Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přesně hlavně, že to vůbec vyleze na monitor *15* já si počkám rád. Před Vánocema bude zas tolik her, že to vyjde akorát hehe
  • 27. Ledna pro PC sa s tym uz mozu ist vy$r4t. Tiez som si to chcel kupit ale nebudem na nieco cakat 2 roky kym sa kretenom uraci to vydat.
  • Tak já si to chtěl puvodně koupit, ale teď po takové době se mi už nechce.
  • Jsem rád, že GTA V vyjde na nových konzolích a PC. Aspoň bude mít více lidí možnost si tuhle hru zahrát. To je podle mě pozitivní zpráva. Že bude PC verze později mi nevadí. Je tolik her, že si to čekání PCčkáři jistě nějak vyplní. Diskuze PC vs konzole je naprosto nesmyslná a hloupá. Žádná platforma není ta jediná správná.
    • Neb ten, kdož pochybuje o správnosti Bohem vyvolené platformy, ztrestán budiž v konzolovém pekle.
      • jasný ty pako v konzolovém pekle kde loupěž her neexistuje, probuď se *5*
        • Ne? Tak to je zajímavý , že koho jsem znal tak měl xbox či ps čipnuté většinou. Aji já jsem měl a měli vypálené hry tak mi tady nemel o loupeži. Dávám tomu několik měsíců kdy se xbox one nebo ps 4 čipne a neboj se že ne. Lidi si najdou vždy způsob aby nemuseli platit ;)

          Sám máš PC a v tom většinu věcí nelegálních tak radši zavři pusu ;)
          • PC mám v práci, na co se krčit u PC ještě doma, konzole v tomhle přináší bezkonkurenční pohodlí. Asi si nikdy nenavštívil Playstation Store co? Jinak by si zjistil že hru jako Last of Us (799,-), GTA5 (999,-) no prostě všechny hry co koupíš může legálně mít i tvůj kamoš (rodina) na druhé konzoli na druhé straně republiky, navíc můžete hrát spolu multiplayer každý pod svým nickem. Takhle se skládáme na hru za půl ceny už řadu let a hra jako GTA5 pak pro každého zvlášť vyjde jen na 500,-
            • Taky si koupím konzoli, ale jen díky tomu , že PC ojebávájí jak můžou takže mi nic jiného nezbývá , ale spíš to budu mít na single playery jako vždy , třebas last of us , gta 5 atd . Jinak nikdy nebudeš mít tak přesnou mušku a přesnost jak s myší ;) Měl jsem xbox 360 jak jsem psal a na tom bf 3 a než sem něco zaměřil to jsem měl na myši 2x zamířeno , Vidím jen jak předělávájí hry s konzole na PC , např The witcher 2 . Menu zbraní a schopností tam zustalo s konzolí takže jsi musel jak šašek najíždět do jakesi tabulky nebo co to bylo a vybrat skill postupně . Nebo jak tomu bylo u skyrim. To je stejně debata na dlouhé povídání . Jediné co me doopravdy bavilo byla FIFA s kámoši na to ten ovladač je fakt super.
            • Flopp: taky hraji převážně multiplayer a věř mě že na padu jsi stejně rychlí jak na myši. Znám dost PC hráčů co přešli z PC na konzoli kde hrají převážně multiplayerové FPSky a nemají důvod se znepokojovat. To že konzole brzdí vývoj PC je jasný, studia hlavně investují tam kde hráči platí a teče nejvíc peněz z prodejů.
            • Já si hry na PC kupuji už jen kvůli multiplayeru, občas si hru stáhnu, zkusím a když mě neoslní nekupuji.
              Na PC taky nemužeš hrát multiplayer pokud si hru nekoupíš . A jedině pak na neoficiálních servrech.
              Jinak pořád se dá konzole čipnout , nic není minulostí ;) . NEmám nic proti konzolím taky jsem měl xbox 360 . Ale nemám rád když tu někdo mluví o pirátsví , když sám poslouchá na youtube hudbu , stahuje filmy , stahoval hry než dostal konzoli a najednou má plnou hubu keců o pirátsví. Jinak nějaké pohodlí mám i u PC a určitě mám 100% výkonější PC než nějaké konzole které maji komponenty z roku 2012 , díky konzolím se vývoj PC zasekává jak jen jde . PC bude vždy víc pro multi player než pro single player hry. Nechápu proč vávojáři nedělají jen multi, viz world of warcraft , dota, lol , atd v tomdlenc nikdy konzole nevyniknou. protože než na tom rohlíku nebo co to je namačkáš něco nebo najedeš kurzorem na co chceš si dávno dead.
          • No ty se taky probuď, čipnuté konzole to je dávná minulost. Hlavně nešlo hrát multiplayer na kterým si většina konzolovích hráčů zakládá. Neudivuje mě že PC zloděj zná pouze konzolové zloděje *3*
            • Jinak konzolový zloděj (čipnutá konzole) byl většinou PC hráč co brečel po exkluzivních hrách na konzole, kterému na PC chyběly a proto byl offline na čipnuté konzoli.
    • gloryhunter
  • corfer
    Klidně v lednu, hlavně ať je to, pěkně prosím, na PC hratelné.
  • Nu což. Stejně v listopadu vyjde nový The Binding of Issac. To zas budou zabitý minimálně tři měsíce. *5*
  • Moji mili PCckari roztomili, psal jsem to sem uz kdysi a napisu to zase: zvykejte si :)
    • My uz sme na kvalitnejsie hry davno zvyknuty. *15* PS a Xkrabicu nechavame skolkarom.
    • Radši si počkám, než se nervovat na páčkovači s lacinou next gen grafikou
    • 2 měsíce často čekám na výrazné slevy na digitální distribuci, jenom některé novinky kupuju hned, takže pro mě žádný rozdíl. Pokud bude kamera i ovládání optimalizované na ovládání myš/klávesnice počkám si klidně dalšího půl roku než abych bezhlavě kupoval konzoli a pak si vyčítal další časové exkluzivity nebo čistě exkluzivity z té druhé, viz poslední kauza s tomb raiderem, na který si taky počkám, ale taky si počkají majitelé PS4
    • na co ze PC verze budou vychazet 2 mesice po vydani na "nextgen" konzolich? NO to se situace dost zlepsila!!! Ale to se samozrejmne dalo cekat kdyz nove konzole presli na X86
    • zvykli jsme si *5*
  • Nechápu co řešíte, za necelých pět měsíců bude GTA 5 na PC to je přeci skvělá zpráva ;-)
  • No aspon ma, to Xbonaci a PS4kari otestuju a dostaneme to hend aj s nejakym patchom
  • tohle co těd řeknu je možná trochu střelené, ale podle mně se situace nezmění dokud mi hráči neodložíme rukavičky a nezačneme uvažovat: Cíl:Způsob, dokud si to prostě nezačneme vynucovat, třeba Hacknutím Servéru EA za to, že zruinovali Command and conquer nebo dungeon keepera,tak se prostě nezmění nic, je nutno prostě přestat se ohlížet na společenskou morálku(Ea ji taky nerespektuje,Morálka říka poctívé peníze za poctívý produkt,né DLC a ojebávat zákazníky) kterou se my řídíme a oni né,a skutečně si jít za svým např Hacknout origin napsat proč jsme ho hackli, a jestli to nezmění tak to bude pokračovat,je prostě třeba uděřit na to co je zajímá,Penize, né jenom nekupovat nestahovat, ALE SCHODIT CELÉJ SERVER ZABRÁNIT OSTATNÍM Koupit jejich hry atd. prostě a jednoduše, tenhle Gandího styl protestu vždycky nefunguje,Tady je prostě potřeba né Gandhí ale Velká Francouzská revoluce(ano vím že se vymkla kontrole a byl potom několik let chaos,ale byly To Počátky republiky či demokracie, Počátky jsou vždycky krvávé,ale třeba první republika vlastně nepřimo čerpala právě z Velké francouzské revoluce.Bez ní by tady prostě nebyly Demokracie, ale jenom Monarchie.a tady je to podobně, dokud neakceptujeme že pro dosahnutí určitého cíle(v tomto připadě prospěsného hráčum) je potřeba použít brutální metody, tak se z místa nepohneme

    Než odsoudíte uvažujte,
    • Dobre pises akurat ze ta Demokracia je len iluzia.
    • Kdybych měl prachy tak koupím EA a Ubisoft a nechám je zavřít. A všechny steamy a originy a podobné nesmysly zrušit
      • Po vecernicku sa chod vicikat a spat.
    • Trochu? Myslim, ze trochu vic. *1*
      To je jako kdyby si chodil do tovaren porsche a nicil jim tam pres noc vyrobni linky a nechaval jim tam dopisy, ze maj ty auta delat levnejsi, jinak v tom hodlas pokracovat.
      Vazne skvely pristup. *1*
    • Miserius
      Takle uvažujou teroristi *15*
    • LOL, takhle jsem se nenasmal ani nepamutuju. Jdi do toho borce, nahekuj to vsechno a ukaz jim kdo je tady panem *1* *1* *1*
    • kdo ti dal pravo brat moznost volby ostatnim? Co takhle vytvorit vlastni model vyvoje, distribuce a hrani her a nabidnout zajemcum, hraci sami rozhodnou.......
    • Mato1987
      Internetoví revolucionári, aké melodramatické a smiešne zároveň :D
      Len by som rád dodal, že k herným sériam, ktoré EA "pochovalo" môžeš popri C&C sérii pripočítať kľudne Medal of Honor, SimCity, Sims a v neposlednom rade aj Battlefield.
    • flash789
      jednoznacne jsem pro hacknout Steam..navždy:)
    • Nejak nechapu jak to souvisi s GTA V...
    • A co konkrétně ti vadí?
    • Tafaraj
      Je tak :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit