Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pridavam se k prosbe o ponekud "mene zakulaceny" font alespon u nadpisu,dost to splyva i pres kontrast cerne a zlute a to je co rict
  • prosim zmente aspon ten font u tech titulku clanku. ja to fakt cist nebudu takhle-je to neprijemne a unavne
  • gimus
    Pohoda, nový vzhled příjemný. *4*
  • Dalsi den, dojdu sem, a ten po*ranej font fut neni jinej. Jako si to mam udelat ja sam prez stylish nebo co jako uz.
  • Chlapi líbí se mi to můžete zahrnout více věcí na android díky moc
  • Proč se nedá přepnout vzhled na variantu s bílým pozadím??
  • ach jo ... nemohu ani zareagovat na vlastní přízpěvek .... ten vykulený smajlík tam být neměl, nevím jak se mi tam dostal :D
  • Nevíte kam zmizela možnost reagovat na přízpěvek a hodnocení .. líbí / nelíbí? Že by se chystala nějaká úprava těchto prvků? Třebas návrat k +/- :). *8*
  • Ze vseho nejhorsi je jeste vetsi rozkouskovanost stranky na milion oken. Neprehledne a spatne se to cte. Font je ok,az na tu velikost,ktera vypada jako pro prvnacky. Monentalne je pro me prijatelnejsi mobilni verze
  • Eurogamer je rozkouskovany jeste vice nez Tiscali po zmene. Na Eurogamer jsem si nezvykl ani po letech. Diky milionu ojen je to neprehledne az hruza. A ted i tady. Za me velke minus za cely novy vzhled
  • Mobilni verze ma moznost jit do komentare primo pod clankam, ale tuhle moznost si musis nesmyslne rozbalit (na konci clanku je radek na ktery kdyz kliknes, tak se rozbali a ziskas radek s odkazem na diskuzi, proc se ale bali radek do radku, to sš me neptej). Funguje to tak dlouhodobe, ale momentalne je to rozbite, protoze me to z mobilni verze clanku posila na nemobilni diskuzi.
  • Re-design se povedl, působí decentně a zároveň funkčně.
    Ale za výběr fontů byste měli někoho (sami sebe ?) pověsit za koule do průvanu, tohle nebyla dobrá volba. Nadpisy vypadají směšně, texty se čtou špatně (v tuhle chvíli, kdy už napůl spím je ten rozdíl oproti standartnímu Arialu opravdu hodně znát, oči jsou namáhaný mnohem víc, než obvykle).
  • mne se to líbí, není treba tlačitko reagovat, kdo umí číst a myslet domyslí si na co ten ktery príspevek reaguje
  • stačí víc myslet, pak nemusíte žádat o pripomínky
  • I mně font titulků trhá oči. Jinak se mi ale nový design vcelku líbí.
  • ten Comic Sans je příšerný...
  • yuri.sidius
    Z počátku trochu šok, nejsem zrovna fanda změn *15* ale zvykl sem si rychle. Všechno zdá se funguje tak jak sem byl zvyklý a možná i lépe tak asi ok *3*
  • Jsem opravdu jedinej, kdo postrádá možnost přepnout si games na bílou variantu s černým textem?
  • peaNutz
    Font písma v nadpisech a hlavičkách je strašnej na to si asi jen tak nezvyknu. Taky písmo ve článcích je zbytečně velký a strašně ale strašně špatně se to teď čte. Celkově se mi špatně orientuje na stránce a i v komentářích. ( to ale může být tím že zvyk je železná košile). Každopádně jsem rád že to nešlo do větších designových apod. změn jsem v tomhle dost konzervativní a starej vzhled mi přišel geniální. ( minimálně to chce ale vrátit velikost písma, upravit font, a na komentáře si snad zvyknu ale stejně bych uvítal alespoň přiblížení jejich předešlému vzhledu)
  • Za mě super, jestli se nekomu blbe cte font v titulcich, tak to bude chtit asi brejle :) web je čistší a přehlednější. díky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit