Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 0011
    Ale fuj, takový odpad. Pokud se chce člověk zasmát tak jako první Great teacher Onizuka nebo Samurai Champloo, pokud chce vážnější Ghost in the shell nebo Akira
  • 0011
    No nevím, kolik má crunchyroll odběratelů, ale řekl bych, že to nebude zas tak špatný, AoT je spíš nejvíc vidět, protože byl i v reklamě, chystá se film a navíc se z něj stalo meme, což ho vystřelilo mezi populární tituly přímo raketově
  • nightborne
    Mělo dost hluchejch míst, to máš recht, a totálně ubrečená hlavní postava většinou zážitku moc nepřidá, ale na druhou stranu některý scény za to opravdu stály, a atmosféru to má parádní =).

    Nicméně, rád si nechám doporučit něco lepšího, nějak nevím co sledovat v poslední době =).
  • nightborne
    Death Note. Doporučuju všem jako úvodní anime =). Nicméně Shingeki (AoT) taky není úplně marná první volba.
  • Sr_Lobo
    Hoj,
    Jelikoz sem anime panic, tak bych se rad zeptal proc mylsis, ze zrovna tohle prorazilo na zapade a taky jestli to je treba dobra zalezitost, s kterou by se dalo do zanru proniknout ?
  • 0011
    Hlavní problém japonců je, že jakmile se objeví komerčně úspěšná manga tak rovnou dělají seriál, aniž by tušili budoucí vývoj, takže otevřený konec je osudem většiny co vychází
  • Femto
    jsou daleko lepší anime, tohle mně nepřipadalo nějak zvlášt dobré.
  • alladjex
    Podíval jsem se na to na popud informace o hře na Nintendo 3DS. Líbilo se mi to moc. Perfektní atmosféra brutální, ale přitom ne nechutně. Bohužel když dojela první řada a vlastně se nic nevyřešilo, člověk se nic nedozvěděl ... tak u mě zájem ochabl. Mám strach, že z toho bude další hra na tajemno, které nikdy nekončí a nevyřeší se. Hrozně mi to připomíná Mass Effect. Kde je boží premisa, ale postupně člověk zjišťuje, že to autoři nemají promyšlené a příběh minimálně vyšumí do prázdna místo toho, aby ho finále posadilo na pr...

    (Pozor bulvár ;] ) Mimochodem víte, že AoT patří mezi zakázané mangy v Číně?
  • ales.smutny
    Nedám, vzhledem k tomu, kolik anime vzniká se jich mainstreamově na západě prosadí opravdu minimum. Tedy ne jen mezi anime nadšenci, ale opravdu i mimo tuhle (stále malou) komunitu, u lidí, kteří jinak o anime zájem nemají, respektive o něm třeba nic moc nevědí. Takových je i po letech opravdu jen pár a mezi ně patří AoT.
  • 0011
    Ale no tak, jenom to zrovna není jeho šálek čaje, já se třeba nevyznám v autech. Tohle anime jsem zrovna sledoval, ostatně to bylo jedno z nejpopulárnějších anime loňského roku, ale nejsem si jistej jestli by mě to bavilo i jako hra
  • nightborne
    Kdyby tak hlavně chtěli začít vydávat druhou řadu anime, himl hergot =)).
  • deathfish
    Ten nadpis je matoucí! Už jsem myslel, že si po dlouhé době vytáhnu svůj PS1 !!!
  • XorxoxTalarius
    Pane Smutny, za tu prvni vetu si prosim dejte facku *5*
    Tak ted uz jenom nezbyva nez cekat az se udela remake na PC, uz ted se tesim *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit