Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak po novým updatu,to je naprosto rozdílná hra, herně se to posunulo mnohem víc k realnýmu hokeji...
  • Copak by tomu asi řekl Pepa Pařbichtivý. Jinak by mě zajímalo, jaké je ovládání. Hrával jsem na PS3 myslim skill stick nastavení. Jaká je NHL 15 na PS4? Je to ovládání a fintičky stejný, nebo je to nějak radikálně přepracovaný?
  • NHL 2015 davam 2,5 bodov s 5 brankary na ultimate team nenormalne slabi brankari hoc su akokolvek silny gol pomaly s kazdej streli nenormalna pičovina ktora vie vytočit fauly niesu dotiahnute do uplnych detaliov co kazi pocit z hry ked nič nezrobite a ste vylučeny za nič a za dalšie nepači sa mi ten "novo vymisleny" program čo stažuje miestami hru aby ste ju museli viackrat spustit to znamena brankar dostane gol s polovice alebo s uplnej hluposti ..... nepresne triafanie branky
  • Já osobně mám Nhl 15 na Xbox 360 a přijde mi lepší než 13 a 14. A když mi bude chybět "Klasická" liga tak si zahraju předchozí díly.
  • PS3/NHL 15. Ve 14 jsem vyhraval 75% vhazovani, v 15 0%. Nejaka uzitecna rada?
  • Můžu v NHL 15 na ps3 chytat za brankáře
  • Mam nhl15 na xbox 360,ale nesouhlasim že hra nenese žadné zmény. Samozdřejmě,jedná se o drobné změny jako je trochu lepší grafika a obličeje hráčů,ale i fizyka. Kdyby nic tak alespoň nahozený puk už neskáče jako hopík
    :-D
  • chci se zeptat jestli je tam uz Olomouc a ML v NHL15
  • Jack1947
    Takže o bod méně než loni, to je tedy zlé. ( Nextgen, ještě nikdy neboural města a neshodil zeměkouli...) nejduležitější je ře ti co hráli 14 tenhle nimrod už hrát nemusí a ti co nehráli si to rozmyslí. *5*
  • Je v nhl15 tipsport extraliga??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit