Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč se tohle věčné bourání s retardovanou fyzikou jmenuje stále NFS ?

    Vypadá to příšerně ... a na grafice nextgen nevidím vůbec nic. Kdyby jen na grafice ...
    • Jack1947
      A vzpomenme na ty prapodivne HW , ktere suzovaly uz asi od HP II. Hra se z nejakeho divneho duvodu a neobjasneneho a diky grafice? Posekavala pri jizde a bylo to rusive.
      Proc NFs? Odpovim jednoduse protoze "cash". *15*
  • Kein
    Bohužel postrádám ten Top Gearovský feeling, jako měly NFS III a IV. Tohle už je prostě fakt pro někoho jinýho, než pro mě.
    • Jack1947
      Smutne... takze pro tebe NFS, definitivne smitec jo ? Fin a tenhle dil ani nezkusis i kdyby stal 50kc.
      • Kein
        Nehrál bych to ani zadarmo, protože nesnesu policejní sbor, který je složený z Ferrari a scifi zbraní.
        • Jack1947
          No je pravda ze ta policie byla vzdy az nak moc kroku pred hracem, a co MP taky nedas sanci? )v pripade ze rad mp samozrejmne.)
          • Kein
            MP jsem hrál jen u čtyřek a trojek. Jinak po jízdním modelu, jsou poldové hned ta druhá nejzásadnější věc, co mi na těch hrách vadí. Ve čtyřce (já vím, zase o ní mluvím) měli policajti těžké pomalé sedany a snažili se hráče všemožně vysrat. Když jim hráč ujel, tak je potkal znova až za kolo (otočili se a jeli ti naproti) a při troše štěstí se za ním držel jeden policejní supersport (byl vždycky pouze jeden na mapu, ale o to víc člověka sral).

            Byl to velmi dobrý, a hlavně uvěřitelný systém a poldové ve čtyřkách byli fakt kupodivu docela chytří a vynalézaví. No a pokud tě jeden z těch těžkých, pomalých sedanů dohonil, tak jsi byl většinou v loji, protože ti udělal PIT a najednou si byl o 180 stupňů jinde. A hlavně, policajti tě chtěli zastavit. Nikoli zničit...a s tebou půl mapy.

            Prostě to byly úplně jiné zážitky. *6*
            • Kein
              Policajti měli na mapách vždy po 1 kuse:
              Police Chevrolet Corvette (nicméně tu reálně policie v USA měla/má http://code3.files.wordpress.com/2008/05/police2_500.jpg )
              Police lamborghini Diablo SV (reálně mají italové (ne sice Diablo, ale Lambo to je http://graphics8.nytimes.com/images/2008/10/27/automobiles/480-Lamborghini-Gallardo-Lp.jpg ) - ve hře byla v barvách britů - na britské mapě)
              Police Porsche 911 (Němci reálně mají - ve hře byla na Německých a mapách http://www.rsportscars.com/eng/articles/images01/police_porsche_01.jpg )

              Pak už ne tak super sport byly M5 (na všech evropských mapách) a Camaro ( na části amerických mapách a Kanadském Kindiak Parku, kde působilo trošku jako pěst na oko, protože, kanadští policajti měli Jeep Cherokee. Nicmén Camaro také v reálu američtí HigwayPatrol měla/má http://farm8.staticflickr.com/7025/6844154305_287d4ab46a_z.jpg )

              A po dohrání policejního módu se hráči otevřela fiktivní Police La Nina (El Nino z NFS III).

              A policejní sedany pomalé byly. Pokud tě doháněly tak si moc rychle nejel, protože ty sedany nejen, že byly strašně těžkopádné, ale taky se pomalu rozjížděly. Maximálku měly 230km/h, možná šly rozjet někdy trochu víc, pokud se hráč hodně snažil.
            • Pokud si dobre vzpominam, tak policajti v NFSIV zadny supersport nemeli, jezdili normalne v BMW M5 a Ford Crown Victoria a uprimne byly asi tak o dva levely horsi nez v NFSIII :) Pomali taky zrovna nebyli, vetsinou nemeli problem udrzet krok s A tridou (B v NFSIII). V policejnim supersportu mohl jezdit jenom hrac. Jinak ale souhlasim, tenkrat byla policie 100x lepsi a zabavnejsi nez je ted, hlavne treba pasy znamenaly 100% pokuta ;)
            • Jack1947
              Uz mi to je jasne, nuze mame trochu jiny nazor , ja hral az Undergroundy jako aktivneji ... a ty si na tom spise vyrostl takze mirna nostalgie zde je ne ze ne. Nevyhoda poznani/nepoznani. Jako hral jsem nejaky NFSka ale to uz bylo davno a moc si na ne nepamatuji jen ze policie "umela" "zablokovat volant a pak nasledovala pokuta.
  • Z NFS se pomalu, ale jistě stává jedna z těch her, které na začátku stojí 1000Kč a po týdnu se prodávají za 300Kč pro dětičky. Pardon, ale jde vidět, že jim už dochází nápady a hlavně chuť se nějak snažit respektive udělat něco, co hráči chtějí (např. Most Wanted, Underground, NFS Porsche Unsleashed) nebo udělat něco nového. Poslední roky to je s NFS stejná písnička, jenž se omrzela už dávno a její melodie je dávno jen připomínajícím střípkem starého NFS, které šlo slepě do jámy. Trailer je pěkný, ale já z něj adrenalin necítím a to co vidím je jen drifty za driftem a bourák za bourákem.
    • NFS je typický příklad konzumní pasti. Vývojáři/vydavatelé vidí jen to, že lidé jim to kupují. Předpokládají, že lidé kupují, protože to aktivně poptávají jako kvalitní produkt. Ve skutečnosti ale zákazníci kupují cokoliv, co je vydáno pod touto značkou. Takže nabídka se řídí poptávkou, poptávka se řídí nabídkou (s čímž nikdo nepočítá), a výsledkem je spirála převážně sestupné kvality.
      Řešení je jednoduché: Zaměřit se na kvalitu a tím si vychovat své zákazníky. Ale to dělá málokdo.
    • Jack1947
      Dneska je to holt tezke , zavdecit se vsem ? A jak , hmm jedine asi tak ze ty co mneli radi dily minule stare strouhaji krasne mrkvicku. Mainstream je mainstream. *3*
      • Kein
        Stejně by mě zajímaly prodeje předešlých pěti dílů. Přijde mi totiž, že názory na NFS se s každým novým dílem horší a nechápu tedy, co pořád EA nutí dělat tyhle s prominutím "píčoviny".
        • Jack1947
          Takze je lepsi skoncit? Kdyz to teda nebude porad jen o tom samem, skoncit jeste v bode kdy je to prijatelne pro vsechny strany.
          • Kein
            Pokud má EA dělat pořád tyhle Needy, tak z mého pohledu je opravdu lepší skončit. Ale já nejsem jediný zákazník na trhu. Asi jim to lidi pořád kupujou.
            • Jack1947
              To je pravda no, tak ne ovce nechceme prece nikoho urazit. At si to hraje ten koho to bavi, a ostatni to ponechaji stranou ale nedejboze aby se nekomu vubec nadavalo do ovci ci neco takoveho. Vzdyt zijeme v nekonzumni spolecnosti vlastne. *4*
            • Kein
              Já bych si nedovolil nikoho nazývat "ovcí". Pokud to někoho baví, nic proti tomu nemám. Proti gustu...
            • Jack1947
              "Ach ty ovce".
  • Mno. Grafika nádherná, fakt že jo. Vozový park stejně tak... Ale stejně si budu i v době vydání hrát Flat Out 1, právě kvůli fyzice vozidel *1* Každému podle chuti *cheers*
  • To je jako kdyby někdo udělal hru, ve které by se jezdilo s motorkama, které by se chovaly jako lodě. Přesně takový nesmysl se děje v NFS. Nechápu, jak to někdo může žrát.
    • kdyby se vratil aspon ten burnout (paradise city), ale criterioni si s nfs nevedeli rady...

      jedny horsi nez druhy
      • Jack1947
        Jednou se vrati urcite, jen se obavam ze to bude zas "port" , to by prece nemuselo bejt spatny i ten Paradise nebyl zlej jen ponekud prazdnej.
        • pro me to jako novinka bylo prijemny osvezeni, proto me pak mrzelo, ze s tema needama nic prevratnyho nepredvedli (ty me vylozene nebavili, hot pursuit jsem hral necely dve hodiny, nez me uplne znechutil)
          • Jack1947
            Ja doparil, ted se zase budou asi vest spory ale , budiz (nepocitaje ostatni)
            Z novych... asi i PRo street ( teda skoro) coz se mi jeste celkem libilo, hlavne to prevraceni pri velmi tesnem prujezdu zatacek. Most wanted se mi asi mocv nezamlouvalo ci co pac mi pred par mesici uplne vypadlo z pameti. Nebo jsem to proletl moc rychle? Hot pursuit zas bylo kratke na muj vkus. a Kdyz jsme u MW tamto bylo natahovane a trapne nakonci nepocitaje (The run ) to byl experiment to nepocitam.
          • kecam, to byl most wanted, hot pursuit nic moc, ale aspon me tak intenzivne neiritoval
    • mdkGT
      Kdyz ono na PC nic jineho nevychazi. Jak pravil klasik "Kdyz nemas na dovolenou v Karibiku, spokojis se i s Bulharskem" *15*
      • Já mám na PC hromadu kvalitních závodních her.
        • Jack1947
          Aha, a muzes jmenovat prosim jednu Mestske zavody s poolicii a ve stylu NFs? No posloucham... (Ne freeware ). Jasny , mlceni taky souhlas. *15*
          • Abych řekl pravdu, mě městské závody ani policie moc nezajímají. Hraju závodní hry kvůli pocitu z jízdy. Omáčka kolem není tak důležitá.
            • Jack1947
              Coze ? Ty by ses radsi bavil o pro tebe nezajimavem tematu? Nechapu tve myslenkove pochody, ano blaboly a katastrofa tak jak pane? *3* *7* *8*
            • Jeden logický nesmysl za druhým. A úniková taktika založená, jak jinak, na blábolu. Katastrofa.
            • Jack1947
              Jak vidim je zbytecne vest jakekoli dalsi diskuze, predtim si reagoval na zacatek prispevku, a ja to pochopil jako na moji reakci (vzhledem k tomu ze, si pak reagoval na mne) Ja si na nikoho nevyskakuji, jen reakce mestske zavody jsou velmi nedostatkove zbozi... tak promin jestli jsem se vmisil nekam moje chyba, chce se to naucit cist vice mezi radky *3* .
            • Co to blábolíš? Já jsem reagoval na příspěvek obsahující větu "Kdyz ono na PC nic jineho nevychazi". Vidíš v tom někde zmínku o nějakých detailních atributech těch her? Já ne. Moje odpověd, že mám hromadu kvalitních závodních her, platí a je k tématu. Tvoje následná reakce je non sequitur. Nauč se číst, do té doby si můžeš vyskakovat leda tak na děti v mateřské škole, a to ještě ne na všechny.
            • Jack1947
              Hlavne ze jich mas spoustu , vid ty rozumbrado. (Pak z tebe vypadne ze vlastne mestske zavody ti ani nevoni , oh dawqfh... *7*
      • Jack1947
        Njn, tak na pc je vyber celkem dost omezeny no. *7*
        • mdkGT
          ani ne tak kvantitou jako spis kvalitou
          • Jack1947
            O tom ani nemluve.
  • Ty elektrické blesky by s hodily na dé jedničce... nó možná až na to, že auto s tak nízkými prahy by se tam těžko dostalo... *4*
  • kubi-wan
    Vizuálně mi to dost silně připomíná poslední Hot Pursuit (nevědět, že jde o novej díl, možná bych to ani nerozeznal). Snad se to tak dobře bude aspoň hrát.
  • Adrenalin? A kde?

    Já už jen čekám, kdy se objeví NFS s autama, která budou mít na kapotě děla a kulomety.
    • Vždyť je to návrat k serii na zbrusu novém Frostbite enginu 2.5 ermm teda 3, to nevidiš jak z toho úplne triská ten andrenalin stejně jako když sedíš na trůnu?(tam teda zažiješ asi více adrenalinových chvilek)

      Poslední Hot Pursuit ušlo ale nebylo to ono, Most Wanted uplně podělali a tohle je bez radši komentu.
      • Jack1947
        Ta Nostalgie je obcas pekna mrcha co. *15* ( i kdyz v pripade NFS , to je vice mene pravda.)
        • Mahcake
          Jinak nejde o nostalgii...jde o to, že celá série se posunula prostě o několik úrovní níže. Tohle neni to NFS, ten adrenalin a zážitek, který jsem a další měli v předchozích dílech.
          • Jack1947
            Neni no, jenze takto bohuzel je, dneska uz to nevypada na lepsi casy a nezbyva nez se s tim smirit? Ja hazim nostalgie na vsechny strany, pac vidim a nejenom tady ze dost lidi se i zaseklo nekde na pomezi. Ja ziju spise realitou. *3*
        • Mahcake
          Jak vidím, tak tu znáš všechny nejlépe jak tu křičíš nostalgie na všechny strany. *7*
    • Adrenalin = každá zatáčka projetá driftem.

      Co je na tom k nepochopení? *1*
      • *Sarkasm accepted*
    • Lawliet
      To není nic nového dneska, ale takové NFS z budoucnosti s konceptama aut z budoucnosti, to by se umělci přetrhli s návrhama. Tunning aut z budoucnosti. Šílenost nebo šance na dobrou jízdu? *1*
  • Jack1947
    Adrenalin je dulezitej , to bezesporu jen to chce aby byl spravne zuzitkovan a vratilo se nam konecne nejake to "NFS" ne Burnout ne cokoliv jineho ale NFS. Serie krvaci ...

    Video bry no, to tak bejva a pak z toho by melo vylezt neco co zato stoji, ne abych to hral jen z nudy. *4*
    • Kein
      Adrenalin? Víš co je Adrenalin? Když jedeš Summit s Mclearenem F1, kterej valí 300km/h a víš, že jestli to ještě jednou škrtneš tak nejen, že ti všichni ujedou, ale hlavně bude škoda na tvém autě větší než případná výhra závodu. Zlatý čtyřky. Nejezdilo se tam sice 400km/h, ale za to se tam jezdilo na okreskách, který často nebyly širší než dva pruhy. To jsi byl i ve dvoukilu podělanej až za ušima a srdce ti bušilo jako o závod a bylo to ku*va zábavné.
      • Jack1947
        Oh, tak pardon, Ma chyba ja to myslel asi uplne jinak. *3*
        • Kein
          Já jsem jen dodal vzpomínkovou vsuvku. Mě je jasný, že ti to taky nevoní.
          • Jack1947
            Ale zahraju si to , a proc asi protoze neni zadna konkurence a proste v tomhle "zanru" nic neni...
            je to smutne ale bohuzel to tak asi bude.
            • každý tvůj příspěvek od tebe mi příjde zcela zbytečný,být tebou,tak toho nechám a už se tu ani neukazuju. a ano,je to smutné *6*
    • Série už dávno zmutovala jako Resident Evil *2*
      • Jack1947
        To uz je trochu prehnane tvrzeni ne ? Aby zmutovala bylo by potreba neco zasadnejsiho, treba napriklad ze by se pouzivaly i strelne zbrane no a jezdily se takove Death race nebo neco na ten zpusob , vlastne by to mohlo bejt z budoucnosti a jmenovat uplne jinak. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit