Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem pobaven, na jak nizkou diskusni uroven se dokazali dostat trolove jako Veskoslav (alias Smrt), Robotron, jejich novy zdatny pomocnik Wallet Warrior a v mensi mire i dalsi. Jsem pobaven jejich primitivni touhou a nizkymi zpusoby celemu svetu vysvetlit, jak moc je ty nove konzole trapi a jak jsou vydeseni jejich uspechem. Jsem pobaven jejich neschopnosti pochopit, proc ty proklete konzole jsou tak uspesne, kdyz prece PC je vykonnejsi. Jsem pobaven jejich neschopnosti pochopit, ze vykon platformy je marginalni, ze pro uspech her a cele platformy neni podstatny, naopak ze muze byt i kontraproduktivni.

    Jsem pobaven tim, ze nechapou, ze nextgen konzole jsou vlastne velmi vykonne, mozna ze dokonce az zbytecne moc, protoze pro vyvojare neni klicovy maximalni dosazitelny vykon, ale ten minimalni, na kterem jeste hra musi fungovat. Ten je rozhodujici pro design her. A proto je vykon konzoli potreba porovnavat ne s top pc, ktere ma zlomek hracu, ale s low end hernimi pc, s kterymi vyvojari musi pocitat. A k tomu je potreba pricist i dalsi aspeky, jako napr. ten, ze TV nejsou tak narocne na technickou uroven zpracovani jako monitory, takze stejneho dojmu je mozno na konzolich dosahnout s nizsimi naklady. Nebo ze moznosti optimalizace her na konzole jsou diametralne lepsi nez na PC. Jenomze o tomhle pc fanatici nejsou ochotni a zrejmne ani schopni premyslet a brat to v uvahu.

    V dusledku toho je zabyvat se hrubym vykonem konzoli a srovnanim s PC blahove a nesmyslne. Hejtovat kuli tom konzole je projev cirocire hlouposti. Ostatne, porovnavat herni platformy podle vykonu a od toho usuzovat, ktera z nich je lepsi, je samo o sobe projev stupidity. Vynikajici hry vznikaly a vznikaji na mnohem slabsich platformach, nez jsou soucasne konzole, o tech nextgen ani nemluve. Takoveho porovnavani se dopousti jen primitivove, kteri jinak herni platformy ani porovnat neumi, protoze to uz vyzaduje znalosti a premysleni. A z toho pak prameni ono nechapani, jak mohou byt ty konzole tak uspesne a vice ci mene skryvana nenavist vuci nim i jejich uzivatelum. Nastesti se jedna jen o hrstku slabomyslnych primitivu.
    • vlastik.plaminek
      ad první odstavec-oblíbenost: uživatelsky jednoduchý a blbuvzdorný přístroj, který dokáže obsluhovat i malé děcko nebo totální idi*t a u kterého je jediným rizikem nechtěné vymazání uložených pozic.
    • TheGGG
      Ten muž se vyzná.
    • Asharak
      Jen mi teda řekni, proč nejsi pobaven z těch, co hájí výkon konzolí tím, že jsou výkonnější :D
      Tl;dr
      Co když je tématem výkonový rozdíl? Jak s tím souvisí odpověď: výkon tu není důležitý?
      • Z tech jsem prece pobaven taky, treba ve flamewar PS4 vs XBox One.

        Pro uspech konzole a nalakani hracu neni vykon dulezity, uz mnohokrat v hernim prumyslu zvitezila slabsi herni platforma. To je proste fakt, na ktery mnozi zapominaji.
    • Nedalo mi to nezapojit se. Myslim ze nejde o hate konzoli jako spis hate toho, co tu pises. Pokud jsou nove konzole az moc vykone takmi prosim te vysvetli, proc museli turn10 tak silene downgradovat forzu pred vydanim? Podivej se jak vypada pCars na pc, to je graficky uplne jina liga a nebo Asseto Corsa kde mas navic promakanou fyziku a laserem scanovane trate.
      • Proc to udelali se musis zeptat jich samotnych. Bud meli spatne informace o parametrech xboxu, nebo nemeli cas na optimalizace, nebo ho jednoduse spatne udelali a byli natlaceni do predcasneho vydani. Ale tvuj dotaz se opet nese v nepochopeni toho co jsem napsal. Podivej se, jake paradni a uspesne hry behaly na PS3. Podivej se na obrovsky uspech Gran Turisma. Budou tebou zminovane hry take takto dobre a uspesne? Co vim, tak pCARS vyjde i na nextgen konzolich a dokonce i Wii U. Takze tahle hra sama o sobe zadny extremni vykon nepotrebuje a jestli bude dobra, to se teprve uvidi. Mne ta hra nezajima graficky, to je jen pozlatko, ktere mozna pritahne masy, ale jaka bude herne? Bude zabavna? Bude ji napr. provazet soutez jako GT Academy?
      • Asharak
        Naštěstí museli všichni vydat hry hned jak vyšly konzolo, takže na to spíš neměli čas než že by to nešlo, třeba Ryse na tom bylo výkonově skvěle, ale utrpěl spíš gameplay žejo.
        • Jack1947
          Launch se uspechal, nejlepsi legrace je ze zato budou hlavne "biti" ty ovce co museli mit vsechno hned. *3*
      • Jack1947
        Spis konzole uplne tak nevychatali s optimilizaci a o Pcars nemuzes ani uvazovat respkt o technicke strance a vseho na max detaily Konzole se potrebuji vypracovat a poradne zajet pak snad splni to minimum k cemu byli predurceny ( ze to byla ohromna ostuda a je je zase na jinej clanek.) *4*
    • Sice jsem mistni plodnou studnici mouder necetl, ale vzhledem k zpravidla temer totoznemu prubehu pod podobnymi clanky, ani nemusim.
      Je vskutku pametihodne, ze jsi tak moc pobaven, stejne tak, jakoz i ja jsem pobaven vetsinou tvych moudrych perel, kterymi nas tak obstastnujes.
      Uprimne jsem pobaven tvou vecnou snahou schovavat se za fasadu nestraneho, nezainteresovaneho, objektivne smyslejiciho, zkuseneho a moudreho diskutera a tvou chrabrou snahou potirat zlo v podobe mistnich fanatiku, pricemz jsi snad ani nejses vedom toho, ze sam jses jednim z nich, pouze kopes za opacny tym.
      Nejsi o nic mene fanatikem s tuneloidni vizi, nez-li predator, GGG, dokturek a jini mistni geniove. Pouze to skryvas za pozu radoby objektivniho pozorovatele, ktery je nad veci.
      A mozna nejvice me pobavila pasaz, kdy zminujes nejistotu/strach mistnich diskuteru z uspechu konzoli, pricemz svym prispevkem si predvedl stejnou miru nejistoty, kdyz mas takove nutkani vsem vysvetlovat, jak na vykonu nezalezi, ba dokonce, ze nove konzole jsou vlastne strasne vykonne.
      Spetka sebereflexe a hrst soudnosti, by jsi jiste mohl upotrebit ve svem jinak temer dokonalem osobnostnim profilu. *3*
      A pevne se trimam nadeje, ze priste nezapomenes zminit svou, dnes uz temer legendami opredenou, perlu moudrosti "PC je vice uzavrena platforma, nez-li konzole"
      Pac a pusu, B.
      • Ano, PC platforma je v nekterych smerech uzavrenejsi nez konzole. K dobru to davam ale jen tehdy, kdyz nekdo basni o tom, jak je otevrena.

        Troufam si tvrdit ze jsem objektivni a ze nekopu ani za jeden tym, protoze jsem si vedom vyhod i nevyhod jednotlivych platforem a ani o jedne si nemyslim, ze je dokonala a ve vsem lepsi, nez ty ostatni. Vzhledem k tomu, ze jsem ve sporu s pc fanatiky, ps fanatiky, xbox fanatiky i nintendo fanatiky, tak jsem si svou objektivitou pomerne jist.

        Nesnazim se ve zdejsi diskusi potirat zlo, jen jsem upozornil na jeji primitivnost a predevsim hloupost a nesmyslnost samotneho jadra sporu.

        Ano, na vykonu nezalezi. To neni projev nejistoty, ale vysledek znalosti jak historie herniho prumyslu, kde casto vitezila mene vykonna platforma, tak dlouhodobe zkusenosti s ruznimi hrami a to i v ramci jedne platformy. I na samotnem pc je par starych her, ktere bezi na mohem slabsim hardware nez maji dnesni konzole, jsou dodnes neprekonane. Ukazuje to indie scena, ktera produkuje skvele hry, ktere pritom nepotrebuji zadny vysoky vykon a bezi i na velmi slabych sestavach. A ano, v kontextu skutecnosti, ktere jsem uvedl, jsou nextgen konzole velmi vykonne.
        • Vyrok znel ,ze PC je uzavretejsia platforma ako konzole ;-) Ty si jeho autor a smialo , smeje sa a bude sa smiat na nom vela ludi. Nesnaz sa ho zlahcovat ty, ze ''v nekterych smerech''....v ziadnm smere nie je PC uzavretejsia platforma ako konzola, v ziadnom.
          Uved jediny priklad. Nezabudni...platforma PC, nie oblubeny steam trolling.
          • Ano, pc jako herni platforma je v nekterych ohledech uzavrenejsi nez konzole. Tupa ovce se tomu muze smat, inteligentni clovek se nad tim zamysli. Uzavrenost se projevuje omezovanim hracu. Hraci jsou na pc cim dal tim vic omezovani a to mnohdy vice, nez hraci na konzolich. Jedno z nejvetsich omezeni je nutnost byt trvale nebo docasne online. To se tyka napriklad vsech her zavislych na steamu, ktry zavadi i takove omezeni, jako region locky a podobne, kdysi davno na pc platforme nemyslitelne. Projevuje se to ale i u dalsich her, hezky je to videt u multiplatformnich her, ktere maji k dispozici jak pc hraci tak konzolisti a na kterych je videt vetsi omezeni pc hracu. Krasny priklad je treba Diablo 3, slavne jsou online ochrany Ubisoftu a podobne. Vydavat PC herni platformu za otevrenou, ktera hrace nijak neomezuje je blahove, projev zaslepenosti, protoze pc hraci jsou v nekterych pripadech vice omezovani, nez hraci na uzavrenych konzolich.
            • Jack1947
              Dojmy s pojmy misis a pletes to melo byt u konzoly trvalke ci docasne pripojeni nehlede nato ze sice pc ma ale ne v tak velke mire. Co dal... no radi uz nic. *15*
            • Znova sa opakujes, otvorenost nema nic spolocne s moznostou hrat offline. Konzolisti su obmedzovany u VSETKYCH titulov:
              - minimalna moznost volby ovladania, len podporovane certifikovane zariadenia
              - nulova moznost moddingu a uprav
              - nulova moznost vlastnych serverov a LAN hrania
              - ziadna moznost prisposobenia vykonu a tym aj vzhladu svojim financnym moznostiam
              - nutnost DRM v podobe optickeho media alebo PSN u KAZDEHO titulu
              obmedzenia hracov na PC:
              - nutnost byt online bud stale alebo obcas pri NIEKTORYCH distribucnych kanaloch a tituloch
              Je to uplne jednoznacne , kde su uzivatelia obmedzovany viac. Volnost na konzolach nie je.
        • Nezvazoval jsi karierni drahu nenuceneho komika? Mas na to vlohy, vazne. *3* Verim, ze by jsi svou objektivitou zvladnul pobavit davy nuzaku, kteri tvou objektivitu postradaji. *1*
          Ouu, jsem ja to ale ustepacny dneska.
          Pac a pusu, B.
          • To si povime, az se z vas hrdinu najde alespon jeden jediny, kdo se pokusi o nejake vecne argumenty. Zatim jste mi vsichni do jednoho potvrdili to o cem jsem psal. Velmi nizka diskusni uroven, neschopnost premyslet a vecne argumentovat. Je to fakt smutne, ze se mezi vami nenajde ani jeden, ktery by toho alespon naznakem byl schopen :-).
            • Hned v prvnim prispevku.
            • A kde jsi ty dal nejake argumenty? Kdyz Te tak ctu, tak si asi sezral vsechnu moudrost sveta a pritom nevis absolutne nic. Jo a tva "ojektivita" je fakt zabavna, pis dal. Mam nocni, tak se tady aspon necemu zasmejeme. Dik.
        • Ty a objektivní? Ty jsi tak ulhané hovado, že to až pěkné není....Tvá zaslepenost, nenávist a informace z roku 3000 př. n. l ohledně pc scény jsou toho jasným důkazem. Ty jsi v TOP3 kreténů, kteří si nevidí ani na špičku nosu.....Prej objektivní, fakt jsi se musel hodně bouchnout do hlavy.


          P.S: A proto Sony v roce vydání PS3 tvrdilo, že je skvělé, že mohli tak rapidně zvýšit výkon, protože je to důležité pro další vývoj. Prostě ulhané, namachrované hovado, co si nevidí na špičku nosu.
          • TheGGG
            A ty jsi arogantní netolerantní hulvát co se povyšuje na ostatní a hraje si že je něco víc. V ruce a v puse máš však jen lži a h*vna. Takový jako ty si myslí že jsou velcí páni když všechny kolem sebe nazvou ofcemi, ale žiješ v kleci a jsi stejný jako oni. PS4 koupím co nejdřív to půjde a mám na 5-6 let vystaráno. Za tu dobu nasypeš do komplu těžký prachy a budeš bulet nad špatnou optimalizací.
          • Smozrejme ze jsem. Zaslepenost a nenavist - ano, to me napada, kdyz si prectu tady tvuj prispevek :-).
            • Bohuzel se ti to nepodarilo vylepsit.
            • Jak říkám zaslepený kretén, co nejspíš nezná ani význam slova objektivní.... *7* Přeji dobrou noc do blázince.... *12*
          • Ja si furt myslim ze je to jen nastrceny troll. Nikdo nemuze byt takovy dmnt
    • Lowzole je proste kram co nema co nabidnout, uz se s tim smir a nebrec. *5*
      • Nejlip je to videt na historicky nejuspesnejsich prodejich nextgen konzoli a predevsim na tom, jak trolove tveho typu to maji neoddolatelne nutkani neustale nutit kazdemu pod kazdym clankem se vztahem ke konzolim :-).
        • Cili nejkvalitnejsi je parek z mouky a kopyt, nejlepe bez masa, protoze ho mainstream konzument kupuje nejvic? *12* Dobrou chut.
          • TheGGG
            Ale prosímtě, si stejná ofce jako každý jiný, nesnaž si hrát na někoho kdo jde proti proudu. Dnes ofce nehrají na konzoli, ale sypou prachy do glitchstarteru a snaží se bojovat proti "zlým" korporacím. Hlavně si nenalhávej že jsi HC hráč když hraješ na PC, to bych se rozbrečel.
          • Neni nejkvalitnejsi, ale evidentne ma co nabidnout.

            Takove parky ovsem preferuje cesky konzument, nikoliv ten ekonomicky vyspelejsi. A mozna to neni nahodou, ze ten samy cesky konzument preferuje i pc. Dobrou chut.
            • Snad se z toho vyspis. Jestli ne, mel bys jit dobrovolne do spitalu.
            • Tak ten byl dobrej *15*
            • Jak říkám.Namyšlený kretén,který považuje pc scénu za póvl.
    • Jo a začni se blbe léčit z toho, že všechny okolo obviníš, že jsou Veskoslav. To, že Tě tu většina považuje za blba, co si hraje na chytrého, není zase tak překvapivé. Obzvlášť po těch pitomostech, co zde prezentuješ jako nějakou pravdu. *7*
      • Jaky vsechny, Veskoslave, ja to rikam jen tobe. Ale libi se mi, ze byt Veskoslavem povazujes za vinu :-).
    • Jejdoblb, který se snaží hrát na inteligenta, co něčemu rozumí, a přitom ví naprosté hoovno *7* A nové konzole a velmi výkonné? Low end od AMD, sdílená paměť, obyčejný disk a mnohé další? Ty jsi vážně Jejdoblb. Nic víc.
      • Ano, nove konzole jsou velmi vykonne. Duvody proc tomu tak je jsem uvedl. Ale hlavni smysl meho sdeleni byl, ze vykon neni podstatny, ze o uspechu rozhoduji jine veci. A to ze je to mimo tvou schopnost chapani, neni proto, ze jsem blb. Zkus se nad tim aspon zamyslet, jestli to dokazes.
        • TY vol*, že výkon není podstatný? Když si otevřu starší levely, score, gamestary, neustále se v rozhovorech s vývojáři narážií na omezení HW .... jejdasku jejdasku...
          • Presne tak, neni. Dobri vyvojari ti udelaji skvelou hru i na slabouckem 3DS a spatne vyvojare nezachrani ani ten nejvykonnejsi PC.

            Zadny HW nema nekonecny vykon ani pamet, takze bude vzdy omezujici. I dnesni nejvykonnejsi PC jsou omezujici. To nic neznamena. O uspechu rozhoduji jine veci.
          • Jack1947
            Vykasli se na nej je to Trol, zna sve pravdy a odmita si pripustit ze pravdu nema. To je horsi nez chodit s pullitrem do hospody... tady se evidentne uz vylilo hodne piva. *4*
            • TheGGG
              Zase ta arogance, takže jedinou pravdu mají vždy PCčkáři co?
    • Ty jsi hlavně totálně mimo, zdegenerovanej a neintelignentní. Hned ti vysvětlím proč.
      Protože lidé, jako Dan Vávra (se svým novým RPG) má problém prodat svou hru větším studiím. Bavíme se tu o člověku, který stvořil Mafii, legendu mezi hrami.

      Z toho je patrné, kdo financuje herní trh a kam se ubírá. Dokud byly hry jen zábavou malé komunity, bylo to úžasné. Něco jako zlatý věk Hollywoodu (dneska těžko zaplatí veliké studiu film ve stylu "půlnoční kovboj"). Evoluce....to neznamená, že evoluce může stagnovat a starší generaci (jako já) která vyrostla s x386 se s tim nemusí (chápej neche) smířit.

      mám v sobě hodně alkoholu, tak omluvte pravopis, sloh a vůbec všecho, že vás tu otravuju
      • TheGGG
        Mafia rozhodně není legenda mezi hrami. Možná tak mezi českými, ale ve světě je ničím. Libovolný díl GTA ji sežere, rozžvýká a vyplivne jak nic. Vávra sám je akorát nevychovaný snílek a mluvka, který mě svými názory odradil od čtení jinak skvělého LEVELu. Dnešní hry jsou téměř dokonalé, užívám si zrovna AC BF a nějaké staré slátaniny mě vážně netrápí. Je mi jedno že je za tím velká korporace, bavím se skvěle.
        • Jack1947
          Vavra v Levelu nema tolik prostoru vetsionou max 1-2 clanky takze nechapu jak te mohl odradit, to ze ma trochu vyhraneny vkus a sve osobni nazory rad siri verejne a neboji se ze zato bude karan je vec druha. Neco dokazal a snad i dokaze pac ja nad ceskymi hrami do te doby zlomil hul. Mafia byla paradni nadcasova hra a az to treba dotahne nekam nejaka Mafie... ty nechapes jedno neco tak super a vynikajiciho vzniklo z ceskych luhu a haju je t az neuveritelne tehdy jeste ceska herni "zavisla" scena opravdu stala za neco a Legendou je zatrim ano a vzdy bude. GTA strci do kapsy ano ale kdyz to je herni bestseller a neco co je proste rozpoctem a moznostmi nekde jinde Dnesni hry nejsou temer ale vubec dokonale stale jim bude vzdy neco chybet aspon do doby nez se na to prijde. Vezmemli to kolem a kolem krom technickeho a mozna zvukoveho tak hry nikam za poslednich x let nepokrocily ano bavi a jeste jak koho, jak ktere. Next gen se cekal ze konecne bude neco vic no a nevyslo to bylo to videt a je to jasne pokud minule a predminule predbehl tady zaspal a jeste se bude dele zotavovat. To ze tu bude nekdo jako Jejdasek a kazat o vykonu lkonzoli atp vlastne o nevykonu (ps diky za novou (dez)informaci ze vykon neni podstatny). Nuze nezmeni stejne jako hate. Tak muzeme zase vest jinou diskuzi treba. Jindy nebo jit spat.
          *4* *4* *4* Kratsi utvar jsem zvolit nemohl ten kdo chce precte a ten kdo nechce necha byt.
          • TheGGG
            Ale hry se posouvají, to jen zapšklí retro hráči odmítají pustit si nové hry k tělu. Nostalgie je svi*ě a vy se strašně snadno poddáte. Když si srovnám nejnovější hry s těmi před 15lety, můžu se těm podivínským milovníkům 8 a 16 bitů jen vysmát. Tenkrát nebylo co hrát a tak vás to bavilo, ale to je tak vše.
            BTW: No a co že mafia vznikala v omezených podmínkách. Já se jako zákazník zajímám o hru a né o to jestli na ní pracoval 1 člověk nebo 600. Nevím proč by se měli hry chválit jen proto že je dělal někdo "na koleni". Stejně jako ty kecy že dnešní hry jsou jen o penězích a hrají je jen ofce. Tak sorry že víc lidí baví BF4, než nějaká "umělecká" černobílá plošinovka z kickstarteru. Nevím proč by se mělo těm lidem říkat ofce. Někdo si prostě koupí konzoli a hraje Ryse, nebo Killzone a pak ve skutečném životě vykonává práci, ze které by těm arogan*ním smradům co ho nazvali ofcí praskla hlava. Nevím proč si PCčkáři myslí že založili svět a že jsou jedinými skutečnými hráči. Je to jen ukázka jejich nevyspělosti.
            Jinak Vávra měl možná jen jednu stránku, ale mě dokázal vždy zkazit celý časopis. Jeden jeho článek o tom která zas AAA hra stojí za hoho. a už sem neměl chuť číst. Nemysli si že je Vávra nějaký hero co to těm zlým společnostem nandává a nebojí se říct pravdu. Je to jen obyčejný arogantní hulvát.
            • Hry pred rokem 1990 rozhodne nevzniklay jen na koleni. To je prave ta neznalost historie, ktera je tu vlastni spouste fanatiku. Nastuduj si treba historii firmy Atari nebo Activision.
            • Jack1947
              ...Bože, ty si takový demagog. Jsi tu nejhorší ze všech, schováváš se za sladká slovíčka, kryješ se za zdí uplácanou z tolerance a hraného přátelství... Heh, tuhle vetu asi treba zaramovat nebo nevim. Ja se snaziol vychazet dobre a jen tebe nevinim a kdyby zacal lkdokoli jiny uz pro svuj tvrdohlavy nazor budes tim spatnym vetsinou ty. Nemusel by te nikdo ani povazovat ti jim budes dokud nebudes brat veci tak jak jsou. Pratelstvi jako vazne ? A to tady snad neni falesne... *7* Psal jsem mysli a ty si nemyslel tak snad priste. Pokud te tedy bavi si vymenovat psanicka. *15*
              Ja nejsem tak mlady jako ty a vidim to realne respkt realneji ja si svet nemaluju a taky mi konzole co se tyce her prirostla k srdci vice. Kdyby jsi mel na nekoho plivat tak ne na mne.
              pokud potrebujes vyrovnat plusy/minusy stydet se zato nemusis. Kazdy mame nejaky ten feti-*.
              *4* *4* Loool Jako vazne, Feeeee*etish je fakt neslusne slovo a tedy cenzorovane . To uz je fakt moc. Uz nemuzu.
            • TheGGG
              Bože, ty si takový demagog. Jsi tu nejhorší ze všech, schováváš se za sladká slovíčka, kryješ se za zdí uplácanou z tolerance a hraného přátelství. Zkoušíš to dobře, ale bohužel na špatného člověka. Asi čekals že se teď omluvím a přiznám že to vše byla moje chyba, no já vinu necítím. Já tudle diskuzi, tudle válku nezačal (sakra, to je trochu moc klišé). PCčkáři hatovali konzole i v době kdy jsem na games ani nechodil. Připadá ti správné nechat to být, neozvat se? PC nejsou dokonalá platforma, mají stejně kladů a záporů jako konzole. Nevím proč si to někteří neuvědomují. Jinak já s přáteli vycházím dobře, kecáme o jedné hře ať vyšla na kterékoliv platformě. Jenže mí kámoši nejsou arogantní zaslepení hlupáci co se musejí povyšovat nad ostatní. Navíc nevím co tu místní frajírci zkouší, mám doma kompl a to dost solidní, na steamu asi 50 her a víc jak 150 krabicovek, vše na PC. Že mi PS3 přirostla víc k srdci a stal jsem se ze 65% konzolistou je prostě nezměnitelný fakt.
              Pokud jde o retro, tak to nemám náladu řešit, nevím proč se vracet do minulosti.
              Téma Vávra je také otravné, nekupuji level, protože jeho prázdné urážky byly prostě jedna jak druhá.
            • Jack1947
              Oni ale drive hry vznikaly na koleni viz rok 1990 a mene, tehdy to byl zajem nekolika (par) nadsencu a studentu co ve volnem case kutily v pokojiku parbicky bez kterych by ti dnesni multiplatformni ani nemeli sanci vzniknout. Obcas neni lepsi si zavzpominat respkt vratit se do te doby proto ja nikomu nic nevymlouvam ac nejsem nostagik neprosazuji sve pravdy a nenazyvam ani lidi ovce nedelam to co mi nenalezi byti ucineno kazati ci projevovati sve nevim kdesi to vzal to ja zase mel predstavu ze (filmy a hlavne hudba je v prachach ) budeme mit asi odlisne nazory a ja aspon dokazi akceptovat i nazory druhych u parkrat jsme meli diskuzi a kdyz nebyli zminene konzole slo to. Vavra mozna je arogantni Hulvat a bohem ale je to taky clovek a chcezto brat tyto osobnosti s nadhledem Hero ? Nemyslim si aspon o tom nepadlo slovo nase luhy a haje byli bre a to ze ceska herni produkce te nezajimala nikdy byla ciste (je) tva osobni vec. Asi jeste potrebujes vyrust z tohohle hateu na okolo a ja to nemyslim mnijak zle s tebou Bavis se i takhle normalne s kamarady ? Hejtujes na verejnosti ne ? Mas to zapotrebi zde nemas. Budes vzdycky. Zamysli se. Uz jsem ti to psal.
      • Sorry, ale jsi uplne mimo, zrejme kvuli tomu, ze jsi ozralej. Vavra nechce prodat svou hru zadnemu studiu. To ze se podilel na jedne uspesnejsi hre jeste neznamena, ze jeho dalsi hra je dobra. Za treti se zatim nezda, ze by nebyl schopen sehnat investice, prave naopak, vetsine vydavatelu se jeho hra libila. Herni trh financuji hraci. Chapu co se snazis rict, ale varis z vody. To za prve.

        Za druhe, hry i nadale mohou byt zabavou male komunity. Ale je nutno si uvedomit, ze mala komunita znamena malo penez a to znamena nizkonakladove tituly. A to tu mame, je to indie scena. A vsimni si, vetsina indie titulu proste nepotrebuje zadne hi-end pc. To je presne to o cem hovorim, ze vysoky vykon muze byt kontraproduktivni, protoze vysoky vykon prinesl vysoke naklady a s tim nutne zamereni na masy. Mozna ze mladsi generace, ktera vyrostla na x386, to nechape. Kazdopadne nejsem zdegenerovany a neinteligentni, jen si na rozdil od tebe uvedomuji jakym zpusobem se herni prumysl vyvijel, kam smeroval a proc, co ho ovlivnovalo, ovlivnuje. Na rozdil od vetsiny chapu i ekonomicke aspekty tohoto vyvoje a jejich dopady. Proto take chapu, ze ne vse co na prvni pohled vypada pozitivne je opravdu ve vysledku pozitivni.
        • Ty to moc zjednodusujes a delis hry jen na dila velkych studii a indie - u kterych si naivne myslis, ze se tam vsechno ridi rozpoctem. Nejak jsi zapomnel na studia, ktere se zameruji na simulatory a nebo realistictejsi hry = mensi fanouskovske zakladny... Podivej se treba na Red orchestru, malokdo to zna, moc lidi to nehraje, ale autori jsou v baliku a maji prachy na vyvoj zajistene. Takze si uvedom, ze vysoke naklady nejsou rovny vysoke kvalite. Stejne to plati i u filmu
          • Ja nikde netvrdim, ze vysoke naklady se rovnaji vysoke kvalite. Naopak, ja tvrdim, ze vysoke naklady znamana nutne cileni na mainstream. A cileni na mainstream kvalitu devalvuje. Na druhou stranu, hry ktere malokdo zna a hraje nerozhoduji o uspechu platformy.
        • Jack1947
          Pokud se nesnazis vnutit svvou pravdu jako jiny vysvetli mi jak muzes tak logicky na vse odpovedet a nepis mi prosim ze to je tim ze mas leta praxe. Kdyz se mylis a je ti to vytknuto znamemna to ze ten dotycny nevi o cem mluvi... me to zajima kde beres takove prime odpovedi (asi se vyznas) *7* Pokud nic nemas a chtel bys jen psat svou pravdu tak to neni oduvodnitelne nezlob se ale jen se ptam zajima me kde to dedukujes. Tyto beres tak ze je Mainstream a lidi at si zvykaj zaroven si jaksi herni veteran tak jak?
          • Tak sice jsem mu minule oponoval, nicméně tady bych jeho příspěvěk považoval za mnohem kvalitnější než tvůj. Zaprvé si nejsem jist, jestli jsi pobral obsah, na který se snažíš reagovat a zadruhé si prosím rozmysli, co vlastně chceš sdělit ... než to uděláš a až to budeš sdělovat, slož tu informaci do vět v češtině :-) To by byl tak dobrý začátek a pak se můžeme věnovat pouze obsahu.
            • Jack1947
              To je fakt paradni , opet prispevek co nebyl urcen tobe a kvalitnejsi nez moje ?
              Nepobral ja jen nechapu cloveka co neumi ani poradne argumentovat o svem vyroku ale dobry
              dulezitejsi je nez nejake blbosti psanny text jednoho imbecilka ze. Zzz. Nevim jak uz lepe napsat neco.
    • No ačkoli píšeš, jak jsi pobaven, snad v každé větě, zřejmě je to tedy právě naopak, proto to máš potřebu tak zdůrazňovat ... stejně jako jsi se hezky vymezil proti haterům (neposuzuji) a následně ukázal, že sám jsi hater, pouze z druhého tábora.

      Jsi tak pobaven, že jsi nám tu musel nalepit emotivní propagandu na 3 tlusté sloupce. Když bychom to celý očesali o emotivní útoky, vešla by se informace do jednoho hubenějšího sloupečku ...třeba příště.
      • Aha, takze kdybych opakovane psal, ze me to stve, bylo by to taky naopak, protoze bych mel potrebu to zduraznovat? Zajimava uvaha :-).

        Nejsem hater a uz vubec ne z druheho tabora, ja jsem hrac, hry hraju pres 20 let a to na vetsine hernich platforem. Akorat mobily a tablety me moc neosloviy, ale ani ty nehatuju a chapu, ze zde maji sve misto.

        Ano, jsem tak pobaven, ze jsem si dovolil napsat tri odstavce na tema primitivnosti a nesmyslnosti hate vuci konzolim a jejich vykonu. Jsem rad, ze te to zaujalo natolik, ze jsi ty sam reagoval dvema odstavci.

        Cti te, ze tva reakce nebyla tak hrube primitivni jako u tveho predchudce i nasledovniku, ale bohuzel ani tato nebyla k veci. Toho asi neni nikdo schopen. Treba priste.
    • Robotron3
      ...Jsem pobaven tim, ze nechapou, ze nextgen konzole jsou vlastne velmi vykonne, mozna ze dokonce az zbytecne moc... To by se mělo někde uchovat a dát jako blbost roku.
      • Protoze jsi znam tim, ze sve prispevky prepisujes, tak ho radsi cely ocituji:
        ---
        Ty kráso. Tady je spousta volů v diskusích, ale ty tu blbost povyšuješ ještě o několik tříd výš. Ty si tu všech blbů král.
        ---

        Dekuji za perfektni potvrzeni toho, co jsem napsal. Velmi nizka diskusni uroven. Nulova ochota a pravdepodobne i schopnost vubec pochopit, o cem pisu a nejak se s tim vecne vyrovnat. A kdyz neco nechapes, tak ten druhy musi byt zakonite blbec :-).
        • Robotron3
          Ano, to jsem napsal a pak jsem si to rozmyslel a zkrátil. Proč dávat munici, že jo... Blbost mluví sama za sebe.
          • Robotron3
            To má jasno každej, kdo tomu aspoň trochu rozumí. U zdejších trolů je aspoň vidět, že píšou blbosti a haty, protože se tak chovají, ale ty si hraješ na nějakýho inteligenta, kterej to všem natře, ale prakticky se s tebou diskutovat nedá, protože tomu rozumíš snad ještě míň než GGG a spol. Co věta, to pitomost.
            • To uz jsi nekolikrat tvrdil a vzdy kdyz jsi zkusil sve teze obhajit, tak jsi brzy narazil na sve limity. Ukazalo se, jak jsou tve teze ploche a stoji na hlinenych nohou, nacez jsi presel na urazky. Ted uz neztracis cas a urazis rovnou :-).
          • Koukam ze jsem te mel zase ocitovat, aby bylo evidentni, jaky jsi primitivni hulvat. Ale chapu, ty dotycneho nejprve pozurazis, pak si to rozmyslis a prispevek prepises, aby to ostatni nevideli. Ohromne chytry.
          • Moc jsi to nevylepsil. At napises co napises, porad potvrzujes

            "... perfektni potvrzeni toho, co jsem napsal. Velmi nizka diskusni uroven. Nulova ochota a pravdepodobne i schopnost vubec pochopit, o cem pisu a nejak se s tim vecne vyrovnat..."

            Mezi ty nechapave primitivni troly jsem te zaradil opravnene. Ty vubec nejsi schopen se zamyslet nad tim, jestli je pro dobre hry ten vykon opravdu tak dulezity nebo ne, natoz to nejak obhajit. Ale hlavne ze mas jasno v tom, kdo je kret€n. :-)
  • Cirkus
  • Rhulad
    Ještě chvillku a Veskoslavo praskne žilka. *1*
    • Nechces nam prokazat sluzbu a jit hrat na tve imaginarni konzoli, ktera je vykonnejsi jak hiend pc? *15*
      • TheGGG
        hiend PC? To je nějaká novinka od nvidie? *5* Asi zas nějaká grafická karta za 50 000,- pro HW o*anisty.
        • Ano, presne to. S vykonem konzoli z roku 2018 a dal. *3*
          • TheGGG
            doufám žes už nastavil hochům z nvidia PR oddělení své sedací partie. Protože takhle se budeš tvářit *8*
            • Zagro
              Nedělej lamu, přizdisráči...
  • Vrook
    Všechny bych vás postřílel omg...
  • http://www.escapistmagazine.com/videos/view/zero-punctuation/8510-Exclusives-Showdown

    Asi takhle ;)
    • Jelikož se tu množí názory (ehm názor) na kompetenci a popularitu tohoto recenzenta, přikládám link na wiki:

      http://en.wikipedia.org/wiki/Zero_Punctuation
      • TheGGG
        dle toho co o těch hrách říkal ani jednu z nich nehrál, hlavně že seděl za komplem
      • TheGGG
        a co jako, další rádoby youtuber. A že si o sobě dal článek na wiki nic moc neznamená. Je tam článek i o tomhle a dobře víme jak ho tu nemáte rádi
        http://en.wikipedia.org/wiki/PewDiePie.
    • TheGGG
      Ou wait. Proč ten boreček nezmínil faily jménem ARMA III (mizerný singleplayer a tuna bugů), fail jménem rome 2 total war atd. Když je to jeho PC tak boží, proč nevychází víc PC exklusivit?
    • Je to trošičku náročnější na angličtinu, tak mě nekamenujte :-)
    • TheGGG
      A co jako, jeden neznámí pcčkář, dělá v malování video o hrách které mnohdy ani nevyšli. Čekáš že todle dokáže tvoji pravdu?
      EDIT
      Vzhledem k tomu že mě mé nadržené fanynky cody a wallet bez přestání upozorňují na hrubky v pravopise, rozhodl jsem se že fžechny své přýzpěvky budu radči pořádně kontrolofat abi nějaký mladý erudovaný preskriptivní lingvista nedostal záchvat padoucnice.
      • Nechces nastudovat ucivo zakladni skoly, zejmena shodu podmetu s prisudkem?
        • TheGGG
          Zíív, ale no tak. Teď si budeme hledat chyby ve větách? To už vážně nemáš co jiného říct? Pokud nemáš nějaký rozumný argument ani na mne nereaguj.
          • To, ze nezvladas ucivo zakladni skoly je docela rozumny argument k tomu, ze jsi negramotny zaostalec. A tezko budu chtit objektivni nazor na problematiku hardwaru a IT obecne od nekoho, kdo se mentalne nedostal pres zakladku. *3*
            • Ale prosimte, z toho jsem uz vyrostl. Ted nasavam lihovky, protoze je to IN.
            • TheGGG
              A taky ti říkala že nemáš jíst voskovky a stejně jsi zase spořádal celé balení *3*
            • Pani ucitelka nam rikala ze pro pravdu se clovek nejvic zlobi. Uz tomu asi rozumim !
            • TheGGG
              No kdo neumí napsat i/y je možná trotl, ale autor věty "Ja jsem mentalne simpanz" musí být taky pořádný d*gen.
              A přestaň si pořád klikat ty pluska, je to hrozně trapný *1*
            • Ucivo zakladni skoly nepovazuju za nejdulezitejsi vec, ale spis za takovy iq test. Kdo ho nezvlada, je negramotny trotl.
            • TheGGG
              ne, vidím že to budu muset opravit. Repanz (zkráceně ret*rdovaný šimpanz) jsi proto, že máš problémy s pochopením psaného textu. Že považuješ i/y za nejdůležitější věc na světě, prostě jen svědčí o tom že jsi nějaký šikanovaný šprt, ze základky, kterému jdou diktáty, ale s logickým myšlením na tom nebude nejlépe.
              PS: pořád čekám na tvé IT okénko pane Repanzi
              BTW: co znamená věta: já jsem mentálně šimpanz
            • Ja jsem mentalne simpanz, protoze ty nechapes kde napsat jaky i/y? To dava smysl. *15*
            • TheGGG
              Ty ses mentálně zastavil někde na úrovni šimpanze po lobotomii. Pokud bereš i/y jako nejvyšší ukazatel inteligence člověka tak možná dostaneš razítko od paní učitelky, ale v životě budeš úplné nic. Jinak bych si od tebe rád poslechnul nějaký názor na IT problematiku, potřebuji se zase jednou pořádně zasmát.
          • Nepsal jsi tu pred chvili ze jsi studentem verejne VS atd atd? Jeden by cekal ze jedna z podminek studia je zvladnuti uciva zakladni skoly.
            • Jak se to rika? Po bitve je kazdy general? Ja se ptam proc jsi to nenapsal spravne rovnou, zeby nedostatecna mentalni kapacita? Nebo je prilis tezke podle jednoho primitivniho pravidla vybrat jeden ze dvou znaku?
            • TheGGG
              copak ti nedochází že už jsem to mohl na krásno opravit, ale neudělal jsem to protože se bavím tvými komentáři *1* . Ani na čsfd si člověk takhle neužije a že tam Grammer Nazi mají snad postavený druhý Reichstag. Takže díky, jsi dalším důkazem nedospělosti PC komunity.
              Příště si dáme zas pro změnu něco na vyjmenovaný slova. *1*
            • A co kdyby ses ty zmohl na neco lepsiho a rovnou to napsal spravne? Je to moc tezke? Aha, chapu. *15*
            • TheGGG
              zaostalé dítě? Zase si tolik nefandi. Ty jsi prostě jen hlupáček co neumí argumentovat a tak hledá kde se kdo překlepl, protože na nic lepšího se nezmůže.
            • Se te klidne zeptam znova, zaostale dite jsem protoze ty nezvladas i/y?
            • TheGGG
              copak se ti nelíbí, hrozně jsem se těšil že mi vypíšeš všechny hrubky. A ty přitom přijdeš s argumentem nějakého hodně zaostalého dítěte.
            • Omylem si nech pro pani ucitelku, az ti bude psat 5 do zakovske knizky. *5*
            • TheGGG
              ježiši, už si tady i ty. To už jsme klesli až do středu Země. Tak jsem prostě omylem napsal špatné písmeno, vím že když jste to ve škole právě probírali tak se musíš pochlubit, ale slibuji že až budu odevzdávat svojí závěrečnou práci dám si na to pozor. Jinak pořád žádné argumenty, jen brek a výmluvy.
  • Tolik koncentrovane hlouposti, nizkosti a primitivnosti, to se jen tak nevidi. Takova mira vulgarity a agresivity, dokonce i vuci holce, se mi jevi uz jako patologicka. Nejspis je to projev davove psychozy, ktera strhava i jedince typu Mantor, kteri si jindy udrzuji alespon trosku nejakou uroven. Cele to nabada k zamysleni, proc to vsechno.

    Diskuse se odehrala pod clankem o nextgen konzolich a o nadeji, ze by mely povzbudit herni prumysl. Obsah diskuse je projev primitivni nenavisti vuci konzolim a jejich uzivatelum ze strany pc hracu. Je zarazejici, jak moc se tu seslo tech nejhloupejsich pc primitivu a jak malo tech inteligentnich, kteri by je dovedli korigovat a vyvazit. Nevim jestli to ma neco vypovidat o prumernem pc hraci, ale snad ne. Spis to vypada na par plodnych silencu typu Veskoslav, kteri pisi pod ruznymi nicky a delaji pc komunite ostudu.

    Zajimavejsi je zabyvat se otazkou, co u tech primitivu vyvolava tolik nenavisti. Podle jejich vyjadreni usuzuji, ze podle nich jsou konzole koncentrovane zlo, kvuli kteremu se nedari pc herni platforme a mozna ze mohou i za globalni otepleni a posledni dobu ledovou. To jest, jedna se o hledani vnejsiho nepritele, ktery muze za upadek pc herni platformy (ktery kazdy z nich citi, ale paradoxne si ho odmita pripustit). Hledat vnitrni problemy pc herni platformy je nad dusevni schopnosti techto primitivu, kteri ani nepripusti, aby na ne poukazoval jiny. Napriklad pro objektivniho pozorovatele je nad slunce jasnejsi, ze pc platforma se uzavira, mira svobody pc hrace je dnes vyrazne mensi nez pred lety a tento trend uzavirani neustale pokracuje. To je proste fakt. Ovsem poukazat se na to nesmi, u primitiva to vyvolava vlnu nevole a nenavisti, ktery se snazi hrýbymi metídami takovy nazor a jeho nositele potlacit. Premyslet o nem a diskutovat? Ani nahodou, lepsi je strcit hlavu do pisku a kopat slepe kolem sebe. To je jen priklad, ktery plati na vsechna poukazani vnitrnich problemu pc platformy, at je to vysoka mira piratstvi, ekonomicka nedostatecnost nebo ruzna omezeni a nevyhody vuci konzolim. To proto, ze pc platforma je dokonala, nejlepsi a nejsvetejsi, je ve _vsem_ lepsi a nema naprosto zadne chyby. To je zakon kterym se mistni primitivove ridi, a kteremu veri, je to jejich nabozenstvi. Jejich nenavis vuci vsemu konzolovemu je projev nabozenskeho fanatismu. Snaha s nimi diskutovat, provazena jakkoliv velkou trpelivosti, je marna, zkousel jsem to, nedokazou to, ani jeden z mnoha. Oni nepremysli, oni slepe veri a ve sve vire se tu navzajem ujistuji.
    • Jejdasek alias Loskuták alias TheGGG alias 11th_Doctor alias sipecka a kdo ví, kdo všechno, dostal nakládačku v diskusi a má potřebu to tady poblít ještě jednou... Ty nulo, tady vůbec nejde o to, jestli je lepší PC nebo konzole, celou dobu se tu řešily jen ty tvé ubohé přetvářky a potřeba každému vnutit tvůj názor, který nikoho nezajímá. Začni už v životě dělat něco užitečného *6*
      • Rhulad
        Až na to, že každý má absolutně jiný styl psaní čili bych to viděl spíše takhle : Veskoslav= horké kakao=smrt= blativá příšera= deadpool=boom=kostilam= pevnost padlých a dalších x účtů. Jak vlastně můžeš srovnávat šipečku s GGG nebo s doktorem absolutně jsi mimo ty trolí špíno.
        • Veskoslav
          Teď jsi na to kápnul. Ty jsi tak skvělý detektiv, pokračuj, jsi skvělý!
        • No vida, na Rhulada jsem zapomněl. Očividně ses hodně snažil s jinými styly psaní, ale nepomohlo to. Tvá zoufalost je ve všech účtech stejná. Fakt bych tě chtěl vidět v reálu, ty musíš být opravdu unikát. Měli by tě někam vistavit i s tvými hlody a seznamem účtů, aspoň by lidé viděli, kam až jde klesnout. Jo a samozřejmě jsem Veskoslav, protože je těžké přiznat si, že tě nikdo nemá rád, proto je lepší vytvořit si armádu fiktivních uživatelů, kteří budou opěvovat tvé plky. Pak ti to ale může vlézt na mozek a budeš si myslet, že každý, kdo s tebou nesouhlasí, je někdo jiný, o kom si budeš myslet, že má taky x účtů... Počkat... Ono už to tak je
          • Rhulad
            Veskoslave nebo spíš ubožáku králi? Já tu ubožáčku píši pod jedním registrovaným nickem jako většína zdejších jedinců. Ano mám tu ještě učét Rhaegar a ten je neaktivní čili ubožáku nemám potřebu si vymýšlet anonymní nicky, jelikož se za své názory nestydiím ubožáku. Nejsem ubožák jako Veskoslav,který na jedom vlákně vystřídá 5 nicků. Opravdu ubohé ubožáku.
            • Rhulad
              Dobrá taktika Veskoslave. Bohužel ubožáčku na mě neplatí. Opravdu si myslíš, že je zdejší obecenstvo tak blbé, že tě neodhalí? *3* Je třeba zrušit anonymní nicky jelikož Veskoslav je čůrááku král a zneužívá to. PS. Ty čtyři mínusy a ty tvoje plusy? :DDDDDDDDDD hodně nenápadné Veskoslave.
            • Kdo ví, jestli i ten Veskoslav není taky jeden z tvých účtů, možná jsi tak zoufalý, že potřebuješ i fiktivní nepřátelé. No nic, měj se a pozdravuj šaška Jejdaska. *14*
    • Ani jsem tu tvou dusevni ejakulaci nedocetl do konce. Pokud chces sdelit neco co ma lidi posunout spravnym smerem, musi to byt jednoduche, razne a cilene, nebo taknejak.
    • jj, je to fakt ostuda to, co jsi tu předváděl.
    • C-BEAM
      nemusíš ľudí presviedčať, že si primitiv... oni to už dávno vedia.
    • nezáleží na tom, jestli hraje blbec na jen na pc nebo jen na konzoli ;)
  • Vy nás ale zásobujete! Nejvic mě zaujal uživatel Jejdasek, u něho se projevují všechny diagnózy zoufalého blázna až do extrémů. Místo, aby se na hádky vykašlal a šel dělat něco užitečného, bude tady raději prosazovat jeho názor pod 5 různými účty a ještě se bavit sám se sebou a pochvalovat se, jak to tady internetovým anonymům natřel. Pak se člověk nemůže divit, že všichni ostatní jsou podle něj Veskoslavovy klony. Podivuhodné je taky fanatické rozdávání +\- jakoby ta čísilka snad něco znamenala - pro něj asi hodně. U nás v ústavu má dveře otevřené a rádi se mu budeme věnovat
  • Všem zúčastněným děkuji za brzké pobavení v práci, tohle jsem potřeboval :)
  • Noliferi nemaji o vikendu nic lepiho na praci nez se hadat...
    • pekna sebereflexe *1*
  • Rhulad
    Prý má PS4 low end procesor? to je na delší diskuzi, ale co je fakt, že ps4 využije všech osm jader a pc má problémy využít dvě jádra. Dáme si příklad na ACIV, kdy je využíváno jedno jádro a ostatní se flákají. Ano tomu se říká optimalizace. Ano proto procesor u ps4 bude dosahovat daleko lepších výsledku než highendy u pc.
    • tajtrliku, ale za špatnou optimalizaci nemůže HW, ale lenost a lamerská neschopnost vývojařů
    • Skoda, ze jedno jadro i7@4,5Ghz je jenom o malo slabsi jak cely ten jaguar. *12* Btw, proc kdyz je ten PS4 tak uzasne vykonny, tak na nem jede BF4ka v 900p a 30 fps? Nemel by jet ve fullhd a 60+ fps kdyz je cpu silnejsi jak hiend pc? Jestli ty si tak trochu nevymyslis konzoleboji.
      • TheGGG
        Tak asi ne, BF4 běží na PS4 v 55-60FPS, klidně koukni na YT.
        • Asharak
          Ale to že z mála dobrých věcí je (zatím) právě využití více jader. Což je vlastně skoro jediná výhoda a + pro AMD. Pokud jde o výkon na jedno járdo pak nemá cenu rozebírat co je lepší. Vychází to tak na stejno když srovnáš 2jádra Intelu a 8 jader AMD.
          Ti co serou na vícejádrový výkon ale taky pěně serou... prej jen snad LoL dokáže využít 8 a víc jader, a nejspíš Crysis.
        • Veskoslav
          Běží, to máš pravdu, ale bohatě stačí větší výbuch a padá to k 40 a i pod 40 fps. Což není dobrá vizitka, když ti fps takto lítají a drží si 60 fps jenom při "klidných" scénách.
          • TheGGG
            no chtěl bych vidět tvé kouzelné PC. Nemluvě o tom že u konzolí je to všechno o pár záplatách a o vývojářích kteří se s konzolí pořádně naučí.
        • Takze asi tak jak na mojem 5 let starym pc? Nemyslim si ze dnesni hiend by byl slabsi jak moje 5 let stary pc. Porad to nesedi. Snaz se vic.
    • Veskoslav
      By mě zajímalo, proč mi ACIV využívá tedy dvě jádra, když ty tvrdíš, že jenom jedno. Asi mám divné pc. Mimochodem tam sice je 8 jádro, ale pomalu s taktem čínských 8 jádrových tabletů....Už 8 jádro na pc od AMD v té nejvyšší kvalitě to projede s i7 od Intelu skoro o celou polovinu. Jak to bude s osekaným Jaguarem.... *7*
      • Rhulad
        Zase tu lžeš Veskoslave *4*. Jedno jádro jede na 100%, druhé pak na nějakých cca 40% což je tragické. Ubisoft sere na pc jako všichni výrobci. Pc mělo Blizzard a CD Project, ale i ti přecházejí na konzole. Pro pc to nevypadá vůbec, ale vůbec dobře a vůbec se nedivím, když na něm hrají takoví zakomplexovaní, hyteričtí jedinci jako ty. Je mi tě tak líto.
        • Vidis, pc jede na 30% vykon a stejne udela vic fps jak lowzole. *5*
          • Mas stary kram. Lowendovy cpu i3 by ti dalo 2x takovy vykon ve hrach...
            • Jj, byla to 486 a byla vykonnejsi jak tvoje PS4 *14*
            • TheGGG
              tys viděl kompl jen v učebně na ZŠ, kde ze spolužákama hrajete miny co?
          • Rhulad
            No nevím. Já mám sice starší pc... Phenom X4 3,6GHZ, 4GBram a 7790 a jede mi to ve full hd kolem 25fps. Když je bouřka tak mi to padá pod 20FPS. Čili to není moc hratelné. Nějaké snižovaní detailu moc nepomáha.
          • TheGGG
            Ano, ty asi těm počítačům taky rozumíš stylem, je to drahý „tati kup mi to”. Až ti pojedou všechny jádra v komplu na 90% ta budeš mít také lagy že by z toho tvé praprababičce vypadla "s úctou" protéza.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit