Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ježiš to je kus debila
    prej hádanky/hlavolamy v U2 *1*
    chlapče pro tebe je nejspíš hadanka i jedna plus jedna
  • nuda
    tunelový fps už nějakej ten pátek nehraju
  • k tyhle hre neni co dodat, Naughty dog proste umi

    http://www.abload.de/img/fffff6my9.jpg
    http://www.abload.de/img/fwmll.jpg
    http://www.abload.de/img/ffffffbmxz.jpg
  • Hanzales
    Reagovat na lidi jako ty sice nikam nevede, ale co už :) Ohánět se tím, co má kdo odehráno je taky docela úsměvné. Já midlím hry už od osmibitů a rukama mi prošlo kde co. Pamatuju všechny ty skvělé hry nejen na PC a z těch současných mám snad odehráno taky vše, co stojí za to. Poslední CoD nebo MoH mezi ně určitě nepatří. I pokud by jsme se bavili o Multiplayeru, jsou to dvě naprosto rozdílné hry a co se týče singleplayeru (leveldesign, atmosféra a vůbec cit pro tvorbu her) ..jsi se zbláznil ne? Namátkou ten CoD:MW mně ještě celkem bavil na odreagování, ale pak už to šlo úplně z kopce. I tomu mulťáku obstojně konkuruje Battlefield série.
    S klidným svědomím ti můžu říct, že mně Uncharted nějak neurazil, ba naopak. Po delší době mně zase něco nadchlo a věř že na PC toho mám odehráno opravdu dost a taky mám nyní toho dost co hrát. Namátkou jsem koupil před tím týdnem Assasin Creed II a GTAIV historky z Liberty na Steamu za pár babek. To nemluvím o hromadě simulátorů, do kterých jsem se relativně nedávno pustil požízením knyplu. No a proč myslíš, že teď vysedávám u Uncharted? Že bych se stal dítětem? Budiž tedy ;o) Radši se budu bavit a obohatím svou sbírku PC her o unikátní záležitosti, než si tu hrát na "dospělého" *3*
  • Hanzales
    ...jako Arnold v Commandu. Nejlepší scénka byla, když z toho letadla padal celkem štreku, pak střih a najednou vyskočil celkem suchý ze křoví :o) Já ten film prostě miluju dodnes :)
    PS: Uncharted 2 mně docela dost nadchl. Včera jsem ho dohrál, takže je nadšení ještě celkem čerstvé a jakmile ho dohraju na hard, chystám se na jedničku, kterou jsem nehrál. Tu skřínku mám teprve týden a nějak jsem úplně zapomněl na mou zarytě milovanou PC bednu, na které jsem se díky několika novým i starším objevům před tím týdnem právě že vůbec nenudil. Takže shrnuto... Uncharted +1 a na tu trojku se neskutecne těším.
  • No tak Maria každej rozhodně nedohrál ;)
  • Daniell605
    Sám si věděl shit =D
  • Daniell605
    Tak to sory =D
  • Nemudruj a jdi vyvinout svý perpetuum mobile ajnštajne a neruinuj nám zábavu. Nikdo tě nenutí to hrát. Jsi sám.
  • to je listopad ty duho:D
  • Možná těsně nad zemí vyskočil. :-)
  • Ne je to 1.11. 2011 v USA se píše datum opačně.
  • Daniell605: Žádná blbost. Všude ve světě nemáš formát datumu Den/Měsíc/Rok.
  • Daniell605
    11.1. 2011?? blbost ne?
  • Uvidíme možná že v něm ani nebyl.
  • Mno...mě by zajímalo, jak ten pád letadla zase přežil *1*
  • Hele je jedno jestli to nazveme hádanky nebo něco jako hlavolamy je to fuk ale je to tam nechápu co tu řešíš se skokem. Jistě že ty kameny musí vést tam kde cesta pokračuje co by to pak mělo za smysl a co ty tu pořád vymejšlíš je to hra a ne dokument. Tvé názory jsou fakt úsměvný takový inteligent už tu dlouho nebyl.
  • ty wole pepe co tady valíš . chlape co ty tak mužeš mít za sebou ... maria dohrál určitě každej *12*
  • Viděl si někdy normální stěnu z kamenů a v ní cestu z jinejch kamenů, která vede zrovna náhodou tam, kam potřebuješ? Proč ty jiný kameny nejsou i jinde? Protože by se děti ztratily a už by to nebylo tak kůl. Hádanky tam nejsou, protože není co hádat. Co jsi ty konkrétně musel uhádnout? Jasně, je tam jeden skok, kterej neni fyzikálně možnej, ale musel si uhádnout, že je to hra a že to přece vyjde a za letu se posuneš automaticky o půl metru dál. To pak jo...
  • Hochu svícení a trochu jiná barva jsou dvě rozdílné věci ty jsi fakt dost mimo. Hádanky tam jsou ale co bych ti vysvětloval vždyť jsi to ani nehrál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit