Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dik za text. Mam dotaz. Da se vypnout HUD/UI? V bete to totiz neslo.
  • Pěkné. A teď ještě ten Gamesplay pane Smutný.
  • Dobra hra, mam natoceno.uz.neco pres sto hodin..Je to bohuzel blbe koncipovany neco odehrajete a nezbyva nic nez hrat odehrane abyste ziskali levely (nebo byt hodne dobrej) na dalsi mise ja konkretne level 170 odehranrane mise kolem 300 + a prede mnou cesta demona s misema 450 min. at jdou do hajzlu..Mise kde se objevite v mistnosti a jdou na vas dva nebo tri bossove radsi komentovat nebudu, vo nicem..Pribeh se mi libi, pohyby bojovnika a napad se zmenou postoju a tim i charakter utoku je super. Jestli nekdo ceka ze bude hrat jako pravej samuraj jen s katanama, bez kouzel atd..tak zapomente, nelze..
  • flash789
    Me moc stare japonsko nezajima, tudiz ta stylizace mi nesedi. Ale je to kvalitni hra. Par hodin jsem to hral a uz na to nesahl. Asi jsem uz starej a pohodlnej, nejak me uz nebavi opakovat jedny a ty same pasaze porad dokola, a moje sikovnost a postreh s gamepadem zacina byt cim dal tim horsi. Uz dark Souls 3 jsem hral z radnou davkou sebezapreni:) Sily si spis necham na DS2 scholars edici, kde jsem jeste nehral ty DLC a z nejakeho duvodu mam tenhle dil nejradsi.
    • zaty
      U těch DLC tě švihne ;)
      A kolik že máš let? Já ve 37 zatím ztrátu šikovnosti s gamepadem nepozoruju ;)
      • flash789
        o 11 vic nez ty :)
        Ale spis jde uz o pohodlnost, proste me cim dal tim min bavi opakovat jedno a to same dokola. Cas se krati, her je plno, proste mi to zacina pripadat jako ztrata casu. A odjakziva jsme uprednostoval hry ktere nejsou moc zalozene na skillu s ovladacem ale spis na statistikach a rozumu. I kdyz DS to taky trochu ma, ale vsichni vime ze sikula je dohraje nahej s klackem v ruce:)
    • Zrovna DS2 mi přijde jako strašněj kastrát původní myšlenky a bossové strašně na jedno brdo. Nevím ale dvojka mě prostě moc nebavila, byla taková jalová...
      • flash789
        Jo, obecne se ma za to ze DS2 je nejhorsi, Scholars edice to sice vylepsila ale lidi porad remcaj. Mne se libi, je velka, ma hodne prostredi a mam rad mechaniku kdy jde vycistit lokace a uz se tam (pokud clovek nechce) zadny nepratele neobjevi.
        • No a to je trochu proti pravidlům žánrů. Jasně pravidla jsou od toho aby se porušovala, ale ne vždy je to ku prospěchu.
          Hlavně bossové tam byly strašně nenápaditý - samej rytíř s kopím/sekerou, kostlivec, přerostlý zvířata atd - strašná nuda, fakt mi to přišlo jako nějaký nepoužitý nápady, co během jedničky někdo vyhodil do koše pro jejich neoriginalitu...

          Že se ti hra líbí ti samozřejmě přeju. Mě by se asi taky líbila, ale to bych před ní nesměl hrát Demon's Souls a první Dark Souls, kde už bylo dvakrát vidět jak se to dělá dobře.
          • flash789
            No vidis, a me treba bossove ve trojce prisly nudny, vetsina lehla na jeden dva pokusy a uz si ani nepmatuju jak vypadali. Samo na prvni DS mam dobry vzpominky, ale jelikoz sem to hral celkem kolem 300 hodin tak uz me to zpatky netahne. A Demon Souls jsme hral jeste v dobe kdy ta serie slavna nebyla, tenkrat jsme ji nedohral a nepodarilo se mi k tomu vratit, a ted uz asi na to ani nedojde pac jsem PS3 prodal :)
            • flash789
              Toho ne, pisu ze vetsina. Ale treba Sulivahna na poprve. A takovou tu tanecnici v zavoji, ted uz nevim jak se jmenuje..taky. A i dalsi, proste vetsinu na jeden dva pokusy, byli tam tuzsi kousky ale ze bych se u nekoho vylozene zaseknul to ani nahodou. Pomerne tuze vypadal ten drak v ty bonusovy lokaci, pak sem tam pobihal a dosel na tu lavku kde mu slo skocit na hlavu, ymslel jsme ze mu uberu kousek zdravi a bude se to muset opakovat, ale to ze rovnou chcipne sem fakt necekal, docela trapas.
            • Opravdu si dal Nameless Kinga na druhý pokus? :O

              Tak to čumím - do teď sem se považoval za dobrého hráče téhle série. Musím uznat že asi něco umíš.
  • Tohle bych bral na PC. PS4 si zase klidně může nechat For Honor...
  • Jack1947
    Takové čekání a má to jen a pouze9/10 kde se stala chyba pánové ?

    Jinak, taky bych asi hrát moc nechtěl tohle je prostě obšlehlý DS, když to někoho baví proč ne noo
  • MickeyMutant
    Jak vyslovujete Nioh? "Ňijó", nebo "ňijoch"? Pro první variantu dejte +, pro druhou -.
    • Zas-nějaká-japonská-mlátička
    • Malleth
      Nýo
    • Nee-Yo, takže níjo, to H se tam nečte. 5s googlení...
      • Radkaa
        Ale on se neptal jak se to vyslovuje, ale jak to vyslovujeme my. *15*
        • jamar28
          V tom případě nyjoch. *1*
  • Jack1947
    Opět typ hry než se pořádně začne hrát je třeba nařezat aspon 1000 npc a naučit se na 100% pohyby bosů. "Rinse and repeat" neřikám že špatné ale nic pro mě... navíc PC verze neumí 5.1 zvuk a jede jen stereo. Což je celkem mínus.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit