Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 0011
    Hrát chinatown wars na mobilu je jako hrát C&C na konzoli(kdyby to šlo) DS verze sice má nejhorší grafiku, ale ze všech verzí má ten nejlepší gameplay. Jinak na týhle konzoli tě nikdo nenutí jí vůbec vyndavat z docku, akorát je to škoda týhle funkce nevyužít
  • No jestli to bude stejně dobrej procesor jako byla K1 na svou dobu (2014?), tak to bude mít hodně výkonu na mobilní hry.
  • Paul_cz
    Úžasný. Problém je, že když chci hrát velkou hru, tak jí chci hrát na svý velký plazmě a hraní na pidiobrazovce mě fakt neláká. A na vyblbnutí se venku už mám smartphone s tunou her (zrovna tam jedu GTA Chinatown Wars, parádní věc) a hlavně internetem. Hrát něco jako Witcher 3 na pidiobrazovce mě nebere. No a použití Tegry zase znamená malej výkon, takže to stejně mít podporu developerů do budoucna nebude. Ale tak přeju všem kterým se to líbí ať si to užijou, pro mě to není.
  • 0011
    Ti možná, já mám malé 3DS a hraju na něm všude *1*
  • 0011
    Hele ještě nevíme, co to má za střeva, ale nová zelda, hlavně vykreslení vegetace je úplně jinde než na wii u, skyrim je určitě remaster, ze splitscreenu jsem nadšený a u ovladačů dokážu kvalitu posoudit až když je držím v ruce. Samozřejmě situace v traileru jsou mimo, ale to je i v každé reklamě na coca-colu, hlavní o co mám starost, je výdrž baterek a jinak, i když většina drbů byla potvrzena, jsem nadšený, hlavně se mi líbí, že přepnutí hry z docku na tv a obráceně je bez prodlevy a to že hry jsou na cartridge, což je jeden z mnoha důvodů, proč miluju 3DS
  • To vypadalo jako ten Skyrim Remaster co teď bude vycházet, a ne ten starý Skyrim.

    Jinak ty "nereálné situace" byla normální reklamní tématická předváděčka utility - to je jako by sis stěžoval na reklamy na auta protože po poušti přece mercedesem nikdo nejezdí...:/

    Jako hardware je otázka, ale ta je otázka u všecho vždycky.
    Osobně mi to přijde sympatičtější než PS4Pro nebo Scorpio. I v případě, že to bude slabší stroj.

    A to množství vývojářů co pro to na něčem pracují není malé, takže nedostatku her (kterým PS4 trpí doteď) se nemusíme bát.
  • A celý koncept hraní na cestách... Nevím když to tak sleduju, tak pro všechny je důležitý, aby to byla rychlá jednohubka a né nějaký komplexní titul. I ti co mají 3DS XL tak s tím hrajou doma v křesle a né někde v tramvaji.
  • Jako fanoušek Nintenda jsem zklamán a ještě k tomu je tu neuvěřitelně moc otazníků. Jak dlouho to vydrží v handheld modu? Co to má za display? Jak je to výkonné? Ukázat nám přes 5 let starej Skyrim, to nám dech nevyrazí. Video je "vtipné" a plné naprosto nereálných situací, týpci po basketu si zapaří na tomhle? Holka přiběhne na párty a budou tam hrát Mária? Ne-e to fakt ne.

    Celý tenhle projekt mi přijde jak šitý na míru USA. Tam každý vozí svoje potomky autem, tak jim to dozadu loupne, aby mastili na tabletu. Jinak pro EU a Japonsko je tohle jako handheld moc velké, VITA je ideální velikosti.

    Je pravda, že nejvíc teď hraju na PS VITA, ale to je kvůli tomu, že se nechci lámat v křesle (když celej den sedím v práci) a radši si k tomu lehnu. I na WII U se radši koukám na gamepadu ne na V i když na TV je lepší grafika... A víme jak VITAje totální fail, a to VITA je super systém, ale všichni na něj kašou a nejvíc SONY.

    Jediný super nápad je využít ty půlky jako dva ovladače, ale na druhou stranu jsou strašně maličký, to nebude pohodlné.
  • Podle mě by se mělo Nintendo na vývoj konzolí vykašlat (krom možná NDS, dost možná jediná moderní konzole co za něco stála) a soustředit se jen na vývoj her. Celkově jejich filozofie exkluzivity pro jejich vlastní hardware je zastaralá. Sony a MS na poli konzolí nemají konkurenci (krom logicky sebe navzájem).
  • mikezz
    Prvý hw od Nintenda, o ktorého kúpe budem v prípadne pozitívnej odozvy po vydaní seriózne uvažovať. Koncept switchovania vyzerá super, 3rd party podpora nádejne. Nejak takto som si vždy predstavoval vysnenú hernú platformu.
  • Bál jsem se s čím příjdou, ale musím říct, že to vypadá super...:)
    Zvláště ta možnost používat jednotlivé půlky ovladače pro lokální multiplayer....
  • 19x v článku a jednou v nadpisu *3*
  • Jmenuje se Switch... V článku máte 19x Swift :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit