Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vzpomene si dneska ješte na WII WIU neo PSP?
  • Tenhle prispevek ma tri plusy a nula minusu? Ctenari games.cz jsou fakt specialni. Jak by asi mohl mit tablet stejny vykon jako PS4? Stezi bude mit vykon PS3.
  • Veskoslav
    Nemyslím teď handheld. To by pak byla 3DS, ne? I když nevím které. Přiznám se, že kromě Wii jediné, co mám doma od Nintenda, je Game boy Color *1*
  • Ne pojmy si nepletu, pravda je taková, že ač jsem u kámoše strávil spoustu hodin hraní na PS od roku 1996, tak krabičky her jsem moc nezkoumal, takže jsem doteď měl sony pouze za vydavatele filmů a muziky, případně vlastníky studií, což nemusí být zároveň vydavatel - například nejvíc si pamatuju vipeout a u toho jsem si jistý, že ho vydal psygnosis, to logo jsem viděl nesčetněkrát a vím, že tohle studio koupilo Sony, ale že Sony je i vydavatel jsem netušil
  • sleepless
    Ano, první dva roky - pak third-party hry přestaly vycházet. To samé u Wii U - baráž third-party portů na začátek, pak všichni zjistili, že to nemá smysl, a vykašlali se na to.
  • Těch her pro dospělé publikum na Nintendo není pár. Osobně znám jenom jednoho konzolistu s PS4 ještě jsem se ho neptal, jestli půjde do pro, ale třeba GGG do něj určitě půjde, sám to tu napsal a on je případ běžného konzumního hráče a to nemyslím nijak pejorativně, nevím jestli si to uvědomuješ, ale on je zástupce nejširší masy běžného zákazníka a i skvělé artové hry jako je Ori si můžou nechat zdát o prodejích mainstreamových frančíz, což jsou sice skvěle hratelně vybalancované hry ale bohužel většinou reskiny s novounaskriptovanou kampaní, ale taky jsem v poslední době dohrál hodně dílů AC, takže nemám co kecat. Spoustu majitelů PS4 ho půjde střelit a koupí si pro. Kdyby s tím Sony nepočítala, tak nejsou tak marketingově zběhlý, jak na mě působí, jestli to je čistě jako "obrana" proti Scorpiu, tak je Sony banda největších ekonomických sebevrahů na světě a tomu nevěřím, i když nedat do toho přehrávač 4k blu ray když už, tak to mi příjde jako pěkná kokosovina

    edit:
    Btw záleží co myslíš slovem konzole, protože handheld se taky označuje jako konzole a nejvíc prodali DS, skoro stejně, jako sony Playstationů 2, které kdyby nemělo dvd, tak se ho zdaleka tolik neprodalo. Nintendo má velice silnou pozici na herním poli handheldů a osobně si myslím, že skuteční hybrid, ne nějaké polovičaté řešení vita/playstation je velice dobrý tah a přiznává to i sony
  • Draken69CZ
    Ale vydává si pleteš vydavatele a vývojáře. FromSoftware vyvíjí i pro Xbox, ale ne hry které jim dotuje Sony (Demon's Souls, Bloodborne) kde mají smlouvu že to jinde prostě nevyjde tečka to už to spíš vyjde na PC.
  • jedině Dark Souls, Bloodborne patří Sony...
  • Sony vydává poměrně dost her, Ať je to God of War, Uncharted, nebo třeba Gran Turismo.

    Občas také spolupracuje s jinými firmami. V takových případech sice nevlastní samotnou firmu, ta je nezávislá, ale vlastní práva na hry. To je případ Bloodborne a v minulosti Demon's Souls. Je tedy pouze na Sony, zda se objeví i jinde, než na Playstationech, nebo PSP/Vitě. Šance na jiné konzole, ať už od Nintenda, nebo MS se dost blíží nule.

    From Software vyrábí i jiné hry, se kterými nemá Sony nic společného. Ty se samozřejmě mohou, a také často objevují, i najiných konzolích. Jako třeba Dark Souls.
  • 0011
    ?? ad 1 Sony nevydávala hry nikdy pokud je mi známo, sony akorát vyrábí konzole ad 2 FromSoftware vyrabí hry i pro Xbox
  • Těžko, Sony nemá důvod vydávat hry na jiné konzole, než od ní.
  • 0011
    sorry že furt spamuju, ale zaujala vás taky podpora firmy FromSoftware? Nechci vzbuzovat falešné naděje, ale za port bloodborne bych se fakt nezlobil *3* *1*
  • 0011
    předpokládá se 399 dolarů za bundle se 4 hrama, předpokládám dle traileru, že nová zelda, mario, remasterovaný skyrim a buď nový mariokart nebo ten basket, každopádně do toho bundlu jdu i kdyby tam byl ten basket, nejsem zrovna největší fanda sportovních her, ale vypadalo to fakt dobře
  • Veskoslav
    Skyrim to možná rozběhne, ale v jaké kvalitě? Až to uvidím, uvěřím. A u Nintenda je celkem standart, že to neuvidím *1*
  • Veskoslav
    Kdyby je pustili na ostatní konzole, nebyl by důvod si kupovat ty křápy od Nintenda:)
  • Mě se to docela líbí jen se obávám ceny...
  • Tak WiiU ze zacatku podporu 3rd vydavatelu melo..Watch Dogs, Assasin Creed 3,4. Call of Duty Black Ops 2, Batman Arkham origins atd, ale opravdu to spsi vypada tak ze tam o tyhle hry zajem nebude takovy jak by bylo potreba, na druhou stranu tam asi taky hral roli fakt ze na PS4 ty hry proste vypadaly lip a lip bezely, ale rict ze WiiU tu podporu nemelo vubec je nesmysl. Ono taky mozna to bude tim ze Nintendo si s tim co vydava proste vystaci, kdyz se podivas na prodeje treba Splatoonu nebo libovolneho maria tak to rozhodne nejsou cervena cisla, spsi naopak, plno AAA vydavatelum se o takovych cislech muze jen zdat. me spsi zustava zahadou proc si porad drzi vsechny znacky pod poklickou, mohly by vydelat 10x tolik kdyby to pustily i na ostatni konzole, vzasade by pak nemusely resit konzoli vlastni vubec. I kdyz tohle udelala i Sega, a ze by ji to nejak pomohlo..tezko rict..Nintendo je holt Nintendo:)
  • Veskoslav
    Ano "porazila" 5 let staré konzole:-D Wii je nejprodávanější jejich konzole, co se týče prodaných kusů. WiiU je naprostý propadák. A že jdou k Sony? Opravdu si naivně myslíš že kvůli k Sony jdou kvůli nějakému 4K? Nebo prostě proto, že nabízí nejenom svoje tituly ale i jiné tituly? Nintendo nedojelo na nějaký Marketing, který mimochodem má v Japonsku masivní, ale na to, že prostě nikoho nebaví hrát stále dokola Maria a těch pár skvělých titulů (Bayonetta) není pro "dětské" publikum Nintenda a není to jeho klasická značka, tak na to Nintendo se*e. Ale neznám nikoho, kdo by si řekl: "Je hele, PS4 jdu do ní, má 4K....A taky nikdo neřekne: "Je hele Nintendo, nemusím si kupovat další konzoli, aby si zahrál současné hry."
  • At si nechaji sve hracicky. Radeji poradnej comp. Nez neco takovyho.
  • Spis bych rekl ze Xeno X se na Switch objevi v rezimu zpetne kompaktibility jako tomu je u WiiU a prvnich Xenoblade, coz by taky nebylo k zahozeni. Ale co se mi libi je to ze uz se nebudou jednotlivy hry drobit mezi handheldy a velkou konzoli, ja na handheldech nehraju a vzdycky me stvalo ze tituly jako SMT, Fire Emblem, Etrian Odyssey atd jsou jen na DS a 3DS, ted to pujde hrat i na televizi (asi to koupim, hmm:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit