Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ps3 exklusivní hry se mě nelíbí vůbec žádné, maximálně valkyria chronicles a i to mě v mnoha ohledech zklamalo
    spíš by mě zajímalo co Ty máš za konzole že o něčem tvrdíš že je to špičkové. máš konkurenční konzoli a herní pc nebo jen ps3 a noťas takže jinde než na sony crapu hrát nemůžeš = nemáš z čím srovnávat
  • Také netvrdím, že je to nejlepší hra, ale je prostě dobrá a na PS3 moc lepších není. Možná ti vadí, že ji každý tak vychvaluje, ale ber to tak, že není vůbec špatná. Myslím, že každý si chce někdy zahrát něco jednoduchého, kde nemusí přemýšlet a na to U2 ideální.
  • najednou nějak obrátils ne?? skus si to koupit a zahrát s dema nic nepoznáš a originálních her už fakt moc není každá kopíruje, tady jde o to jestli to dělá dobře a uncharted je ve svím žánru špička...
  • jasně ted se pochlapil, myslím že se nemá cenu hádat o tom kdo víc vydělá,(mě není líto vyhodit patnáct kil za špičkovej titul) ale myslím že tady pěkně sereš všechny jak tuhle hru zhazuješ... Shválné napiš jaká hra se ti na ps3 líbí chytráku??
  • já netvrdím že je špatně udělaná
    po technické stránce je to skvěle odvedená práce ale naprosto bez vlastních nápadů
    přirovnám to třeba k filmu Avatar všichni jak je to wow boží přitom je to povrchní film z pozlátkem
  • narozdíl od tebe chlapče se živím prací a vážím si peněz natolik abych je nevyhazoval za kraviny
    až si těch 1500 kč někdy vyděláš poctivou prací tak něco říkej o ubohejch patnácti kilech
    to jen dokazuje že seš ještě děcko nebo idiot
  • Hloupá možná, ale také docela dobře udělaná a zábavná. Jaké jiné hry tě bavěj?
  • no jo to je pak na prd když musíš spolíhat na maminku aby ti dala ubohejch patnáct kil na hru
  • stačilo demo abych pochopil že to je odpad
    nepotřebuji si koupit za 1500 kč hru abych až potom o ní mohl tvrdit že je naprosto hloupá
  • Tohle forum je hruza a děs... Za prví sem maj chodit lidi co se tahle hra líbí a bavit se o tom jaká hra bude.... Proč sem teda chodí lidi co to jenom zhazují, chápu že to není jejich styl však to nikdo nikomu nenutí , ale slova jako ubohá fps a takoví pi... by člověk kterej tuhle hru hrál nevypustil z huby... Fakt se mě chce s prominutím Blít z některejch ubohejch názoru... skuste se zamyslet .... tahle hra určitě není žádnej šunt jinak by nevyhrála tolik ocenění...
  • Takže buď jsi to nehrál a nebo to neni žánr který by tě bavil ale tak jako tak napsat že je to odpad je hodně hloupé. Když tě ta hra tak moc nezajímá proč na ní teda reaguješ?????
  • Takže si to nehrál?
  • nudnej tunel z flmovím wow efektem
    bez jediné špetky vlastního nápadu
    střílení tunel střílení tunel sem tam animačka
    vlastním ps3 ale takovej odpad na mou konzoli nesmí
  • Myslel jsem víc než 2. A mimochodem U1 se prodalo 3mil. a U2 víc jak 4mil. kusů. Chtělo by to si nejdřív o tom něco zjistit než sem zase budeš něco psát. Počítám že U3 by mohlo dosáhnout 5ti mil. a to bude velice dobré na hru co je jen na jedné konzoli.
  • pár milionu ?
    pár jsou dva to na tak užasnou hru není moc
    a silně pochybuji že se U2 nebo U1 prodalo víc
  • No jo nejsou argumenty tak jde na řadu nadávání jak jednoduché.
  • To je důležitá informace ještě že jí víme.
  • No pár milionů lidí se najde.
  • a ono někoho zajímá nějaké U3 ?
  • 1) Není to FPS 2) Myslíš že to co ty hraješ a nehraješ někoho opravdu zajímá?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit