Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A za to vsetko mozu zakony ktore su sto rokov za opicami, pretoze stari paprdi co ich schvaluju nemaju ani sajnu o digitalnej dobe.
  • posledni dobu se mi stava že mi na videu zmizne kurzror, dela vam to taky?
  • Zrovna jsem si pustil ten letsplay na Dooma 3 (už nevím od koho), pak Dooma 2 (FlyGun) a pak ještě nějaký další. Co maj teda společnýho je, že převážná část ještě ani nemutovala a evidentně jsou aj všici ze stejného kraje. Každopádně nevěřím tomu, nevěřím, že by se na to někdo díval. nevěřím tomu. Zvedněte ruku komu ty jejich kecy připadaj vtipný. To samý v bleděmodrm zahraniční "letsplejeři". Ti už jsou starší, takže nepůsobí jako homosexuálové, ale ten koemntář je někdy taky tristní. Opravdu se na to někdo dívá? A tím nemyslím jen proklikání pár úseků a desetiminutovej pohled na hru "jak se to vlastně hraje". Myslím zcela vážně, jestli se na tohle někdo dívá v kuse.
    • Neboj. Ti hošani moc dlouho nevydržej, protože maj tendenci krást auta a pak se v nich zabíjet. :-P
    • ne,,ja ne ale když ma naka hra zajima a rozhoduju se ji kupit najdu si na YT konkrektni lets play jak ta hra vypada atd.....a moje pritelkyne když slysi ty hlásky těch hošíků tak se me smeje a uz od dveri křičí ty zas koukáš na ty svy 15lety hošanky a vždy se tomu zasmejem,,,ale ted vazne ty lets pleye nejsou spatna věc napr.ted od vydani TW ROME2 sleduju pomalu každý den jak se ta hra vyviji a to by bez těch hošíků neslo *1*
      • já mám teda radši, když si hru můžu prohlídnout v klidu, bez nějakých keců, abych slyšel i zvuky. vždycky, když slyším "whats up guys whats going on", tak video automaticky opouštím, už jsem na to prostě alergický. před pár měsíci měl jeden pacholek exkluzivní přístup k updatu jedné hry a pouštěl livestream z hraní, ale nedalo se to vydržet, protože u toho tak šíleně gdákal, až to trhalo uši, spousta lidí si na něj naštěstí taky stěžovala, to mě aspoň trochu potěšilo *1* ještě mě štve, že si tam někteří přidávají obraz sebe, jak se u toho ksichtí a zaberou tím kus obrazu. nechci ale říkat, že všechny letsplaye stojí za prd, našlo se pár dobrých, problém je, že je internet zahlcený těmi hroznými. podle mě by bylo nejlepší, kdyby byla možnost mít ty hlasové komentáře jako přídavnou stopu, která by se dala vypnout podobně jako popisky
  • Black_Hand
    a vite co je nejvetsi gol? zatim tedy rumour, a pokud o tom nekdo sezenete vetsi info tak super. Creative Assembly (Total War serie) ma flagnuta vlastni videa k vlastnim hram na svym vlastnim kanalu.
    • K tomu ještě přidám jeden absurdní rumor - někomu prý na videu přistál copyright flag od THQ. Což je velmi vtipný, pač THQ už od ledna neexistuje *1*
      • Black_Hand
        jj, taky jsme na nej narazil :).
  • Prosim vas pekne. Ja delam hudbu, na YT jsem niic nenahodil. Ale chcete mi rict, ze by se mi mohlo treba stat, ze vytvorim sample, ten sample nekdo ukradne, ten nekdo potom mne narkne ze ja jsem zlodej a me zrusi ucet, anžto bych se mohl nejak branit? Popripade mne nejaka firma jeste zazaluje.... a co ja vim. Ona hudba to je taky neco. Kdyz si vezmete ze nejaka elektronicka skladba muze byt i ze 100 procent z corlych loopu navrstvenych pres sebe a upravenych. Je to ale i velkymi spolecnostmi tolerovano. No a hra je taky takovej sample a pak letsplayer s nim vyrabi film a tolerovano to neni. Vesmes- VSICHNI KOPIRUJEME OD VSECH UZ OD NAROZENI. Ve skole se ucime to, co nekdo pracne vymyslel........ To bychom se museli zblaznit. Je to o nenazranosti a v techto pripadech i o tom aby hraci temto spolecnostem vyjadrili to, co si o nich mysli. a pral bych jim, aby se jim to projevilo na trzbach a na zvysenem poctu seedů *16*
    • Ale je rozdiel ked sa v skole naucis nieco co vymislel niekto iny, alebo ked zlozis svoju vlastnu hudbu,das ju na YT a potom niekto pride,zobere ti ju,zacne ju vydavat za svoju,teba zazaluje, zobere ti videa a zacne na nich zarabat prachy...
      • jo jasne mas pravdu, ja jen ze v podstate celej nas zivotje nebo by mel byt o spolupraci nebo se vezme celej princip a jen se doplni, vylepsi. Myslenky...tak tam lidi rikaji to same, ale jinak... Ja si nejvic v zivote vazim vynalezcu, techniků... To pohodli co kolem sebe mame....Kdyz se podivam na veci kolem sebe, materialy... proste si jich strasne moc vazim a povazuju je za ty pravy umelce a celebrity, kteri nejsou videt a masy se o ne nezajimaji a velkou vinu na tom maji media. Uz me stve jak jsou vsude rozhovory, porady atd jen s umelcema- herci, muzikanti. Uz jich mam plny zuby. Klidne bych si poslechnul zivotni pribeh nejakyho genia od Intelu, kdyz jsme u pocitacu. Kdybych ja osobne mel dokumentarni ambice, sel bych touhle cestou. Neni jenom Steve Jobs. Anebo investigativni projekt o vynalezech, ktery jsou v sejfech, protoze by ten produkt prerusil neci zlatou zilu... Takovej projekt by ale zastavili driv nez by vzniknul. Hodne lidi uz melo betonovy botky, prestalo fungovat auto nebo se vysypali na chodniku.
      • a jde zjistit, jestli ten co tvoje video ma na svem uctu jede za penize nebo jestli neni do toho vydelecneho programu zapojen?
  • To by som sa ani necudoval keby zacala internetova "vojna"... Pride napr. spoplatnenie videi,prava na hudbu,videa a pod...Potom by prisla vlna nespokojnych ludi,rusenie stranok typu pirate bay,to by este len vysli na scenu Anonymouse :P
  • celoush
    Ideální chvíle pro konkurenci.
    • to je pravda. Ja byt konkurence tak v tento okamzik moji lide oslovuji ty nejvetsi uploadery a snazil bych se s nima domluvit pod jakymi podminkami odchazi. samozrejme, aby to brutalne vyhypovali proc u tech zlych nezusrtanou ani minutu a apel, aby je podporili ostatni. No a uz to jede. Mas pravdu, da se toho vyuzit slusne a udelat kolem toho brutalni halo. Pak si zaplatit clanky na nejctenejsich pocitacovych strankach- my jsme ti dobri a..... No ale abychom se nedivili, co vsechno googlu pres 5 dalsi spolecnosti patri. Jak Kellner. Ten taky vlastni kdo vi co, ale kazdej zna jem jeho 5 firem nebo kolik
    • Kedaro
      Jak dlouho konkurence vydrží, než se do ní pustí právníci.
      • Záleží na tom, kde bude mít servery. *4*
      • Myslis, ze od ted je konec letsplejum jako celkove? Ze od ted je to nelegalni at je to kde je to?
        • Kedaro
          Myslím, že to časem opraví, protože není možné aby se rušila i videa, na které mají ti tvůrci licenci. Někteří vydavatelé (jako ubisoft) situaci dokonce řeší osobně, stačí je kontaktovat.

          Takže jako konec to nevidím, jen tvorba klesne.
        • Uprimne licencni ujednani u hry jsem necetl dlouho.
  • Tohle je zase zničující pro mě --.> "46 tisíci odběrately". :P
    • pochlub se, ukaz nam sva videa prosim. Podivam se *3*
      • Myslím, že jsi nepochopil, kam jsem tím mířil. *4*
        • tak ted uz vim, ze ne :)
          • Ty seš vocas :D
  • Ohledne podvodniku s vypalnym. Proc neexistuje nejaky seznam podvodnych subjektu, ktery budou uzivatele znat a pokud nejake upozorneni prijde, budou uzivatele vedet odkud vitr fouka? Chapu, ze ve vysledku to nic neresi ale aspon neco. Dale nechapu proc YT neresi situaci, kdy dostavaji stovky upozornerni od uzivatelu, tykajicich se odvolani, ci jak to nazvat, kde figuruji porad ty same podvodne firmy. I kdyby menili nazev, zase se to nabalí. No chci rict, ze spis mi prijde, ze v tom ma google prsty a ze by pro ne nebyl az takovej problem se s tim vyporadat. Nejde preci o 20 000 firem. Maji filtry na kde co, tak proc nemaji par zamestnancu, kteri by kontrolovali situaci. Chci rict, ze rozhodne maji moznost aspon ty nejvetsi podvodniky oznacit. Dale by meli apelovat na uzivatele, nejakou prevenci atd. Ja jsem o tom doted nevedel, ale ja taky nepouzivam upload a uz vubec ne pro zpenezeni. Diky za vysvetleni- nick Black- , ceho se google spoluucastni. Kdyz si vezmete co vsechno google vytvoril, jake ma zdroje, kdo pro ne dela... prijde vam to jako neco, s cim by nemohl google bojovat? Proc tedy je system a zakon nastaven tak, jak je? Je to krajne podezrele
  • Je to celé... divné. Nejsem extra fanoušek lets playů, ale uznávám ho jako možnost rychle a snadno si vyhledat pasáž, která mě ve hře může zmást. Ocením to hlavně u starších her, protože hledat návody není tak snadné, jak se zdá. A pár jedinců dokáže s dobrým přednesem opravdové divy. Nedávnou jsem koukal na Prison Architecta a moc jsem se bavil.

    Nicméně si asi Youtube a ostatní moc neuvědomují, že takové video působí jako reklama. A to je přece z obchodního hlediska správné, nebo se mýlím?
    • Souhlasím, hledat návody to je fuška, ale zkusím trochu poradit, ikdyž jsem sám začátečník: otevřeš si google (www.google.cz anebo www.google.com pokud si troufáš) a do té bílé řádky nahoře napíšeš "název hry" mezerník (to je ta dlouhá klávesa dole na klávesnici) "návod" nebo "walktrough" - to jen pokud umíš anglicky, jinak to ani nezkoušej nebo se ti rozbije počítač!! Hlavně jestli se ti rozbije počítač neříkej svojí mámě že jsem ti to poradil já, jo?!!
      • Já umím anglicky výborně a "walktrough" jsem teda v životě neslyšel. Kde asi udělali namachrovaní soudruzi z NDR chybu? *3*
        • eStar
          Nikde, je to běžně používané slovo.
          • Myslím, že ne, Time. *4*
            • Na tuto debatu platí jediné - POZOR! VIDEO OBSAHUJE CIZÍ JAZYK!
              http://www.youtube.com/watch?v=QYw5fTfAftI

              :D
        • kto vie. Walktrough je uplne bezne pouzivane pre navod:) teda navod zmysle navod na hru.
          • jen jestli náhodou nemyslel walkthrough *3*
            • wiener, wiener, wiener, .. one wiener next to another wiener ..
            • nj myslel:) ale pravdu povediac som si ani nevsimol ze tam chyba h. holt grammar nazi vyhral:)
            • And wwwwweeeeee haaave the winnnnnneeeer! *1*
          • Myslím, že ne, Time.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit