Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A vedle nadpisu článku zmizely ty obdelníčky co indikovaly jestli hra bude na PC, Xbox, PS atd.
  • Ellendway
    Vzhled se mi líbí. Je to příjemná změna.

    Jen menší problém na iPhonu. Když jsem na webu přes Safari a zkusím přejít na 2. stránku novinek, hodí to nějakou divnou chybu: http://i.imgur.com/t39Jhg1.png
  • Paulcz
    jo díky, pak jsem to našel také
  • no ja články na games nečtu takže je mi jedno jakej mají font
  • tak jakó zprvu jsem vytýkal "nadpisovej font" nu, ale po těch (asi) třech dnech mi to už v žaludku netrčí, jak kdyby tu byl už od počátku počátku! Na co si teda, ale jakó nemůžu ani za mák zvyknout je užitej font v článcích.. když si třebas rozkliknu recku na Ground Zeroes demo, tak fontík verdiktu je bilí(!) a možná trošku drobný, zatímco hlavní text je našedlý, což je lepší varianta, než lucka bílá.. ale to rádkování.. ty rozestupy.. nejlépe dopadly diskuse z teho bych jakó vycházel.. děkuju za pozornost a dobró noc *2*
  • http://www.steelcityrrc.org/Resources/Pictures/facebook-icon.png tady máte odkaz např. na Facebook tlačítko, které by daleko zapadalo do vašeho stylu.
  • Walldstein
    Nic ve zlém, ale když jsem viděl tu růžovou tak sem přemýšlel jestli jsem se neupsal při zadávání adresy nedostal se někam co by se mohlo jmenovat Gays.cz
  • blixa
    Dík za rozumný názor. Necháváme si nyní pár dní na vychytání bugů a pak se budeme věnovat úpravám. Neházejte tedy ještě flintu do žita ;)
  • Po delším trávení to musí ven. Jsou zde uživatelé typu - all is good a all is bad, budu snažit být konstruktivní.

    Většina změn je udělaná dobře, nenásilně.
    Zásadní změnou je nový font. Ten je velmi špatně čitelný (Chrome, FF a ještě hůře čitelný v IE) a text doslova a do písmene roztahá text na neuvěřitelnou délku. Značná rozteč mezi jednotlivými písmeny čitelnosti také nepřidá. Mnohem čitelnější je jakýkoliv text z domovského tiscali, než zdejší.

    Zkoušel jsem se adaptovat, ale opravdu se mi to velmi, velmi špatně čte. Výsledkem je, že jsem se kvůli formě rozhodl nečíst (navzdory kvalitním článkům) a raději spadnout do kategorie "přečtu nadpis, podívám se na hodnocení a odcházím". Stahovat si nějaký style changer nebudu, na to jsem příliš zhýčkaný.
  • No paráda, dříve mi ta bíla barva textu na černém pozadí delala z hlavy takovy bordel, že po pár minutách čtení jsem musel prestat. Ted je to hned lepší. Děkuji. Mimochodem hezký nový háv *3*
  • Kdybys jenom tusil jak jsi mimo s tim vkusem...
  • Zkus se prosímtě trochu porozhlédnout po internetech a pak si třeba uvědomíš co si plácnul. *3*
  • Vypadá to dobře, od nadpisů, po font texu a celkové zjednodušení a lepší orientace. Komu se to nelíbí, tak má blbej vkus a časem si na to určitě zvykne, dobrá práce redakce Games.
  • P.S.
    jinak bych se nebál tu lištu udelat o neco kratší a tenši a hlavne v zelene a červene barve, protože když je celej web jen žlutý a černy, je to moc fádní. jsem za vetší barevnost
  • martinz
    Proč teda nepoužijete např. v článku stejný font jako tady na fóru? Myslím, že už ten font odsoudilo dost lidí. Chtěli jste reakci a připomínky a dostali jste je....už je jenom potřeba s tím něco udělat...
  • mimochodem prispevek ktery ma +1 líbí ma stejne dlouhou lištu jak prispevek ktery by mel 100+. to je blbost ne?
  • Nevím, jestli to nebude problém. Ta tlačítka asi budou oficiální loga společností, které si asi nemůžeš jen tak upravovat. Mi osobně nijak nevadí, už jsem si na ně zvykl...
  • Sice je to detail, ale vůbec se k tomu designu nehodí ty vaše facebook, twitter tlačítka! To je problém je udělat ve stejném stylu?
  • Nemám tušení co si hledal nebo co vlastně očekáváš od řešení na změnu stylizace.
    Ale Stylish sám používám, takže ten doporučuju a navíc většinou vyskakuje jako první https://chrome.google.com/webstore/search-extensions/web%20style ale chce to vědět co je css ono jestli hledáš něco co udělá úpravy tak nějak samo tak to nenajdeš.
  • Paulcz
    Nejsem si moc jistej, jestli ten vzhled někdy upraví a co jsem sledoval Fightclub tak zřejmě asi ne. Navíc k flegmatičnosti celého Games.cz.. takže nezbývá než vlastní editace přes nějakej skript. Chvilku jsem hledal, ale nenašel jsem kloudné řešení na změnu stylizace webu pro prohlížeč Chrome (pouze nějaké pluginy pro změnu fontu). Našel jste někdo něco ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit