Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • solomon.short
    Fonty jsou mi putna... ale ten úzký sloupec pro obsah je v době převážně širokoúhlých displejů výsměch
  • héj zmizelo líbí/nelíbí ... nebo mám jen ňákej bug?
  • Dpc kolik dni vam trva zmenit ten pos*aej font ? Nato netreba grupu programatoru.
  • Chim
    S jednodenním odstupem a snad i trochu s nadhledem to zkusím ještě jednou zhodnotit...
    1. Především oceňuji jen dvoubarevnou kombinaci žlutá-černá (ok, ještě bílá :) ). Tohle beru jako dobrý základ a určitě bych se toho do budoucna držel. Zvážil bych i úpravu ikonek (facebook, twitter... ) do nějaké jednobarevné (žluté podoby) a pokud by případný web-designer chtěl být hodně kreativní, tak i vytvoření nových emotikonů do diskuze (opět v jednobarevné žluté kombinaci). Každopádně nerozumím tomu, jak se někomu může špatně číst bílý (žlutý) text na černém pozadí. Pracuji na počítači víc 10 hodin denně, a pokud mi to nějaký program umožňuje, vždy volím černý skin který je na oči daleko šetrnější. Web games.cz čtu hlavně v noci a dívat se na bílé pozadí bych opravdu dlouho nevydržel.
    2. Font - fakt mě překvapuje kolika lidem vadí. Mě se naopak čte velice dobře, navíc je stylový. (opravdu to není comic sans, ale zřejmě dosisú. Celkově je vidět že ten font je vytvořený někým, kdo u toho myslel. Vzhledem na to, že má celkem 7 řezů tak bych zvážil využití i semibold nebo medium řezu u nadpisů.
    3. Pár chybiček hlavně u diskuzí, které už tu ale byli zmíněny:
    a) velké mezery mezi příspěvky, je tam pak dost prázdných míst a musí se hodně scrollovat.
    b) vpravo pod "Proč se registrovat" je spousta zbytečného místa. Dalo by se tam natáhnout diskuze, opět by nebyl nutný scrolling.
    c) není moc poznat, na které stránce diskuze se nacházím. Co třeba aktuální stránku diskuze zobrazit inverzně? tzn. žlutý podklad a černé číslo.
    d) nějak (nevím jak) pořešit nudlovitost příspěvků, pokud se rozjede diskuze a příspěvky mají víc jak 20 stupňů.
    e) zrušit omezení na počet odstavců, protože dál už nemůžu psát :D (ale toho by asi zase tapetováním zneužívali trollíci)
  • S tím fontem a velikosti písma se cítím jako důchodce.
  • jakubtomsa
    1. Nový font není spatně udělaný, ale čitelnost může být pro někoho, respektive spoustu lidí, diskutabilní. Navrhuji zalovit na google stylem "best free fonts 2013" atd. Některé jsou opravdu výborně zpracované a určitě tam něco najdete.

    2. Zamyslel bych se možná nad nějakým výraznějším oddělením (třeba linka) jednotlivých článků. Sice je mezi nimi větší mezera, ale stejně to celkem splývá v jednu dlouhou nudli. To je o vyzkoušení.

    3. Jinak kvituji snahu o celkové uhlazení celého webu. Pro oko jednoznačně příjemnější.
  • http://www.misantrop.info/redesign-smedesign/ :)
  • Jason_dinAlt
    Já se právě domnívám, že průměrného trolla (většinu) to odradí. Výsledek pak bude, že ubyde značný počet trollů. Samozřejmě ale platí, že žádná anti-trollí ochranan není stoprocenntí. Tvůj opačný názor ti ovšem neberu. Odpovídal jsem jen proto, že jsem měl pocit, že si mě nepochopil.
  • Asharak
    Font dost hustý, hustě namačkaný přesněji :D lepší by byl o něco roztaženější, ale jelikož to tak je na každém druhém webu tak asi nic no.
    A ten facebook design je děs, druhý sloupec dost široký. První sloupec s články hrozná nudle :D Po zvětšení na 125% celkem OK, až na ten font no.
    No a komentáře... navazující (reakce) by mohly být o něco menší nebo blíž k reagovaným.
    Jinak okay (up)
  • Kravicka
    Nahore v pravo, klikaci Nick s odkazem na profil.
    Tady v diskuzi mi to pise Prihlaste se i kdyz jsem prihlaseny ..pres FB.
  • charli.4
    Celková úprava je docela hezká, ale ten font je HROZNÝ...
  • Hodně se mi líbí možnost filtrovat si články jen pro PC. Kudos.
  • Rozumiem ti ako to myslis....lenze
    a) mesacna cakacia doba trolla nezastavi, ked chce niekto prudit, tak bude schopny si za ten den zalozit x falosnych account len aby mohol rypat
    b) ja sem fakt bezne prispievam tak raz za pol roka a ked uz , tak pri clanku ktory ma zaujima a zrovna pri nom chcem mat viac prispevkov....napriklad tento clanok.....cize by som sa teoreticky dnes registroval ale uz by som ti nemohol odpovedat......tak to by som sa na tu registraciu fakt vykaslal, ked mi neumozni podat nazor a argumentovat ZROVNA ked mam tak velku potrebu, aby som odpovedal, a aby som sa aj zaregistroval...? A je to imo pravidlo ktore novych uzivatelov/zakaznikov celkom odstrasi....
    OK, povies si, kaslat na moj nazor, ale zaroven sam pises, ze zapaleneho trola to nezastavi, tak naco je to potom dobre ?
  • V podstate je to v poradku, az na ten font. Skutecne ten rounded styl nesedi do celkoveho designu. Jinak dobra prace. Na cerne pozadi jsme uz zvykly..
  • Preco ked kliknem na "top" koment co sa ukazuje na hlavnej stranke pod clankom tak ma to nehodi presne na ten koment ale na last page? fix plz
  • Ten "rounded" font mi vzhledem k celkovému designu webu přijde jako velmi nešťastná volba.
  • souhlas, reklamy sou reklamy = nutny zlo. ale todle opravdu delal nekdo zadarmo. Je to hruza navic prace asi na hodinu. Jestli ten clovek za to neco dostal tak teda skoda penez
  • Jason_dinAlt
    Ono to bude asi fakt nějaké ukřičené děcko. Koho by jinak napadlo vzít jako urážku "modlení se k jednomu bohu"? To jsem ještě nikdy neslyšel. Každopádně pobavilo ! ;o)
  • No vidis a ja prispel jak panovi co delal adblock tak i games.cz...
  • Jedinému komu jsem přispěl je spasitel, který udělal ADblock... Reklama může být ale všechno s mírou... (To nezmiňuju jednou ten fail s tou kostkou nebo co to zas bylo....) BTW: Jenom reklama určitě je neudržuje...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší