Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Ted se můžu zas zasmát nad tím kolik bude povyku, pláče a rozmrzelosti " Blbej rokštár už zaše posunul vydání mé očeklávané hry" *15* *2*

    No a ted vážně, proč by měli Pccčkové brečet zapaří si tak jako tak a ještě třeba lépe sice se jím zadýchají stroje ale třeba budou mít spešl edici i s DLC které teprve výjdou na konzole. Nejsem nepřející a doufám že budou mít stejnou radost. Jako jsme měli mi jejich blízkých bráchové.
    *4* Takže nezbývá než zatnout zuby... a vydržet. *12*
    • A nebo budeme mit rok nehratelnej port s naprosto crippling DRM kteory si stejne budu muset cracknout i kdyz sem za tu hru platil, jako v pripade GTA4.... nevim jestli na to pamatujes ale GTA4 se nedalo hrat na nejvykonejsich strojich jeste rok po vydani.

      Nemam nic proti consolim, ale jsem PCckar, GTA hraju od jednicky a porad si pamatuju to drama ohledne "exkluzivity" trojky kdyz prisel sony s balikem penez.

      Muzes se zasmat, jsem tvuj typical butthurt PC user :)
      • Jack1947
        O GTAIV pc mi nemluv, to byla ještě kolik měsíců k láči. Crackovat jsem naštěstí nic nemusel. *4*
        • ja psychicky nezvladam steam a games for windows najednou... navic tusim ze to melo jeste rockstar social club :D

          to je to samy jak far cry3, tez jsem koupil a okamzite cracknul.... udontplay nechci!

          jedinou hru kteoru jsem koupil a nemusel hledat crack je witcher... protoze CDprojekt na mozek.
          • Jack1947
            Hmm, jenže pak ses ochudil o hraní MP a to je škoda ne (aspon officiálně).

            Steam? Games for windows chápu ty jsou ty tam ale Steam... na něm není tak moc špatného tedy pokud nejsi jako jeden místní expert Jejdasek pro něj je to to nejhorší co mohlo pc scénu potkat.
            • Na steamu samozrejme neni nic spatnyho, diky steamu jsem si zacal kupovat hry kdysi davno, nemam rad krabice takze mi nevadi platil "full prize" za digital.

              Myslel jsem ze mi vadi ze to mam na steamu a k tomu musim mit jeste windows live a rockstar social club.

              Vetsinou hry u kterych to jde si cracknu, kde chci hrat MP tak bohuzel nemam na vyber no :)
    • Zabijte to než to naklade vajíčka *7*
  • Morraw
    1. Skvělý obchodní tah, jak prodat nové konzole. A až to dojde na PC, tak už to bude mít stejně cca 80%+ hráčů koupeno a odehráno na konzolích.
    2. Pro mě osobně pozitivní zpráva. Poslední 3 měsíce jsou už tak nabité desítkami her.
    3. A nevím jak vy, ale potom jak dopadla IV, si stejně tu PC verzi "vyzkouším", než ji koupím.
    • Ristoro
      No vidíš, třeba já patřím mezi ty, kteří si konzoli nekoupí nikdy, ani kvůli exkluzivitě. Počkám si klidně do toho ledna, věřím že AC:Unity mě zabaví na dostatečně dlouho.
      • taky nemam rad konzole.... ale platit jim v lednu za rok a pul starou hru, to doufam ze k tomu rockstar pribali i dildo at si ho muzu narvat do riti a nemusi me rockstar soulozit jen obrazne ale i doslova.
        • super prispevek :D
  • mel jsem to predobjenany kdyz to melo vyjit na console..... mel jsem to predobjenany jeste ted kdyz to melo vyjit rok po consolich....

    ale ted... ted jim na to dlabu... nejen ze to piratnu ale jeste to budu seedovat, tohle je plivnuti do tvare PC hracum.... nechtej moje prachy.... tak je nedostanou
    • prave kvuli takovym jako ty (piratum) r* na pc hrace kaslou.
    • Kozy
      Ty jsi fakt exemplární příklad blbečka.
      • Protoze odmitam platit za rok a kus starou hru kterou uz maj consolisti dohranou, s tim ze je VELIKA sance ze port bude vypadat podobne jako GTA4?

        Fact radsi at z toho udelaj exkluzivku a na PC se vybodnou uplne, bylo by to lepsi nez tohle
        • kennyB
          Z tvejch komentářů mi krvácej oči, ty dospěláckej Pkčkáři *11*
          • @kennyB - tady se nekdo snazi byt edgy za kazdou cenu co? :)
            • kenny ma zas 5 prispevku pod sebou vsechny uplne nesmyslne vykriky do tmy.
              kdyz chces flamovat tak to aspon delej poradne, urazet jedince je hodne ubohe, je videt ze uz nemas nic cim bys velebil tu svou consoli.
          • Jack1947
            No ale pravdu, hoch zpola trochu má. To se mu nechat prostě musí.
            • kennyB
              Pravdu možná má, ale jestli jí bude podávat tímhle způsobem, stejně jí nikdo nebude vnímat *1*
          • Psychotic
            Snad jsi chtěl říct, že ti z jeho comentářů crvácej oči. Musíš s ním mluvit na jeho úrovni :-)
            • kennyB
              Omylem jsem napsal *1* Omylem jsi napsal i slovo "fact" *7*
            • Psychotic
              Tak si zas odvykni, jestli nechceš bejt za vola do smrti :-)
            • promin, jsem zvyklej psat cuntsole, ale prislo mi ze neni cilem myho breceni nekoho urazit, proto jsem tam omylem napsal C misto K.

              Jestli je tohle jediny co sis z myho komentare vzal tak v tom pripade je vse v poradku pac o tvuj nazor stejne nestojim :)

              nic ve zlym
    • kennyB
      Consolích??? *8*
      • flash789
        tal proc ne..kdyz někdo muze prznit angličtinu s cestinou dokupy zcela bezne, nejake conslolich nikoho uz nerozhodi..slova typu..vyfakoval, ownit, imho..atd se pouzivaj bezne a nikoho to nesere..je to hruza, ale holt nova doba a mladez urcuje směr internetove a posleze i normalni mluvy:)
  • Keyz
    Tedy nic extra. Podle keců, prostě lepší grafika. Nic co by hráč nemohl na PC anebo na nové konzoli vidět.

    Poškození vozidel asi bude stejně chabé a GTA IV zůstane nepřekonáno.
  • Ještě že máme na PC tuny jiných kvalitních her, které si můžeme hezky vychutnat v hezčí grafice a za nižší cenu. Času dost, až bude GTA V optimalizováno pro PC, na Steamu bude stat pod 10e *14*

    BTW, milí krabičkáři, nezapomeňte, jaká platform dala nejen této sérii život.. Ano bylo to PC saláti *5*
    • konzole = mash x button to win
    • Ristoro
      A vůbec, na čem by se vyvíjely hry, kdyby nebyly PC, to je prostě ta největší sranda :D. Bez konzolí by se pro mě absolutně nic nezměnilo, ale bez PC by chcípli všichni :D.
      PS: V podstatě jsem chtěl říct to, že pro PC by se bez konzolí nezměnilo absolutně nic (možná by vycházely konečně těžší hry), ale konzole by bez PC neexistovaly a tohle je fakt, který nevyvrátí nikdo. Až mi někdo naprogramuje hru na konzoli, potom to můžeme srovnávat.
  • Veskoslav
    Objednávka zrušena, počkám na vydání. Jestli to bude zprasené jako GTA IV na pc, tak to nekoupím ani když to opraví. Stahovat taktéž nemám potřebu. Pokud nějak normálně vysvětlí důvod odložení na pc, tak bych to i bral. Tady jde spíše o to, vytřískat z toho prachy ještě z nové generace konzolí a pak to vydat na pc a říct, že uvolní modovací nástroje pro komunitu, aby vypadali jako ti nejlepší. Nevím co si o tom myslet. Rockstar pravidelně ukazuje, že na pc jako platformu kašlou, tak proč jim ještě dávat peníze? Jak říkám, počkám na recenze ohledně verze na pc, pokud bude ve stejném stavu jako GTA IV a bude tam Rockstar Social Club či co to je, tak si hru nekoupím.
    • Tafaraj
      Mno ono stačilo mít na GTA IV odpovídající stroj a ne kalkulačku.... Jelo mi to pěkně i před patchem 1.0.4.0
      • Veskoslav
        Co to meleš zase s kalkulačkou? GTA IV byla zprasená až to bolelo a občas bylo naprosto jedno, jestli člověk má AMD, Nvidii či prosecory od Intelu či AMD. Jedno jestli 4 GB nebo 16 GB RAM. Hra prostě byla katastrofa, takže si ty kecy o kalkulačce strč někam;)
      • Keyz
        Hlavně bylo dobré mít 4 jádrové CPU. Pak to šlo dobře. A nenastavovat vše na max....
        Většina lidí to nastavila hodně a pak čumí, že to nejde. Přitom kdyby to dali na úroveň konzole v té době, tak to šlo většině. Dohled sice minimum ale šlo to...

        Jinak to ale má problém s optimalizací. Stíny otřesné a braly moc zdrojů. A vůbec, to moc zatěžuje i nový HW.
        • Jack1947
          Souhlas grafika zůstala na vytížení z polovině, při pokusu hrát MP mi hra napíše "něco ve smyslu - Sorry but youre machine isnt strong enough..." po patchích se to už jakžtakž dalo jinak asi bych top označil po MW2 za jeden z nejhorších kaufů poslední doby. Takže radši GTA V. na konzoli než takovýhle hnusný - hnusný port protože grafika u GTAIV. byla místama celkem hnusná.

          Tehdá jsem ještě Quad core neměl ale sprasit to neměli, PC hráči jsou pro ně vícemeéně jen nutné zlo povl kterému zalepí usta nedovařeným patvarem. ( Jsem hrdý na to že jsem konzolista, už kvůli tomuhle a jiným případům). *5*
  • Miserius
    Odložili to o 2 měsíce no, abyste se neposrali...
    • Veskoslav
      No nevím, ale listopad až leden jsou tři měsíce;) To jenom tak na okraj.
      • Tafaraj
        Od listopadu do ledna ......v listopadu to vychází.....tak pojď počítat se mnou po listopadu je.....1.prosinec...2.LEDEN
      • Miserius
        Pulka listopadu - pulka ledna = 2 měsíce... Chceš to přímo na dny?
        • Veskoslav
          Je to 70 dní. 70 dní=/=2 měsíce:-P Takže nemáme pravdu ani jeden:)
          • Miserius
            2 Měsíce a týden no
            • Veskoslav
              Jako jo, moje chyba s 3 měsíci, to není o čem diskutovat:)
  • GTA V je mi celkem ukradene, ale musim se smat nad temi drsnackymi recmi nekterych zdejsich pisalku, ze si to stahnou, aniz by si uvedomovali, ze ublizuji prave sami sobe.
    Pokud chcete vyjadrit nesouhlas s praktikami vydavatele nebo kvalitou hry, tak jejich hru NEKUPUJU a taky NESTAHUJU. Proc?
    Protoze, kdyz se vydavatel podiva na prodejni cisla a na pocty stazeni a uvidi, ze hra se moc neprodavala, ale na torrentech se tomu zvesela darilo, tak si nerene, ze neco udelalli spatne, ale ze se proste na PC nevyplati brat ohledy.
    Zatimco kdyby byly nizke jak prodejni cisla, tak i primerene nizke pocty stazeni, tak by je mozna trknulo, ze je neco spatne a mozna by se nad tim i zamysleli.
    Takze gratuluju, pristi GTA na PC uvidime treba s 3-4 letym zpozdenim.
    Ale hlavne, ze budete mit hrejivej pocit, jak jste jim to natreli. Fakt vtipalci tady. *1*
    • ehm. máš to blbě
      Hra není kupováná ani stahováná=o hru není zájem.
      Hra se nekupuje ale stahuje=Lidi naši hru hrají ale nechtějí za ní platit.
      Takže to máš přesně naopak.ono při větším piratství budou nějákou dobu zvyšovat ochranu,ale pak jim dojde, že to je třeba pravě kvuli jejich DRM, kdežto když si hru NESTÁHNEŠ ALE NEKOUPÍŠ tak si řeknou že není Zájem o tu hru.

      BTW kdyby konzole vubec neexistovali, tak by to bylo mnohem jednodušší,prostě nefungovalo by, že na PC se to neprodává,tak to tam neportnem, ale PC je jediná platforma,Pokud uděláme nějákéj PR pruser, tak se mužeme jít klouzat,protože lidi budou hru pirátit protože je dobrá,ale protože jí děláme my tak si ji Nekupuji,no a to by vedlo k mnohem více firmám typu CD projekt a mnohem měné firmám typu EA

      BTW2 než můj přispěvek odsoudíte tak o tom uvažujte
      • A jakej je v tom pro vydavatele rozdil? Pokud se hra neprodava a nestahuje, tak to pro vydavatele znamena, ze to nema cenu se s pc verzi delat.
        Pokud se hra neprodava a i pres vsemozne ochrany stahuje vesele, tak to pro vydavatele znamena to same a navic si reknou, ze hra jako takova je dobra, tady tedy chyba nebude.
        Jenze zapominas na jednu skutecnost, o cem to tady cele je. Tedy kritizovany pristup Rockstaru k pc hracum.
        A jak jinak jim dat najevo, ze se nam to nelibi? NEStAHOVAT, NEKUPOVAt
        Pokud se hra nebude prodavat ani stahovat, zatimco jine hry v ramci beznych pc intenci stahuji a prodavaji tak nejak normalne, zatimco o jejich hru neni zajem, tak se mozna nad tim alespon pozastavi, proc tomu tak je.
        Coz se ovsem v pripade veseleho pirateni nestane, protoze to bude klasika jako u kazde jine hry.
        • tohle co těd řeknu je možná trochu střelené, ale podle mně se situace nezmění dokud mi hráči neodložíme rukavičky a nezačneme uvažovat: Cíl:Způsob, dokud si to prostě nezačneme vynucovat, třeba Hacknutím Servéru EA za to, že zruinovali Command and conquer nebo dungeon keepera,tak se prostě nezmění nic, je nutno prostě přestat se ohlížet na společenskou morálku(Ea ji taky nerespektuje,Morálka říka poctívé peníze za poctívý produkt,né DLC a ojebávat zákazníky) kterou se my řídíme a oni né,a skutečně si jít za svým např Hacknout origin napsat proč jsme ho hackli, a jestli to nezmění tak to bude pokračovat,je prostě třeba uděřit na to co je zajímá,Penize, né jenom nekupovat nestahovat, ALE SCHODIT CELÉJ SERVER ZABRÁNIT OSTATNÍM Koupit jejich hry atd. prostě a jednoduše, tenhle Gandího styl protestu vždycky nefunguje,Tady je prostě potřeba né Gandhí ale Velká Francouzská revoluce(ano vím že se vymkla kontrole a byl potom několik let chaos,ale byly To Počátky republiky či demokracie, Počátky jsou vždycky krvávé,ale třeba první republika vlastně nepřimo čerpala právě z Velké francouzské revoluce.Bez ní by tady prostě nebyly Demokracie, ale jenom Monarchie.a tady je to podobně, dokud neakceptujeme že pro dosahnutí určitého cíle(v tomto připadě prospěsného hráčum) je potřeba použít brutální metody, tak se z místa nepohneme

          Než odsoudíte uvažujte,
          • Oni Tě pustili z ústavu? Kde máš prášky?
    • at radsi GTA na PC neni vubec, mluvim jen za sebe ale nejsem zvedavej na jejich shitport rok a pul stary hry.

      kdyby z toho udelali exkluzivitku jen pro console, bude to mensi nasrani nez tohle.
    • Psychotic
      Takhle funguje každý začarovaný kruh. Nesnáším je, protože mi dělají X, tak jim jako pomstu udělám Y, což je jen utvrdí, že si X zasloužím, což znamená že budu dělat Y ještě víc...

      V tomto případě je X vydávání zmršených portů a Y pirátění. Ale taky může X být drobná kriminalita a Y diskriminace nebo X otravné průvody Prahou a Y blbé kecy na internetu... nebo desítky dalších věcí.
      • Presne tak. Bohuzel se tahle situace asi jen tak nezmeni v dohledne dobe.
    • To že si hru koupíš, tím nic nezměníš. Vydavatelé budou pořád vidět pc platformu jako tu stojící někde vzadu a pořád budou hry vycházet se zpožděním a nebo porty her, které se nedají hrát (Dead Rising 3, zdravím Capcom)
      • Ano, pokud budou prodejni cisla porad radove za konzolemi, tak pro ne PC bude okrajova zalezitost.
        Je to prece naprosto logicky krok, nejsou charita.
        Vazne nechapu nektere lidi, ze tohle vydavatelum vycitaji. Z jejich strany je to logicky usudek, bohuzel.
        Na konzolich jim to proste sype vic a to je fakt s kterym nic neudelas.
      • Paulcz
        PC nestojí někde vzadu. Jde jim jen o optimalizaci zisků, zatímco na PC trhu existuje konkurence na poli HW a SW tak u konzolí to mají pod kontrolou, prostě se nemusí s nikým moc dělit a mohou lépe cílit marketing apod.
    • myslim, ze je to uplne jedno
    • Je to i o přístupu RS k PC. Vezmeme si například třeba GTA IV. GTA IV měla hroznou optimalizaci, Games for Windows bylo zkrátka zlo a SecuROM byl stejně k ničemu. Lidi si radši stáhli crack, než aby museli furt do mechaniky dávat CDéčko.
      • A myslis, ze by optimalizace GTA IV na PC byla stejne zpackana, kdyby se prodejni cisla pc her temer rovnala tem na jedne z konzoli?
        Ja myslim ze ne.
        Kdyz na nejake platforme neni moc perspektiva velkych vydelku a presto se rozhodnou tam nejaky titul prece jen vydat, tak se da ocekavat, ze moc financnich prostredku do toho nebudou vrazet.
        Zacarovany kruh.
        A pc hraci si za tuto situaci muzou bohuzel sami.
        Samozrejme jsem daleko od toho tvrdit, ze co pc hrac to pirat, jako nekteri zdejsi konzolovi fanatici radi pisi.
        Ale tohle "trestani" vydavatele tim, ze si hru stahnu je proste hloupost a nefunguje to.
        • jako nic proti, ale co se tyka zacarovaneho kruhu ... ja jako zakaznik prece dop..dele nebudu kupovat shitni zbozi, abych dokazal vyrobci, ze mu stoji za tu namahu (a penize) delat ho kvalitnejsi ..... to by se totiz na to tak nejak z vysoka...vis co....
          • A psal jsem snad nekde, ze si mas kupovat produkt, s kterym nejses spokojenej? Ja psal, ze si takovou hru nemaji hraci ani kupovat a ani stahovat.
            To stahovani jakozto forma "trestu" byla hlavni myslenkou meho prispevku. Mozna si to skus precist jeste jednou. *3*
            • A v cem by tato situace byla jina, nez kdyz uvidi, ze o hru sice zajem je, ale stejne nejsou ochotni za ni platit? Vysledek je stejny --- PC je pro nas mrtve/okrajova zalezitost.
              Pokud by se hra moc neprodavala a ani nestahovala, zatimco jine a zanrove podobne hry ano, tak by se treba zamysleli nad tim, proc tomu tak je. At uz jde o kvalitu samotne hry nebo pristupu k hracum.
              A mozna taky ne, jak rikas, ale sance na to, ze se alespon zamysli tu je, na rozdil od situace, kdy se vesele pirati a prodeje nikde.
            • a ja rikam, ze to nic neresi...protoze ty sice usuzujes z toho, ze kdyby se hry prodalo malo (a zadna se nestahla) ze se vydavatel chytne za nos a rekne si...,,sakra musime ji udelat lepsi,, .... jenze vydavatel si rekne .... ,,hmm tak PC je mrtve a nikdo (v porovnani s konzolema) tam u o hry nestoji,, kasleme na to.
        • Ano, ale to že vyhodili celých 200 000 dolarů za zbytečný SecuROM, o tom ty jistě nic nevíš.
          • A proc myslis, ze ho tam dali? hmm?
            To, ze je to zbytecnost, ktera nic neresi je vec druha. Nekteri vydavatele na to uz prisli, ze tyhle ochrany nic neresi, jinym to musi teprve dojit.
            To nemeni nic na tom, ze by to tam nervali, kdyby je k tomu piratstvi nedohnalo. A treba by tech 200 000 vrazili prave do te optimalizace.
  • Přestaňte brečet, můžete být rádi že GTA5 vůbec na PC vyjde. Většina PC hráčů hru stejně nekoupí ale ukradne, se divím že Rockstar vůbec na to přistoupilo.
    • Tafaraj
      Podle sebe soudíš ostatní ?
    • Přesně tak, jak to říká kolega nade mnou. Nechci to sice říkat na plnou hubu, ale skutečně toto je špatný přístup od RS. Naprostá ignorace PC. Například Red Dead Redemption nevyšel na PC vůbec, přestože zájem byl, GTA IV měla katastrofální optimalizaci a teď jedna z nejočekávanějších her má vyjít na PC až někdy v lednu 2015.
    • Paulcz
      Tentokrát tam Rockstar nemůže implementovat Games for Windows, tak si to třeba i někdo koupí :)
      • Paulcz
        Pamatujete ? :D Tehdy ještě ne moc provařená scénka s Hitlerem :)
        "It will also requires Games for Windows, Adobe Flash, Internet Explorer, SecuROM and the Rockstar Games Social Club application to be installed" :D - https://www.youtube.com/watch?v=0G77tGFFWEI
        • Ty seš můj člověk. :D Legendární video.
    • nic jinyho si stakovym pristupem k zakaznikum Rshit nezaslouzi
  • Zajímavé je taky to, že podle oficiální podpory k žádné změně nemělo dojít.

    http://www.gta.cz/data/gta5/_novinky/2014/pcverze/odlozeni-gta5-senekona.jpg

    Zpráva říká, že hra měla na PS4, XO a také i na PC vyjít ještě tento rok, tak jak je to psané v traileru. PC verze však tento rok nebude.
    • Tafaraj
      A to nás ujišťovali, že žádná změna ve vydání není.. Mno jo, R* je asi ženská...nikdy neví jak co chce :))
      • Jediný, kdo náš ujišťoval, byly weby, které tuto informaci masivně šířily. Jinak by asi tato malá zpráva upadla do zapomnění.
        • TubewayArmy
          Oficální rockstar podpora ještě minulý týden ujišťovala, že k žádnému posunutí nedojde. Můžeš si to u nich dohledat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit