Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 0011
    Cheeseburger je jedno z nejúspěšnějších jídel vůbec, znamená to, že je nejlepší? Japonská dorama je taky příběh sám pro sebe, to si pak člověk zpětně myslí, že beverly 90210 musel napsat Shakespeare
  • to jsi na tom dobre, ja prestal číst po slove aleš smutny... *3*
  • TheGGG
    "Jedním z mála anime, která masivně uspěla i mimo Japonsko je Attack on Titan" po tomto jsem přestal číst, protože tento člověk ví o anime očividně velký prd. Radši pište jen o pissardích omalovánkách a hipster hopsačkách,
  • Bože to je hrůza ta pokemonská grafika *11*
  • Taky jsem si říkal,že vytáhnu svůj 15 let starý PSX a své pár let staré PSP,příště volte nějaký jiný a tak nezávadějící nadpis alá Novinky,děkujeme *6* *11*
  • nightborne
    Hah, jo, to máš pravdu, ten závěr Brotherhood je trošku extravagantnější... jak tam začali tvl šahat do vesmíru po planetách, musel sem si začít protírat oči, abych se přesvědčil, že se pořád ještě koukám na FMA =)).
  • Femto
    No Fullmetal mě nebavil ani jeden, ale ten který nejede dle mangy má lepší konec *3*
  • nightborne
    Ale tak FMA: Brotherhood je ultra-povinnost, žejo... nováčkům hlavně doporučím neplést s původním FMA anime, které od cca třetiny stálo za skok do kompostu.
  • 0011
    wetbandit: Genshiken je snad jediné anime, které popisuje otaku jací opravdu ve skutečnosti jsou a má spoustu fanservice v různých podobách, například odkazy na spoustu jiných známých anime
  • nightborne
    Na evangelionu jsou hlavně epesní ty poslední dva díly, kdy jim na férovku došly prachy, a tak se dvacet minut díváš na bílou čáru na černým pozadí =D.
  • elwiscomeback
    KnK je super, jinak čekám na film :) jinak já bych doporučil Aoki Hagane no Arpeggio: Ars Nova, taky výborné cgi, Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Grisaia no Kajitsu na zábavu a celkem seriózní Planetes (Hrdina není děcko *1* )
  • Femto
    ne, tohle neznám *3* dám si to do listu a pak někdy zkouknu...
  • Femto
    Evangelion nemá otravné puberťáky? Ta hlavní postava mě vyloženě iritovala...
  • nightborne
    Steins Gate je jedno z mých nejoblíbenějších anime, podle mě zrovna u něj je ten hype naprosto oprávněnej =).

    Mimochodem, připomněls mi, Kyoukai no Kanata jsi viděl? Příběhově docela blitka, ale má to asi tak nejkrásnější a nejplynulejší animaci, která poctila mé oči =). Takže když zrovna není nálada na hluboký vyprávění, je to fajn pokoukání =).

    edit: Pokoušel jsem se samozřejmě odpovědět Femtovi, ale jsem dmnt a klikl jsem špatně >_>
  • nightborne
    Vážně? To já jeho pokroucený ideály a brutální podrazáctví zbožňoval... ale co, tak to má bejt, byla by to nuda, kdyby se každýmu líbilo to samý =).
  • jakubc
    No já ho nenáviděl, jediná opravdu perfektní postava byl L. *3* Ale jinak samozřejmě parádní anime a nutnost pro každého, ale právě Code Geass je zajímavý v tom, že si bere klasická témata z anime (instrumentality, nebo právě to vládnutí světu) a překrucuje je, a to finále... to je prostě perfektní
  • nightborne
    DtB jsem viděl, ale jak už jsem psal kdesi dole, tam za to stojí jenom první série, ta druhá je až nepochopitelně mizerná. F/S mám taky rozkoukáno, mimochodem, baví mě daleko víc, než původní Night...hlavně úroveň kresby, nebe a dudy, pánové =).

    I am the bone of my sword!

    edit na tvůj edit: většinu jsem viděl, shinsekai yori jsem, zajímavá náhoda, zrovna včera zvažoval =). Shiki mělo strašně super úvod a závěr, ale uprostřed zbytečnej balast, řek bych =/. Nicméně Mushishi je naprostá paráda, musím souhlasit. Casshern byl... zajímavej, řekněme =D.
  • Femto
    Ergo Proxy je výborný tip. Je to podobné trošku Ghost in the Shell. Také doporučuji. Teď zrovna ještě koukám na Darker than Black. Nové Fate/ Stay. Záleží jaký anime máš rád .) Dále pak Mushishi, film Paprika, Shinsekai yori, Seirei no Moribito, samozřejmě Hellsing a Berserk, ale to určitě znáš, Casshern Sins jako tip od Subjektiva na ČSFD a je docela fakt art, je to fakt hodně zvláštní. Z úpirské tématiky asi nejlepší Shiki, kde je takový ten tradiční motiv, že lidi jsou největší zrůdy a pak film Vampire Hunter. Z hororu pak Kara no Kyoukai sérii. Z komedie určitě Baccano! Ze Sci-fi pak možná první série Psycho-pass jako horší verze Ghost in the Shell. A pak jsou ty hypy jako Fullmetal, ten mě moc nebavil a Steins Gate, který mě naopak docela bavil.

    PS. Jo s tím Shiki souhlasím, šíleně natahované, ale na úpirské anime to není špatné.
  • Death Note je jedna z nejúspěšnějších anime vůbec,kromě filmů teď dělaj už normal hranou verzi (Doramu)..
  • nightborne
    Hmmm... v tom případě dáme šanci =)).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit