Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XorxoxTalarius

    DLC vypada pekne, je skoda ze se to takhle podelalo, docela mi je Warhorsiho QA i lito, jelikoz, jak uz to tak byva, je to zkratka blbost ktera se prehledla, nebo nikoho z tymu ani nenapadla.

    Tak snad se pouci a priste si daji vetsi pozor :)

    Kazdopadne jsem rad ze jsem se nespletl v tom ze Vavrahejtri prejdou z "je to zlodej" okamzite do "je to lempl", ikdyz za tohle skutecne nemuze a je to ciste vina QA.

  • triptich

    je mi ľuto, že hra trpí. nápad, poňatie, spracovanie, všetko vyzerá
    veľmi dobre a nádejne. možno by stačilo lepšie komunikovanie v smere
    štúdio -> hráči. v bohatom otvorenom svete človek pochopí, že nejaký bug ujde. nahnevá, ale dobrej hre to človek tak nejak odpustí (predpoklad, že štúdio problém odstráni v najkratšom možnom čase)

    na strane druhej... vávra rozhadzoval kritiku a nakoniec pobabral vlastnú hru, resp. ju vydal v rovnakom stave, ako ostatní, na ktorých kydal. karma je zdarma. i keď pochybujem, že má dosť sebareflexie, aby si to priznal, že nie je o nič lepší.

    P.S.: KDC nehrám, nevlastním, zatiaľ nezájem o hru ako takú.

  • Českej Molyneux.

    Naslibovat a navykládat jak by to udělal líp než ostatní umí o sto šest. Ale skutek utek. Hlavně že se divil, že má na takovýto projekt problém sehnat investory. No aby ne. Ani nejsou blbý a určitě ne nedmítali kvůli absenci draků.

  • XorxoxTalarius

    Asi maji prilis mirumilovne QA a tak je holt nenapadlo vrazdit vsechny na potkani :D

    Ale zase to neco vypovida o tech kterych se tento bug tyka :D

  • Carnage666

    Divim se, že tu není ten zastánece KCD co je v každý koment sekci kde se hra řeší. Jinak tohle DLC jsem ani nekupoval, prostě mě nezajímají trable Ptáčka.

  • Lukass

    Vavra u me hrozne klesl,  to je kaspar jak vsichni ostatni.   Cest vyjimkam jsko CDPR

  • maros.goc

    wow len rozbite? :O tak to je pohoda, potom je Vavra stale king, ktory si dokaze obhajit svoju dizertacnu pracu na temu "Skyrim" kedykolvek, pretoze on take zle hry nerobi

    /irony off

  • Kupoval jsem ARMA 3 předem a byl jsem naprosto spokojený. S nějakými nedodělky jsem se vyrovnal, bavilo mě i vidět implementaci změn. Je to spíše o tom, jestli chci dokonalý zážitek (pak se mi obvykle vyplatí chvíli počkat, především u her s otevřeným světem), nebo jestli jsem schopný nějaké mouchy odpustit.


    Tady šlo samozřejmě o pořádnou masařku :).

  • Za 5 let si to koupím a věřím, že to v nějaké ucelené a opatchované kolekci bude super zážitek, jen nechápu ty kaskadéry, kteří testují pro vývojáře nové hry a ještě za to platí exkluzivní cenu. Jo, jo, marketing a hype je mocný. Jenom proto že to běží všude a hraje to každý druhý youtuber to přeci honem nepoběžím koupit. Nic mi neuteče, navíc her je hromada a času spíš míň. Jednou si to rád zahraju, ale v blízké době to asi nebude. Jsem rád, že jsem se teď na gogu nenechal zlákat, co jsem četl, tak je to stále ještě rozbité jak Dukla.

  • ucho

    jako WH nechápu. zjevně jim tam nefunguje QA oddělení. problémy mají od začátku a pokud jsou schopní vydat DLC s takovým bugem, tak prostě nefunguje správně, protože už v počátcích měli udělat vše pro to, aby minimalizovali výskyt nových chyb. to se zjevně vůbec nepodařilo a tedy pořád něco dělají špatně.

    a ne, tohle nejde donekonečna omlouvat příliš mnoha možnostmi, které nejsou schopní otestovat. tohle je strašně poškozuje, a naprosto zbytečně. už v době vydání mohli udělat mnohem lepší první dojem. je to děsná škoda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit