Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě nepotěšilo jak se EA vykašlalo na starý konzole(a to neříkám jen protože vlatním starší konsoli).Prostě NHL 15 je na starých konzolích úplně stejný jako NHL 14.Před rokem jsem říkal že NHL14 nepřineslo nějaký zásadní novinky(jen bodyčky a bitky).Ale NHL 15 nepřineslo na X360 a PS3 nic nového.Takže radši bych zůstal u NHL14.Co se týče XOne a PS4 tam je supr grafika a hratelnost je o kousek lepší ale zamrzelo mě že tam není sézóna a Life the Live(pardón Be a Pro) není takový jako ve NHL14.Já osobně dofám že na starších konzolích(protože ty budou stejně ještě pár let mít milióny lidí)se předvede alespoň Fifa 15, a že NHL 16 přinese nějaký větší změny.
  • Ahojky, prosím o radu ......... proč se mi toto pořád objevuje Prostě si vůbec nezahraju ........please reconnect controller.

    Díky za info
  • Prosim jak resetuju ultimate team v nhl 15?Dekuju
  • Sorry, zábava...
  • vtipne je, ze ja z gameplay videi v podstate nepoznam, jestli se jedna o old gen nebo next gen verzi, dokud nekouknu na jeden s nasledujicich aspektu, ktere s hratelnosti nemaji spolecneho tolik, kolik bych od novogeneacni hry strizlive ocekaval: divaci, klicky hracu, komentatori a logo televize, prenasejici zapas. Pane Blixo, opravdu je ta vase pochvala "nove" hratelnosti na miste? Byt vam verim, ze se to hraje jinak, tak proc to proboha furt ma bliz k arkade, nez skutecnemu hokeji? Vzdyt treba presilovky dosud nemaji zadny specialni mod, pri nemz by slo dodrzet strategicke postaveni tymu za modrou, stale clovek po tom lede klouza jak o zivot a snazi se rozebrat obranu bez vyuziti strategickeho planu.op
  • Odulin
    Přístup EA obhajovat nebudu, ale koupil jsem na PS4 a spokojenost. Vždycky jsem hrál akorát online versus a sem tam ultimate, takže absence módu mě nezasáhla. Bránění mi celkem vyhovuje. Hraje se to jinak a chce to cvik, ale na těch mých pár zápasů týdně to stačí.
  • Tak pan Bach má rád industrial, to jsou věci.... Pevně doufám, že jste si v tom případě nenechal ujít ani jeden z obou dosud v ČR proběhnuvších koncertů Skinny Puppy, páč to je zážitek, který industriálnímu fandovi vydrží na hodně dlouho...vlastně asi navždycky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit