná blbost.
    • Koment měsíce *1*
    • Myslím, že bohužel tak jak to vypadá, tak to i bude.
    • radeji jako Burnout nez jako posledni dily NEEDŮ
  • Poprosim kazdeho, narodeneho v 80tych rokoch, odchovaneho na NFS1, aby si vyventiloval svoju zlost. Zacnem ja:

    DO ***&%)*##&^%*!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Pch stařešina *6* *6* NFS1 *15* *15* *15* *15*
    • Sám bych to neřekl líp. *13* Jinak musím poděkovat lidem, kteří v minulých diskusích zmiňovali Driver: San Francisco jakožto příklad zábavného arkádového jízdního modelu. Po dlouhém váhání jsem si ho včera koupil a ačkoli je to arkáda jak řemen, pořád je ten fyzikální model auta nepoměrně zajímavější a zábavnější než tahle kluzáková eskapáda, která nějakým nepochopitelným omylem dostala stejné jméno jako můj asi nejoblíbenější díl NFS za posledních deset let. Takže díky. *3*
    • chtel sem knim na stranky na forum :DDD ale radsi ani forum nemaji ! !!! :D jediny na co muzes kliknout je PREORDER :D:DD vsechny sprosty slova na tohle malo :)
  • Teda nejsem zrovna NFS hater, ale tohle vypadá dost lacině. Zlatý, zlatý FlatOuty...
    • no třeba poslední díl
      • Poslední díl neberu jako FlatOut. Jen první dva.
      • Poslední díl tvořil nějaký úplně jiný team, který má na kontě samé budgetové tituly. Původní tvůrci o značku přišli.
  • Myslím, že takto si osud serie NFS nikdo nepředstavoval *7*
  • Vývojařský tým:
    http://scrumplicity.files.wordpress.com/2011/11/monkeys_together.jpg
    Jinak na celý trailer jsem koukal s otevřenou hubou nevěřícně :D Už je prostě HC todle :D
    Nemám slov.
  • No, bojím se, že se značkou NFS je ámen. Zlaté staré dobré kusy jako Porsche, NFS:U2, NFS: Most Wanted nám však navždy zůstanou ve sbírce . . .
  • Toto neni need for speed most wanted *9*
  • Veskoslav
    NFS je NFS, Burnout je Burnout. Proč se ksakru nedrželi tohoto pravidla?
    • Kupodivu letošní Forza Horizon je podstatně více NfS než Most Wanted, které je spíše Burnout Paradise 2 (pozor Burnout 2 byla poněkud jiná hra).
    • USER47
      NFS série už prošla tolika zásadně odlišnými směry, že tohle pro ni už žádnej velkej krok mimo není...

      (to neznamená, že se mi to líbí, ale pro mě šla série do kopru už od Undergroundů)
      • kubi-wan
        Tak tak... Undergroundy pro mě taky byly hřebíček do rakve. Naposledy jsem hrál NFS6HP2, který pro mě v tý době vypadalo fantasticky. Mělo to prostě ještě ten správnej NfS vizuál. Pak přišel tuning a neony, a tim pro mě série přestala být tim, čim byla. Už jsem i žádnej další díl nezahrál...

        ... až do novýho Hot Pursuit od Criterionu. Nevim přímo proč, ale už od prvního traileru na mě tohle pokračování zapůsobilo, připomnělo mi starý díly. Co na tom, že jízdní model byl jinej, měl jsem zas aspoň pocit, že hraju "Nýdy".
  • No jasne pre 13 rocneho moderatora Most wanted bude pecka, pre normalnych hracov a ludi co si pamataju NFS 5 / porsche unleashed to bude dalsia maga FAIL GAMESKA *12* pre kinders a moderatorov co za plagat od gamesky a reklamny hrnecek daju 9/10 . *11*
    • Amen brother... Porsche unleashed bylo špičkové, nikdy jsem nebyl fanda této značky a její automobily mě nikdy nebraly, ale ta hra byla luxusní a určitě nejpromakanější a asi i nejrealističtější NFS ze všech.
      • prene
  • graficky pekny,ale ja si to nejspis nezahraju...Skakat skrz billboardy je kuuuul,kdyz je vam 12...Fyzika bude nejspis identicka jako nfs HP 2010 ,coz znamena : Letim 240 do pravouhle zatacky,zmacknu x,auto se mi samo nastosuje bokem do zatacky...Coz neni spatna vec,pro spoustu lidi to bude zabava...Ja si jeste chvilku pockam nez mi prijde sberatelska edice Forzy Horizon,ktera sice nema 100 procentni fyziku od T10 z FM4 ale aspon pocita s nejakejma fyzikalnima zakonama(za sebe zikam nejlepsi fyzika co kdy byla v open world hre) Na Fanatecu se vsema asistencema off,manualem a spojkou vas to ani nenuti jezdit jak vul,proste vas bavi jen jezdit,a to,se u 99 procent her nestava...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit