Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mně se to zdálo jen nějaký divný :)
  • Milý Péťo, asi málo čteš a nebo jen weby v češtině, případně zahraniční s google překladačem. A nesnaš se pořád mluvit za všechny, když ti je po ostatních hovínko, ju ...
  • OMG jakej anonym... to, že máš za nickem mailovou adresu z tebe nedělá "anonyma"? Mluvíš tady pořád cosi o nějakým zvracení a přitom finální produkt nikdo ještě nemá. A docela dost pochybuju o tom, že jsi vůbec zkusil i tu stávající verzi. Samozřejmě pokud blinkáš i ve vlaku, tak máš smůlu. Ale to není chyba OR, ale tvýho těla.
  • Jack1947
    "kecal " Ten porad jenom kecá. *4*
  • Žádnou osobní zkušenost nemáš. Z toho, co si napsal, jde vidět, že si žádný OCULUS nezkusil.

    Já jsem informace zjistil z dalších herních webu, které měly zapůjčený OCULUS na recenze. Nenašel jsem nikoho, komu by bylo dobře. Všem bylo tak špatně, že už to nikdo znovu nechtěl zkoušet. Najdeš to lehce na Googlu. Dokonce i tady na GAMES v jednom fightu, kde o tom mluvil Vávra, který to taky zkusil a bylo mu z toho blbě.
  • A co třeba http://www.alza.cz/search.htm?exps=Oculus *3*
  • I dment jako ses ty, by moh pochopit, ze pokud chci neco prodavat, musim to taky nejdriv vyrobit ... a jaksi nic takovyho neexistuje. A od vyroby k prodeji je minimalne rok.
  • nemusim koukat na internet kdyz mi tu lezi na stole , zadna bolest hlavy ani zvraceni... ale evidentne se nema cenu dohadovat , ja vychazim z osobni zkusenosti a ze zkusenosti mejch znamejch co to meli na hlave , ty vychazis z videi na youtube ...
  • Tilwaen
    Vždyť na něj také reaguješ *4*
  • Jack1947
    Strasne zavidim ze se nepozrvracim pri hrani, nebude bolet hlaba btw reakce na post nademnou kdyby nekomu unikla pointa *3* . Nesouvisi s tim nic , je to muj nazor... jo a konzoli mam cece a brzo lowend pc taky takze ses vyjimecne trefil mil ANONYME.
  • Nasaď si sluneční brýle a mazej z diskuse když to nepobíráš :)
  • Tak to pěkně kecáš, jde vidět, že OCULUS nemáš... Podívej se na internet, všeichni, co to měli zapůjčené na recenze, tak všem bylo blbě. Nemluvím o bolesti očích, to nikdo ani nezmiňuje. Tady o nesnesitelnou belost hlavy a pocity na zvracení.
  • omg, dal jsem reagovat na "venoida" ...
  • To je ale tvůj problém, že máš malou představivost *3*
  • Ale tohle bude platit jen ze začátku. Podle toho co PL naznačoval, tak se vše bude ovládat přímo ve 3D. Což zřejmě znamená, že dostaneš rukavice na ruce, který přenesou pohyb ruky a prstů do 3D scény a tam budeš všechny ty tvoje funkce zapínat, vypínat atd. přímo v kokpitu, přístrojové desce ...
  • Nechcou se mi pročítat všechny tvoje nesmysly, ale vzhledem k tomu, cos předvedl v těchto pár větách, tak musíš mít buď konzoli a nebo low-end PC a tak prskáš okolo sebe, protože ve skutečnosti závidíš, že ti to tvoje máma, nebo ty sám, nemůžeš pořídit *3*
  • Sakra, na Miror's Edge by mal niekto spraviť plnú podporu, to musí byť pecka vidieť to pri hraní v reálnej mierke *4*

    http://youtu.be/pVdZh03ju6U
  • Tilwaen
    Jiná verze článku, než který jsem četla někde jinde, ale shrnuje to samé: http://allthingsd.com/20131017/oculus-rift-will-be-a-no-motion-sickness-experience-with-4k-display-ceo-says/

    Na to, že jsem ty údaje tahala z paměti po třech měsících, to nejsou zas takové dezinformace.
  • Aha, ja som to asi blbo pochopil *4*
  • Jak že nie Arma? Arma je jedna mála FPS, ktoré podporujú TrackIR, tzn. otáčanie i nakláňanie, nech mi nikto netvrdí, že sa to nedá upraviť na OR?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit