Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja si to stáhnem,ta hra si to rozhodne zasluzi *1*
    • *4* asi tak +
  • Jako NFS je to fail... jako Burnout je to ok a bude se to hrat dobre jako oddychovka. Na rovinu, kdo by cekal pod pojmem NFS stare dobre hry je blazen. Toho uz se nedockame, takze je nutno se soustredit jinam. Chci si zazavodit ? GT5, Forza, rFactor atd... Chci se vyblbnout ? NFS, Burnout atd jak je zrovna po chuti.
  • Jsem jedinej, kdo si chce jenom v klidu zazávodit a nebere ho skákání po budovách a ostatních? NFS sice vždycky byla arkáda ale pro mě už je tohle moc. Škoda
  • Co to k*rva je??? Jedna ze sérií her, u který mi vadí, že takhle upadá... Je špatný, když hru zabijejí vlastní tvůrci *9*
    • Z původních tvůrců už tam není jedinej člověk řekl bych. Vyměnili je za bandu sfetovanejch .... komercí vyplatlanejch amíků *4* Tohle by mě nenapadlo ani v nejdivočejších představách :D stopro na něčem jedou.
  • JohnyTheZik
    Popravde to jako Burnout vubec nevypada, myslim tim stary klasicky Burnouty, to je jina zabava na Xboxu (oldschool) :D..
    Ale jinak aano, vypada to jak Hot Pursuity, ktery vypadaj vicemene jako Paradise city... HP ale bylo celkem zabavny, tak nevidim duvod, proc by nemohlo i tohle.. Je ale asi vsem jasny, ze to starej MW opravdu nebude.
  • kriste taka srac*a :D
  • USER47
    Ach jo, já nechci Burnout, já chci NFS. Žádnej otevřenej svět, prostě hromádku diametrálně odlišnejch tratí v přírodě či v městský zástavbě, ať už kolovejch nebo A->B. K tomu aspoň trochu věrohodně chovající se luxusní auta bez nitra, který nejsou polepený samolepkama a plastovejma megaspoilerama, a který nedokážou vybrat pravoúhlou zatáčku ve dvoustovce. Ještě přidat provoz, catch-up pohřbít tři metry pod zem a vsadím se, že by z toho byla dobrá a relativně úspěšná hra. Nechápu, že už nikdo takový nedělá:/.
    • RakeW
      Otevřeného světa už se asi nezbavíš, ale zbytek by možná mohla zvládnout nová Forza, ne?
      • USER47
        No jo, jenže to je konzoloid. Navíc podle prvních ohlasů ani ta se nevyhne hustokruťáckejm gangsta serepetičkám okolo.
    • To chceš nějakou hru pro důchotce nebo co? Nechceš tam ještě omezení rychlosti a auta z 30let?
  • Shenkster
    Most Wanted v noveém videu NEvypadá jako Need for Speed *7*
  • to zas bude sra*ka bože.. to sem tomu dával naději ale když to vidím tak radši zůstanu u forzy horizon
  • tadle série už je přes 10 let naprostej nesmysl když jediné hratelné hry jsou Shift, kde je to NFS v případě jedničky omylem a u 2ky už ho radši ani nedali, aby si zbytečně nepodlamovali větev pod dobrou závodní hrou názvem značky zlikvidované hromadou braků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit