Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže je to jen koridorová střílečka se skákáním? Říkal jsi něco o hádankách a žádné tam nebyly. Jaké pátrání v tunelu? I speciální kameny, kterých se můžeš chytit, musejí svítit, aby se jich děti všimly a ještě vedou jen jedním směrem - tím správným.
  • Pokud máš něco za sebou tak to ale dáváš dost divně najevo. Schválně napiš jaká hra si ti fakt hodně líbí ať se zasmějeme.
  • Tak je to jasný ty jsi tu hru fakt nikdy nehrál jinak by jsi tu tak blbě nekecal. Tahle hra si nehraje na Indyho jde svou vlasní cestou ale to ty nikdy nepochopíš. Podle tvé pokroucené logiky si i Tomb Raider taky hraje na Indyho že.
  • Ano i tyto hry mají vysoké hodnocení a neni třeba je obhajovat protože je taky nikdo nenapadá. Srovnávat tuhle hru s COD je fakt mimo každá je úplně jiná.
  • Chápu, že dětem se líběj jednoduchý a "filmový" hry, ale už mám něco za sebou a tohle mě fakt neohromí. Jen běžet pořád dopředu, bejt šťastnej za filmový skripty a nechat si vyprávět hodně jednoduchej příběh.
  • jasně tahle hra je jedna s nejlepších (jak po grafice tak po hratelnost) týhle generace a ti co říkají že je to obyčejná střílečka... to podle mě ani nikdy nehrali, protože kdyby jo tak trapně nekecaj ...
  • Pátráním, když je to jen tunel, který jde projít pouze jednou cestou? Po čem bych asi pátral. Záhad? Jaké záhady, možná sem fakt hrál něco jinýho. Hádanek? Otevřít deník a podle obrázků nastavit něco ve hře? V čem je potom ta hádanka, kde je nějaká logika? Lineární hry mi nevaděj, ale nesměj si hrát na Indyho a pak tam jen pořád střílet jak blázen. COD je dost podobné. Je lineární a hlavně má plno skriptů, nic víc.
  • pepe drž pec a zapni si world of warcraft, protože tenhle sráč sedí přesně tobě
  • jasně pcčkkáři zas závidí že si tenhle klenot nikdy nezapaří....
  • GTA 4 (10/10), RDR (9,8/10) a třeba MGS 4 (10/10) mají víc, jsou daleko lepší a nevšim sem se, že by je někdo tak obhajoval jak U2. Je to stejný jako s COD. Hry to jsou dobré, ale nijak zajímavé a prodavjí se skoro samy.
  • Už se moc těšim oba díly u mě patří k jedněm z nejlepších her.
  • Tahle hra neni tupá střílečka musíš být asi hodně mladý když nepoznáš rozdíl. Hrál jsi to vůbec že nevíš že akční části jsou prokládaný pátráním a objevováním záhad, památek a luštění hádanek? To že je hra lineární neni nic špatného je to prostě styl her a nelze to považovat za negativní věc. Všechno nemůže mít otevřený svět jako GTA. Srovnávat to s COD je ubohé ale pokud chceš míchat jablka a hrušky tvuj problém.
  • COŽE??????? 9.5 a neni to žádná sláva? Ty jsi asi přiletěl z jiné planety ne? Takové hodnocení je velice vysoké nechápu co by jsi jako chtěl. Ta hra se ti nemusí líbit ale většina ostatních na to má jiný názor. Ano mělo to veliký hype který nakonec odpovídal kvalitě.
  • Samozřejmě, proto hodnotím. Sony je úplně v pohodě, protože má na svý konzoli většinou to nejlepší z herní oblasti, ale Uncharted je jen taková lepší věc. U2 měl akorát obrovský hype a plno lidí tomu uvěřilo. Je to dobrá hra, ale plno věcí jí dělá moc obyčejnou. Například na IGN to dostalo 9.5, což není zase taková sláva, aby to byla nejlepší hra všech dob. Tak hra roku.
  • Hrál jsi to někdy? Nebo ti Sony nějak ublížilo? Nejeden recenzent řekl, že Uncharted 2 patří mezi nejlepší hry všech dob.
  • Geniální příběh? Vizuální stránka je úplně obyčejná na dnešní poměry, ale chápu, že na konzolích to patří k těm lepším.
  • Hm, až na to že Uncharted má geniální příběh, výborné dialogy, parádní atmosféru a neskutečnou vizuální stránku. Jinak nic jiého…
  • Jestli to bude zase jen tupá střílečka s absolutně lineárním postupem a ničím zajímavým, tak to zase bude mít úspěch, protože i COD ho má.
  • Dokonaly, jako vzdy. Nemuzu se dockat.
  • Skvělá animace a dabing postav

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit