Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je tu vela komentarov tak snad nebude moja otazka rovnaka...
    To video ma znazornovat ako in-game engine? Lebo mne to pripada ako normalne filmy/intra/trailery k hram ako su Final Fantasy alebo filmy od Blizzardu.... Ked je toto grafika in-game tak to potom klobuk dole.

    PS: Velmi vela ludi pri pocuti slova Source engine mavne rukov. No skuste si pozriet tuto ukazku z remake modu Dear Ester...
    http://www.youtube.com/watch?v=i3bPjEbenew
    Crytek, UE3.. vsetko je pekne... ale ked aj obycajni Source dostanu dobry ludia do ruk tak dokazu zazraky :)ˇ...
    • Na Square Enix mávám rukou, ale se zdvyženým prostředníčkem! *1* Za to blokování lokalizace do Deus Ex 3 do češtiny. *10*
      • A na copak by ti byla lokalizace do cestiny? Kdyz neumis poradne ani cesky ty "zdvYzeny" prostrednicku!
        • Máš pravdu *3*
  • Moc hezký engine.Ještě by to chtělo nějakou hru :- )
  • Unreal Engine3 co to jako je ?
    Já vám to řeknu starý engin založen na staré technologii hnusně zašedlý a nerálný .
    Chcete vidět budoucnost zahrajte si CRYSIS [ Cry Engine to je budoucnost ] a né hnusný zastaralý zašedly Unreal Engine !

    brianmike
    • Ták, Crysis tu máme, ještě někdo z COD *1*
    • Spíš nobrainmike, ne?
    • každý engine nabízí uplně rozdílné výtvarní zpracování.. CryEngine jede místama spíš na fotorealismu, ale Unreal.. už jen to slovo unreal mi přijde jasný k čemu je a sám si to napsal, je nereálný.. a že by byl hnusný? otázka vkusu, ale slovo hnusný je moc silné.. CryEngine mi přijde sice velmi pěkný, ale né tak zajimavý jako třeba Unreal..
      • CryEngine je hlavně jako omalovánka a to mně osobně z dlouhodobého hlediska moc nesedí.
  • Celej problém kolem vizuální stránky hry je o tom že VZHLED PRODÁVÁ.... Když sedíme u kompu a sledujem screeny z připravovanej her a ty supr videa tak u toho nejed z nás slintá a řiká si jak to bude skvělý úžasný supr...Noale pak si k tomu člověk sedne a zjistí že mu ta hra něco připomíná něco co hrál třeba před čtyřmi lety nebo i více záleží na druhu hry a pak si uvědomí že hraje svojí starou oblíbenou hru z dětství který akorát někdo dal next-gen grafiku jinak se jedná herně o úplně jedno a to samý...
    Přikláním se tedy k názorům, že vizuální stránka je sice důležitá, ale rači bych kdyby se minimálně tolik peněz a úsilí věnovalo hratelnosti,příběhu,zábavnosti a dalším nezanedbatelným částem hry na kterých dobrá hra stojí...
    Upřímně,dlouho sem teď hrál na hodně starym kompu, hrál sem dokola ty starý dobrý pecky 5,6,7 let třeba starý a když sem si koupil novej komp a začal si "doplňovat vzdělání" hraním her na který sem se strašně těšil ale neměl sem je na čem hrát upřímě mě v 80% případů čekalo sklamání,protože po vystřízlivění z grafickejch orgií, když sem se zamyslel nad hrou tak mi tam prostě něco důležitýho chybělo.... vzhled tedy sice prodává,ale s klidnym srdcem bych většinu her vrátil a navždy je vymazal z podvědomí... Může se to zdát trochu nadsazený a možná malinko přehánim ale po takový reklamní masáži co těm hrám předcházely bych fakt čekal velkej herní zážitek...
    • a není to spíš tím že jsi ty hry hrál v dětství, na toto období každý vzpomíná v dobrém, byla to doba bez starostí a člověk vše daleko víc prožíval. tzn z čeho měl člověk jako dítě radost, to si v paměti uchová navždy. Skoro každý nejvíce vzpomíná na dětství, na střední léta už málokdo... Já mám to samé, Dune2 můžu hrát pořád dokola, ta hra mě strašně baví jelikož mi připomíná dětství...
      • castecne mas pravdu a jiste to na to ma vliv. Ale troufnu si tvrdit ze podstat problemu je ve spolecnosti ktera momentalne hodne dba na to jak to vypada do ze vevnitr je to zhnile se mnohdy neresi. Samozrejme tech veci co to ovlivnuje je vice ale tyhle 2 ktere si zacal a ja dokoncil bych oznacil za klicove. Kazdopadne je tu na to hezky smajlik *11*
        • Problém je hlavne v tom, že dnešná mládež sú len tupé ovce bez vlastného názoru *12* Načo potom robiť kvalitné hry, keď je to aj tak len strata času, im stačí úžasná moderná grafika a hneď cálujú. Ešte si k tomu pustia nejakého Rytmusa alebo podobného cigánskeho buzeranta a hneď sú celí urobení *12*
      • ucho
        ano, je neuvěřitelné, že při hraní těch her si člověk vybaví spoustu detailů z dětství, chvíli se vrátí do těch momentů, kdy u některých her seděl tolik hodin. vše bez starostí. samozřejmě že se takové věci hrají lépe :)
  • Ja si nemuzu pomoct,ale tyhle "nove" enginy jako cryengine 3,UE3 na me pusobi hrozne umele,preplacane,tuny efektu atd.
    Podanim se mi mnohem vice libi takovy source engine a to i pres sve stari,nebo engine ,na kterem bezi stalker nebo metro 2033.
    • je to přeplácané, ale záleží na vývojáři jak to využije.. mně se třeba METRO líbilo tou surovostí a dýchal z toho ten východní styl.. ale tohle mi na oko sedí více.. buduje to rozdílnej feeling a to je dobře, takže já jsem pro všechny enginy, když se využijou na správný titul
  • kterej posranej a zmrdanej zkurvenej debil dal pryč můj skvělej příspěvěk?
    • Pan_Klobouk
      Mate ho v jine diskusi, pane inzenyre. ;)
      • a auto má z tuzexu *1*
  • looks like shit
    • you too
    • miker17
      Trololol
  • Už i v propagačním videu na nový engine se vystřelují mozky? Nepřipadá vám ta dnešní doba troch zvrhlá? Všude se jen mlátí a zabíjí. Ne, že by mě to nějak dělalo zle nebo tak něco, taky hraju většinou akční hry, ale připadá mi, že dnes se všechno dělá jen formou stříleček a mlátiček. Kde jsou ty doby kouzelných geniálních her jako Heart of Darkness, Dračí historie, Kyrandia apod.
    • Násilí a brutalita jsou staré jak lidstvo samo - viz krvavé zápasy gladiátorů v Koloseu, obětování lidí ve starých pohanských kultech, mučení, inkvizice, brutální tresty smrti, různá zvěrstva v průběhu různých válek, koncentráky, gulagy, různé brutální vraždy, školní a jiná šikana, atd. Tedy, v tomto videu o nic nového pod sluncem rozhodně nejde. Člověk je prostě takový a žádná psychologie či církev ho nikdy nezmění. Jediné, co nám zbývá, je transformovat své destruktivní a zvrhlé sklony do činností odkloněných od svého cíle a činností náhradních - neboli chovat se civilizovaně.
      • Souhlasim, ale musis uznat ze motivace a mira nasili v prubehu veku nebyla stejna. Vetsina nasili v historii lidstva se da zasklatulkovat do ideologickeho nasili - vetsinou ta nejbrutalnejsi forma. Tohle spada spise to kategorie nasili pro zabavu a z nudy a amplituda tohoto typu nasili se v historii rychle meni. Koloseum byla presne tato forma nasili a vznikla pro uteseni nudy a apatie linych zbohatliku. Technicke demo jen ukazuje zrcadlo zabavnimu prumyslu, ktery dale odrazi silu kalibru, ktery potrebujes aby to lidi zaujalo. Jinymy slovy - pokud tam nevystrelis mozek a nekrupou tam kosti, tak se to ani do mozku prumernyho cloveka nedostane. To je ta zvrhlost doby.
      • Tys to očividně vůbec nepochopil.
        • A to, že se jedná o násilí dokonce i v prezentačním videu nové technologie - to na podstatě příspěvku (o zvrhlosti dnešní doby), a mé odpovědi na něj, nic nemění, slovíčkáři omezenej.
          • clovek zareaguje svym vlastnim nazorem ktery rozhodne neni mimo tema a hned z nej lide udelaji "omezeneho slovickare" tohle je zvrhlost dnesni doby...
            jinak vzhledem k nasili + dnesni doba = zvrhlost zvrhlosti....prosim vas lidi probudte se...nic se behem let, desetileti ba ani staleti az tak nezmenilo,clovek se nestal ani moralne lepsim ani podstatne horsim, upalovani, vrazdeni lidi kvuli vire nevzniklo diky hram ci moderni dobe... nevidim zadny problem se strilenim hlav v propadacnim videu grafickeho engine ktery tak ukazuje technicke moznosti her...
            jinak k engine...rozhodne bych radeji zapracoval na inteligenci botu, plnost a zajimavost scenare nez jen na grafiku a mohutne efekty jako je v modernich masovych hrach bezne( mozna proto se ze mne stale vice a vice stava hardcore indie hrac:)
            • Až na to, že reakce nebyla ani tak na téma diskuzního příspěvku, ale především na mě - proto jsem zareagoval tak, jak jsem zareagoval. A zareagoval jsem jemně, na rozdíl od výše uvedeného příspěvku pod jmenovkou "pan Ing. David Vondráček CSc." kterej dokonce dostal několik palců nahoru - co je, podle tebe, zvrhlejšího - moje reakce nebo jeho, a navíc oceněná? Probuď se.
        • Otázka zněla "Nepřipadá vám ta dnešní doba troch zvrhlá?" - na to jsem zareagoval. Takže kdo co nepochopil?
    • Presne si vystihl moje myslenkove pochody, ktere jsem mel pri sledovani toho videa. Jsem rad, ze nejsem sam:)
    • HEARTH OF DARKNESS?! myslíš tu hru která ukazuje jak realisticky ukazuje umíraní dítěte?

      http://www.youtube.com/watch?v=jYyZfME5XYY


      (hru jsem hral jedná se o skákačku)
      • To celé je ale jen fantazie, kterou si kluk vymyslel, tak nevím, na co narážíš.
        • Takže si kluk přestavil jak umírá jak ho jedí atd?

          Ten kluk potřebuje pomoct
        • ucho
          zato mutanti a roboti, to je simulace reality?
        • juj dobry spoiler :)
  • mimochodem, myslím že zmíněné enginy taky neumí 360° realtime odlesky.
  • Jsezm zvědav, jak tahle verze UE zvládne dynamické prostředí... Pač v předchozích verzích jakákoliv nestatická věc kromě postav a podobných objektů žrala neuvěřitelně výkon. A pokud se to někdo pokusil implementovat sám, dopadalo to většinou hrůzostrašně (např. R6 Vegas 2) v podobě bugfestu.

    Je to jakýsi pozůstatek ještě z původní verze UE, kdy nic jiného nebylo technicky možné. Kdo nevěří, ať si zkusí v UDK udělat třeba blbé dveře.

    V tomhle jsou zatím mnohem lepší Cry Engine, Frostbite, či Source.
    • divné že na R6V2 jsem si žádných vad nezapamatoval, ale což, UE vždycky měly fake odlesky a podporovaly statické scenérie. holt něco se optimalizaci obětovat muselo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit